Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Siehankowa jak egzamin??

PS. Jednak mój maluszek daje o sobie znać. Dyskretnie, ale daje 🙂 🙂 🙂 Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion nieskromnie się pochwale, że ggzamin zdany na 5 😆 ufff, przede mną jeszcze tylko 3 egz. w tym semestrze 😉

nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze, że dzidzia daje znać o sobie 🙂 ja u siebie nawet brzucha jeszcze nie widzę 🥴 no może jakiś tam minimalny jest, ale już bym chciała tak chociaż żeby troszeczke odstawał i żeby było widac , że jestem w ciąży 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie już trochę widać. Kto mnie zna to się zorientuje. Ogólnie jestem bardzo szczupła i jak tylko trochę przytyję to widać. Mówią też że w każdej kolejnej brzuch szybciej staje się widoczny 🙂
I ruchy też szybciej czuć. W pierwszej poczułam w 18 tygodniu, w drugiej końcem 16, teraz jeszcze wcześniej 🙂 Ale na mocnego kopniaka muszę też jeszcze poczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alaa strasznie mi przykro! Życzę Wam wszystkiego dobrego i dużo sił!
Marta jak mówisz o ruchach to od razu myślę o sobie. To moja trzecia ciąża i mam nadzieję już wkróthttp://www.brzuszek.net/forum,odp_sierpnioweczki_2011,17,555748.html,str=0ce poczuć ruchy 😉
Dzisiejszy dół się pogłębił bo okazało się że jeden egzamin w tej sesji mam w plecy! A byłam taka pewna swego i dobrej oceny 🥴
Siehankowa gratuluję piąteczki!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamusie 🙂 Miłego dnia...

Karolciakam powodzenia na egzaminie.

Moniq1984 jak dziś twój dzień ?

Dziewczyny nie pamiętam z kim pisałam o pamiętniku ciąży, chyba z siehankową. Ale zobaczcie co znalazłam Dziennik mojej ciąży...
Niestety nie wiem jak wygląda w środku, ale brzmi ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, wszystkie 🙂
a powiem Ci MARTA, że dzień sie zaczął nawet nawet ale noc nie przespana i przepłakana 😞 A Tobie nerwy wczorajsze już mineły 🙂??
powiem wam, że zastanawiam sie na tym czy wszystko jest ok kiedy sie dobrze czujemy?? normalnie boje sie nie mieć nudności czy jakiś bólów, bo nie wiem czemu ich nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq1984 to jest taka paranoja. Wiesz jak ciąża idzie dobrze (ja miałam takie dwie poprzednie) to się nie zastanawiasz, żyjesz w miarę normalnie. Ale jak spotkają cię jakieś kłopoty czy w tej ciąży czy w poprzedniej, to potem wpadamy w lekką paranoję. Ja też tak mam. Jak nic się nie dzieje martwię się. Jak tylko mnie coś zakuje martwię się itp. Ja nawet się śmiałam, ze powinni wymyślić takie aparaty USG podłączane do laptopa. Mogłabym sama sobie zaglądnąć do brzuszka 😁 😁 😁.
No u mnie niby lepszy nastrój, ale nie super. Zobaczymy może będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzuszki 🙂

Ależ tu u nas smutno się zrobiło... 😞
alaa zawsze mnie ciarki przechodzą na takie wiadomości...
strasznie mi przykro...
Życzę Wam dużo szczęścia w przyszłości 😘

U nas wczoraj był dobry dzień 🙂

Odebrałam wyniki wymazu-wszystko czyściutko 🙂 Uff!!
Czyli te upławy to albo taka moja "uroda"- gin mówiła,
że wtedy tylko dobre bakterie mam brać całą ciąże.
Albo to od moczu, bo o takiej opcji jeszcze czytałam -
także jeszcze w tym tyg mocz do kontroli...

A wieczorkiem byli moi Bracia z Połówkami i oficjalnie
przedstawiliśmy im najmłodszego Członka rodziny 🙂
Jaka radość była 🤪

My odliczmy godziny do wtorku 🙂

A dla Was na dziś:
http://www.youtube.com/watch?v=e2XP5cc-AAQ
wraz z życzeniami miłego dnia i dobrego humorku 😘

I witam nową Mamusię 🙂
Jak się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂 Widzę że nastroje są tu różne. Kurcze, takie historie jak alaa napisała odrazu budza lęk o swoja dzidzię. czy na pewno wszystko jest oki. najchetniej juz dzisiaj leciała bym do lekarza a tu trzeb czekac do 28.02. 😞 😞 😞 😞 😞 Wczoraj tak mocniej brzuch mnie bolał bo musialam sie troszke nadźwigac, a dzisiaj nie czuje nic. Czy to zły znak??? ja pikole, te leki chyba przejda mi dopiero w sierpniu. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek82 te lęki to chyba naturalne,
też często się łapię na stresie i obawach ale staram się
sama siebie uspokajać, że będzie dobrze 😉
Ostatnio się wsłuchuję w muzykę klasyczną - mi pomaga 🙂
A co do dźwigania to nie wolno!!!
Ale myślę, że wszystko jest dobrze 😉

marta-lion intensywny tydzień za mną także czasu było mało.
No to czekamy do wtorku razem 🙂
Ja niestety dopiero wieczorem żeby mąż mógł być ze mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa ja też wieczorem 🙂
Aniołek82 nie możemy myśleć inaczej niż że będzie dobrze. Niestety takie historie jak u alaa się zdarzają. Sama kiedyś poroniłam jak i klika dziewczyn z tego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez wczoraj miałam 3,5 roczną niunie na glowie cały dzień od godz 8.00 do 24.00. 😮 Dlatego musialam sie troszke nadzwigac bo ciężko wytłumaczyc takiemu małemu, rozpieszczonemu i rozkapryszonemu dziecku ze nie mozemy go wziąść na ręce, bo co???? Bo dzidzia w brzuszku???? Nie, tam nie ma dzidzi. I taka gadka z nią była a zachwile płacz 😠 MASAKRA 😮
Ale przed chwilka zakuł mnie jajniczek to chyba znaczy ze wszystko jest oki. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...