Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A propos pieluszek.
Ja osobiście kupie więcej flanelowych niż tetrowych. Są milutkie w dotyku, bardziej chłonne, więc dzidzi będzie przyjemniej leżeć na takiej pieluszce na przewijaku. A jak się przytrafi fontanna 🙂 to też taka pieluszka lepiej sobie z nią poradzi.
Przetrenowałam to już przy mojej pierworodnej, teraz zamierzam zrobić tak samo.
Tylko nie pamiętam ile tych pieluch może mi się przydać, obstawiałabym około 15-20 sztuk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lydziaa84 napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂
A ja dziś od rana chodzę pod napięciem- już od wczoraj "żrę" się z moim tak mi jakoś na nerwy działa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
U mnie jak na złość się pogoda zepsuła i nawet nie mam opcji z domu wybyć 😞


Lydziaaa, u nas też teraz burzowo 😞
Dla uściślenia: pogoda burzowa.
Bo ja od kilu miesięcy jestem łagodna jak baranek. Chyba mi hormony szczęścia złagodziły charakterek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zauważyłam, że od jakiegoś czasu jestem bardziej łagodna. Co chwilę coś mojemu mężowi przynoszę, a to herbatkę zrobię a on tylko mówi ''siadaj już babo'' 😁
I bardziej się przytulam, chociaż ja z ogóły jestem typem przytulaka 🙂 Jakoś też się nie kłócimy. Myślę, że mój mąż odkąd mam widoczny brzuch też jest inny: bardziej czuły i spokojny. Przytula się do brzucha, mówi do niego, już daje ojcowskie rady 😜 I cieszy się, że będzie miał do kogo o piłce gadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
A ja się wam pochwale, że w ciąży bardziej złagodniałam. 🙂 zawsze bylam choleryczka i złosnicą a teraz.... 😲 jakby Oliwka miała zbawienny wplyw na mamusie 😁 🙃 😁
Hehe przy trzeciej to już będziesz oazą spokoju 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

PS. Mówię z własnego doświadczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
A propos pieluszek.
Ja osobiście kupie więcej flanelowych niż tetrowych. Są milutkie w dotyku, bardziej chłonne, więc dzidzi będzie przyjemniej leżeć na takiej pieluszce na przewijaku. A jak się przytrafi fontanna 🙂 to też taka pieluszka lepiej sobie z nią poradzi.
Nio minusem jest to, ze dłużej schną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
A propos pieluszek.
Ja osobiście kupie więcej flanelowych niż tetrowych. Są milutkie w dotyku, bardziej chłonne, więc dzidzi będzie przyjemniej leżeć na takiej pieluszce na przewijaku. A jak się przytrafi fontanna 🙂 to też taka pieluszka lepiej sobie z nią poradzi.
Nio minusem jest to, ze dłużej schną 🙂


A, to z całą pewnością. Ale dla mnie to nie problem, ja mam dużą pralnio-suszarnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jeszcze wpadłam..jak nie ma M to jest bieda...... chciałyśmy z mama i siostrą zrobić grilla ale nie chciał na m się palić 😞 to jednak nie jest babskie zajęcie... zjadłysśmy szybko niedopieczona i śmierdząca rozpałką kiełbasę i na tym się skończyło 😞 teraz mam zgagę.....blee
Idę się kąpać, bo z tego naszego palenia najwięcej było dymu........ i teraz cała śmierdzę jak wędzarnia.....

Pati, daj znać jak się dziś czujesz... Trzymam za Was kciuki 🙂

Wszystkim życzę miłego weekendu..
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Mamusie 😁

My dziś po grillu i dłuuugim posiedzeniu rodzinnym 🙃
Miło, smacznie, błogooo 😁
A jak mi na co dzień brakuje ogrodu...


Daniela
a skąd wózeczek, wylicytowałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga u mnie bez zmian biore antybiotyków kupe, od nowa dali mi duphastion i wlewają we mnie litry magnezu....Dzięki stronce Agnieszki jakoś tu daje rade oglądam seriale 🙂
Ponieważ w szpitalu wszyscy mnie już znają mam spoko 🙂 Siosttry jak widzą jak znoszę ciążę mówią,że jestem stworzona do seksu, a nie ciązy 😮 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪
Słucham serduszka na ktg coo dzień,a we wtorek po akcji antybiotykowej mają mi zrobić wymaz na posiew, poczekam znów na wynik i może za miesiąc dwa mnie puszczą 🙂
Agnie-szka mam pytank odnośnie stronek serialowych na jednej http://trodatreleases.com/?category_name=seriale po 3 odcinkach jest pauza...ile na trwa? i mam problem z drugą stronką wcale nie wiem gdzie mogę ją uruchomić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a jak tam twoje dolegliwości intymne??? Pisałaś ostatnio, że stosujesz wkładki a ja gdzieś wyczytałam, że kobiety w ciąży nie powinny ich używać gdyż często to one są przyczyną różnych infekcji i zapaleń. Nie wiem co o tym mam myśleć. Ja osobiście nie lubię i ich nie stosuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda no u mnie jest ok. Więc jak na razie wkładki poszły w odstawkę. Ale kiedy miałam plamienia, albo tą grzybicę stosowalam, no bo jak tu zaobserwować czy wydzielina jest inna. Pozatym kiedy czuję nadmiar śluzu też stosuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...