Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To cieszę się, że sobie szybko poradziłaś z tym paskudztwem. A jak dzisiejsza noc u Ciebie?? Ja z Kubusiem do końca ciąży dobrze sypiałam a teraz zaczyna mi się pojawiać problem ze snem. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie wieczorkiem 🙂

Ja dzisiaj pół dnia z siostrą spędziłyśmy u mamy, drugie pół zeszło na grillowaniu 🙂
Nie wiem czemu ale okropnie mnie dzisiaj plecy bolą, nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji ani do siedzenia ani do leżenia 🤢

Mapa wózek wypatrzyłam na Allegro a powiem Ci że ostatnio ciężko coś trafić na aukcję z Jedo fyn4ds za to Jedo Bartatina jest pełno.

Foga dobrze, że napisałaś o pieluszkach biorę się za szukanie na Allegro i na kosmetyki popatrze. A po niedzieli przywiozę łóżeczko do siostry i kupię wtedy materac i pościel.

Miłego wieczoru mamcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
To cieszę się, że sobie szybko poradziłaś z tym paskudztwem. A jak dzisiejsza noc u Ciebie?? Ja z Kubusiem do końca ciąży dobrze sypiałam a teraz zaczyna mi się pojawiać problem ze snem. 😞
Hehe ja z Majką od pewnego momentu też cierpiałam na bezsenność. Budziłam męża i kazałam mu grać ze sobą w statki albo karty. Miał mnie dość 🙂 🙂 🙂 Teraz mi mowi przynieś sobie laptop. No i tak wyłączam go koło pólnocy, a potem jakos zasypiam. Ale i tak budze sie kilka razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ożywienie jakieś nastąpiło.
No tak, noc się zbliża, przy grilu siedzieć za zimno 😉 a brzuchy już pełne.
Mnie senność już ogarnia więc się pożegnam.
A co do spania, ja śpię nieźle, pod warunkiem, że się nie obudzę na siusiu.
Bo jak się obudzę to najpierw wycieczka do toalety, potem do kuchni bo trzeba uzupełnić zapas wody w organizmie 😉, przy okazji oczywiście już się rozbudzę.
A jak wracam do łóżka to się okazuje, że mój małż chrapie. A to już katastrofa.

Dobranoc brzuchate 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się kładę. Choć jakoś czarno to widzę, dzidzia się wierci, brzuch twardnieje i jeszcze na dokładkę przejadłam się tymi specjalnościami z grilla 🙂
no ale jak coś to Dobrej nocki Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI 🙂

My już nie śpimy. I pada deszcz 😞 Może później pogoda się poprawi.

No właśnie coś malstep milczy, raczej nie zdarzało jej się tak długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry brzusie 🙂
A ja dopiero co wstałam, w nocy znowu źle spałam więc rano trochę odsypiałam. M zajął się Kubusiem bo zwyczajnie to nie śpimy już od 6 rano. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Marta a u nas słoneczko świeci ale zapowiadają pogorszenie pogody.

My już po śniadanku, oglądamy bajki z Gabrynią na polsacie 😜

Miłego dnia ja dziś wybywam znowu do siostry, zrobimy obiadek i pójdziemy na budowę.
No i czekam na wózek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki.....
U mnie słonko świeci, ale mi jakoś nie słonecznie 😞
Łeb mnie boli strasznie, może będzie zmiana pogody??? Kurcze... Już kilka miesięcy nie bolała mnie głowa a tu dziś taki zonk..... Jej........mam nadzieję, że niedługo przejdzie. Na dodatek zapomniałam, że w lodówce mam pusto i na śniadanie kombinuję musli z jogurtem naturalnym...średnio mi to smakuje, wolę musli z ciepłym mlekiem, ale dobrze, że chociaż to mam 🤢 Malutka tez od wczoraj spokojna, mało się rusza, chyba też odczuwa ten mój ból głowy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🤪 Mamy wózek 🤪 🤪 ale się cieszę. Jest gondolka, spacerówka, fotelik, ciepły zimowy śpiworek, okrycie do spacerówki, folia przeciwdeszczowa, parasolka i torba. Czyli cały zestaw 🙂

Oto i on:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, ładniutki wózio, gratuluję 😁
A mnie dalej męczy łeb i na dodatek wymiotowałam 🤢 Ciekawe co się znowu do mnie przyplątało..... 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane Brzucholki 🙂
Daniela super kolor i fajny wózek czy to jest ten tyn4ds? Bo moja koleżanka go w zeszłe wakacje kupiła i byłam zaskoczona ile tam jest dodatków, ta torba do przewijania i parasolka robią super pasujacy do wózka zestaw 🙂 tylko oni mają czarny stelaż.
Pati podobno magnez podawany w kroplówce czyni cuda a antybiotyki potrzebują czasu ale wrócisz szybko do domku 🙂 ja jednak zadzwoniłam do mojego gina- jest na majówce- ale po to chyba tez mnie poloży do szpitala wlaśnie na magnez i poobserwuje dlaczego mimo leków wiecznie coś mi leci 😞 szkoda Pati że nie mieszkamy blizej bo poleżałybyśmy sobie razem oglądając serialiki i robiąc zakupki na allegro- bo to mój narkotyk 🙂 a co do seriali to na stronce z polskimi serialami http://trodatreleases.com/?category_name=seriale ogląda sie 72 minuty i trzeba odczekać 60 minut i na tej z zagranicznymi też tak jest http://iitv.info/ po lewej stronie wybierasz serial i klikasz, pokazuje Ci się stronka z sezonami, klikasz na odcinek, on ładuje i potem na play- powinno chodzić 🙂 Pati trzymaj się i nie daj się a mnie też mówią, że do ciąży to ja nie jestem stworzona i nie lubię mieć "czegoś" w brzuchu bo nie mam nad tym kontoli i zaczynam świrować i sobie wkręcać 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie przyszłe ( i obecne) mamuśki 🙂
U mnie pogoda paskudna, szaro, buro i pada 😞
Ale i tak się ciesze bo moj mezulek co godzinka przykłada uszko do brzuszka tam gdzie się schowała dzidzia i słucha serduszka 🙂
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. U nas wyszło słoneczko, ale wiaterek chłodny. Niemniej jednak bylismy na krótkim spacerku i Maja spi 🙂
A ja w ramach święta pierwszo majowego posprzątałam sobie sypialnie 🙂

Daniela wózek ładny. Nie martw sie brązowym kolorem. Naprawdę. Ja też mam brązowy. I to dobry wybór bo jak moje panienki obłapily go łapkami jak tylko przyszedł i pomyślałam ze tak będzie codziennie. To sama wiesz.....

Agnie-szka jedo posiada czarne stelaże w wersjach limitowanych. Niestety je trudnej dostać na aukcjach używane. Tu masz nowy Jedo Fyn 4DS-czarny

Foga coś ty się najadła u tych znajomych wczoraj 🤢 🤢 🤢 Wygląda na to że ta głowa to Cię od żoładka boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dzisiaj cichutko.. 🙂
U nas dziś leniwy dzionek domowy i kocykowy,
szczególnie, że pogoda nie zachęca do aktywności 🙂

Daniela fajny wózeczek, mogę zapytać ile Was kosztował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no cicho 🙂 Wszyscy odpoczywają po wczorajszym grillowaniu 🙂 🙂 🙂
A my oglądamy bajki 🙂
Tylko kawki nie ma kto zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...