Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Crazzzyyy napisał(a):
Diviana napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
Diviana napisał(a):
A u nas pogoda fatalna raz słońce raz deszcz i ciśnienie pomieszania z poplątaniem dostaje przez co głowa boli 🤔 Crazzy ja jutro rano też idę na glukozę więc pomyślę o Tobie siedząc na dupie w przychodni, Ty przynajmniej film możesz włączyć, albo jak na sierpnióweczki wejdzesz to pewnie też nic się nie stanie, a mi książka pozostaje

Dzieki jutro tez myślami będe się z Toba łączyć w "bólu" 😉 Widzisz Diviana ale Ty chociaz usiedzisz a ja wstaje co 10 minut nawet jak przy kompie czy Telewizorze siedzę chyba mam jakieś ADHD 😁
Crazzzyyy ja to czytam 😠 😠 😠 "Siedziec na tyłku" pamietaj 🤪 🤪 🤪

HAHAHA no nic sie nie ukryje ☺️ Bede siedzieć...naaaaaaapeeewnoooo 😉


Uważaj uważaj z Martą nie ma żartów, wcale bym się nie zdziwiła nawet jakby i do Ciebie miała się wybrać i kopniaka zasadzić 🙂

No wiem Marta wydaje sie byc nadzwyczaj poważna osóbką 😜
Hehe dowcip tygodnia, ba a nawet miesiaca 🤪 🤪 🤪 Hehe ale nawet Irlandia mi nie straszna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka - dziś jest lepiej, ale uważałam już co jem... po prostu nie mogę słonego, kwaśnego i słodkiego... czyli jedzenie bezpłciowe ......blee Ale Madalena pisała o Gavisconie, że jest dozwolony w ciąży i nawet skuteczny.. spróbuj.. jak jak już pisałam nie mogę brać środków na zgagę bo strasznie po nich wymiotuję...
A co do glukozy to szczęściary z nas że nie musimy tego pić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu mam do nadrobienia 11 stron ale jestem padnieta, i raczej nie dam rady. Wybrałam sie na spacerek i chyba zrobilam z 4 km... przy okazji odwiedzialam kolezanke w szpitalu ktora jest tydzien rowny po terminie, a maleństwo nadal nie chce wyjsc, wczoraj miala robiona prowokacje i tez nic .. jutro ma planowana cesarke ... Biedna ... Ide cos zjesc i odpoczywac, pewnie juz dzisiaj nie zagladne wiec Dobranoc Brzuszeńki :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Znowu mam do nadrobienia 11 stron ale jestem padnieta, i raczej nie dam rady. Wybrałam sie na spacerek i chyba zrobilam z 4 km... przy okazji odwiedzialam kolezanke w szpitalu ktora jest tydzien rowny po terminie, a maleństwo nadal nie chce wyjsc, wczoraj miala robiona prowokacje i tez nic .. jutro ma planowana cesarke ... Biedna ... Ide cos zjesc i odpoczywac, pewnie juz dzisiaj nie zagladne wiec Dobranoc Brzuszeńki :**


Takie czekanie w szpitalu musi być okropne:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
matko jak ja się cieszę, że mnie aż tak bardzo zgaga nei męczy. Współczuję wam dziewczyny
Hehe nie mówi hop 🙂 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
p0xia napisał(a):
Znowu mam do nadrobienia 11 stron ale jestem padnieta, i raczej nie dam rady. Wybrałam sie na spacerek i chyba zrobilam z 4 km... przy okazji odwiedzialam kolezanke w szpitalu ktora jest tydzien rowny po terminie, a maleństwo nadal nie chce wyjsc, wczoraj miala robiona prowokacje i tez nic .. jutro ma planowana cesarke ... Biedna ... Ide cos zjesc i odpoczywac, pewnie juz dzisiaj nie zagladne wiec Dobranoc Brzuszeńki :**


Takie czekanie w szpitalu musi być okropne:/


Oj bardzo ... Zwłaszcza ze juz nie moze sie doczekac kiedy zobaczy swojego Synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Lydzia.... moja koleżanka miała cały 8 i 9 miesiąc.. a do tego czasu nic jej nie brało... Ale miejmy nadzieję, że ciebie chociaż to ominie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Madalenka 🙂
Aneczka, spróbuj sobie te migdały uprażyć na czymś... mi bardziej pomagają lekko uprażone ... no i picie tej wody..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
no wy mnie straszcie 🙂
Chociaż pewnie z czymś dostanę po d... bo do tej pory jakoś wszystkie dolegliwości mnie omijały, a nie może być zbyt pięknie hehe
Hehe czasem może 🙂 Ja miałam pierwszą ciąże jak z bajki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
no wy mnie straszcie 🙂
Chociaż pewnie z czymś dostanę po d... bo do tej pory jakoś wszystkie dolegliwości mnie omijały, a nie może być zbyt pięknie hehe
Hehe czasem może 🙂 Ja miałam pierwszą ciąże jak z bajki 😁 😁 😁


Oj mam nadzieję, że moja ciąża też będzie bajkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Magdalenka przesłałam Ci fotkę na e-mail,jak będziesz miała czas to możesz załączyć na naszą świetniastą stronkę 🙂


Już wstawiona kochaniutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...