Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Dziękuję Marta. 😘 Chyba powinnaś zrobić drugi kierunek położnictwo hehe.
Nie moze nie 🙂 🙂 🙂 Ale co wiem napisac mogę. Na razie się nie denerwuj. Dzidzi to niepotrzebne. A kiedy masz wizytę?

No właśnie za tydzień w czwartek, więc jeszcze poczekam.. Ale nie nakręcam się nie potrzebnie, jak na razie 😆
Będzie dobrze. A jesz dużo słodyczy??

Słodycze jem, tak standardowo co 2 dzień, czasem co dziennie, jak mnie ochota dopadnie, ale myślę że raczej w rozsądnych dawkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Dziękuję Marta. 😘 Chyba powinnaś zrobić drugi kierunek położnictwo hehe.
Nie moze nie 🙂 🙂 🙂 Ale co wiem napisac mogę. Na razie się nie denerwuj. Dzidzi to niepotrzebne. A kiedy masz wizytę?

No właśnie za tydzień w czwartek, więc jeszcze poczekam.. Ale nie nakręcam się nie potrzebnie, jak na razie 😆
Będzie dobrze. A jesz dużo słodyczy??

Słodycze jem, tak standardowo co 2 dzień, czasem co dziennie, jak mnie ochota dopadnie, ale myślę że raczej w rozsądnych dawkach 😜
No będzie dobrze. Zobaczysz będziesz musiała powtórzyć badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela bidulko.. a czemu masz doła??? ja przed chwilką tez sie poryczałam.....m zadzwonił i jakoś mi sie smutno zrobiło, ze go nie ma w domu...... Ale jutro nowy dzień... trzeba tylko jakoś noc przeżyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Nie martw sie ta cukrzyca. Podobno jak sie ja ma to widac juz na usg bo lozysko sie zmienia.Spokojnie powtorz badania. Moja kolezanka miala zle wyniki i po tyg diety cukrzycowej wyniki miala super!!!!!!!Tydzien temu urodzila Zosie.

No właśnie czytałam, że dieta jest najważniejsza. A ogólnie żadnych zmian odczuwalnych nie ma. Ja się dobrze czuję, więc się nie martwię, teraz tylko co tam lekarz powie. 🤔 Ale wolę się optymistycznie nastawiać, niż jeszcze stresować 😆 😆 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
Czy jak piszę posta to widać że to ja piszę czy coś się miesza? Tak tylko pytam bo może coś mi przeglądarka szwankuje 😞
Boże jak mnie rozbawiłaś tym pytaniem 🤪 🤪 🤪

Tak Karolcia widać że to ty 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Dziękuję Marta. 😘 Chyba powinnaś zrobić drugi kierunek położnictwo hehe.
Nie moze nie 🙂 🙂 🙂 Ale co wiem napisac mogę. Na razie się nie denerwuj. Dzidzi to niepotrzebne. A kiedy masz wizytę?

No właśnie za tydzień w czwartek, więc jeszcze poczekam.. Ale nie nakręcam się nie potrzebnie, jak na razie 😆
Będzie dobrze. A jesz dużo słodyczy??

Słodycze jem, tak standardowo co 2 dzień, czasem co dziennie, jak mnie ochota dopadnie, ale myślę że raczej w rozsądnych dawkach 😜
No będzie dobrze. Zobaczysz będziesz musiała powtórzyć badania.

Teraz zapewne 75g mi dowalą, ale jak będzie troszkę słodsze od 50g to spokojnie, mi się tam nic nie działo i nawet ze smakiem wypiłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo tak sobie pomyslałam tylko ze moze cos mi sie pomieszalo hehehe no tak głupie pytanie 🙂 przeciez widac bez logowania nawet kto co pisal i na jaki temat hehehe no cóż :P zapytac nie zaszkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Karolcia nic nie szkodzi.
Ja zaraz też mykam. Jutro rano jadę do fryzjera 🙂 Trzeba jakoś wyglądac na tej komunii.
Jeszcze was podczytam i uciekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Może zrobimy niedługo masowe fotografowanie brzuszków??? tak jak kiedyś i sobie wszystkie porównamy 🙂 niektóre dziewczyny juz dodały fotki, to moze i reszta sie dorzuci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina......... jakoś musimy dac radę......... a co do owocowych imion, to fajnie i mądrze mały podsumował...... jednak dzieci maja niebywałą zdolność kojarzenia 🙂 Ja nigdy bym na to nie wpadła.... Owocowe imię i nazwisko 🙂
Nam sie jeszcze bardzo Nadia podobała ale mamy rosyjsko brzmiące nazwisko i baliśmy się, że dzieci później przezywały by Małą Ruska .......
A do "owocowych" imion zawsze miałam słabość więc est Jagódka........... a równie dobrze mogłaby byc Kalinka, Malina itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki i na mnie czas 🙂
jutro mam wizytę u gina na 14.30 więc pewnie wpadnę do was dopiero wieczorkiem i powiem co i jak.
Ale wydaje mi się że USG nie będę miała,bo idę po L4 jak co 3 tygodnie,ale przynajmniej sprawdzi czy z moją '' mariolką" wszystko oki. Bo co do Frania to sama wiem, że jest zdrowy,bo tak się skubany wierci że ciągle go czuję 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Ła Marta, to jutro się na bóstwo robisz 🙂 Wstaw fotkę na sierpnióweczki 🙂 Będziemy podziwiać 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Hehe jasne 🤪 🤪 🤪 Tylko co 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep Powodzenia na wizycie i zdrowej "mariolki" hehehehee. Masz wiercipiętę tak jak ja 🙂 🙂 🙂 zawsze wiadomo ze tam jest, dziś w szkole rodzenia aż sie ludzie spogladali bo cały brzuch mi skakał, aż nieraz zabolało 🙂 🙂 jak nic piłkarze będą , może naszą reprezentację podratują 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...