Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja dzis w nocy nie spalam dobrze z 7 razy wstawalam na siusiu i budzilam sie co chwila. Wlasnie dzwonilam dowiedziec sie do szkoly rodzenia i mi ta babka powiedziala ze ona prowadzi zajecia indywidualne. Zazwyczaj okolo 3 po 2 godziny. Zdziwilam sie. Myslicie ze warto isc? Chyba nie jest bardzo drogo bo spotkanie 2 godzinne kosztuje 80 zl. Ale nie orientuje sie w cenach gdzie indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Daniela mi się wydaje, że 8 cm na tym etapie ciąży to niewiele,
na pewno nie ma się co martwić 🙂


_Evelina_
my za SR płacimy 350 zł
trwa 4 tygodnie; zajęcia są 3xtyg
pół godz ćwiczenia fizyczne, potem wykłady, pogadanki itp
i 4x zajęcia w basenie.
Myślę, że wszystko zależy od jakości tych zajęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kobitki
Jezu ja od rana mam taki straszny dzień, że szok. Obudził mnie telefon od ciotki z pytaniem czy tata jest w domu.. Na to ja, że nie ma, jest w pracy na noc. A ona z krzykiem jak to w pracy? Przecież tam był wybuch metanu. Zerwałam się, jak głupia włączyłam telewizor, a tam wszędzie, że wybuch metanu na kopalni. 😲 😲 😲 Na całe szczęście stało się to przed jego zmianą i jak pojechał do pracy było już po wybuchu, tylko musieli zostać w pracy na wypadek gdyby jakaś ich pomoc była potrzeba. Normalnie ciśnienie to mi automatycznie skoczyło, dobrze że wszystko ok. Teraz tylko się telefony nie urywają w domu, każdy pyta czy wszystko ok. Ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja kończę pić kawusię i zakasam rękawy do sprzątania. Na początek pranie muszę posegregować a potem kuchnia idzie na drugi ogień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam leniaaaa...wygońcie mnie do pracy 😁

madalena20 to solidaryzuję się z Tobą 🙂

Andzelika ufff...ważne, że dobrze się to wszystko skończyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak kiedyś miałam, jak był wypadek samochodowy a moi rodzice właśnie byli w podróży i jechali tą trasą 😞 😞 Ale na szczęście okazało się, że to nie ich samochód się rozbił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki ale tu gwarno od rana
Andzelika- nie zazdroszczę pobudki, ale ważne, że wszystko ok 🙂
Daniela- ja z moim ostatnio przez 3 dni wojowałam, ale się unormowało.
Foga powodzenia w pisaniu ankiety 🙂
Marta- czekam na fotkę z nową fryzurką 🙂
Ja odezwę się później- jak złapię internet, bo znów wyjeżdżam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa leniuchuj ile się da 😜 😜 😜 😜 niedługo nie będzie takiego luksusu 😉
Andżelika jak dobrze że wszystko w porządku z tatą - nie zazdroszczę takich wiadomości z rana

A ja właśnie odkryłam że "przeszłam" do trzeciego trymestru - ło matko 🤪 a niedawno do apteki po test biegałam nie mogąc się doczekac kiedy w końcu dwie kreski będą hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jakiego stracha miałam na początku, potem w telewizji powiedzieli, że nie ma ofiar śmiertelnych, to się uspokoiłam trochę.. 6 górników dalej nie udało się ewakuować. Tata już w domu, ale u nas na śląsku to większość ludzi na kopalni pracuję, więc słucham..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek jak wylogowuję się z forum to Twój pierwszy post przeważnie wpada mi w oko i tam pisałaś o dwóch kreseczkach na teście 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Andzelika jestem na stronce sierpnióweczek ale masz maleńki brzusio 🤪

W 2 tygodnie 2 cm przybyło hehe. A teraz dopiero mi zaczął rosnąć, bo wcześniej to tylko biust sam się powiększał. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Moniczek jak wylogowuję się z forum to Twój pierwszy post przeważnie wpada mi w oko i tam pisałaś o dwóch kreseczkach na teście 🤪 🤪


taaaak i czekałam kiedy ktoś do mnie dołączy 🙃 a teraz czasami nie mam czasu żeby wyczytać wszystkie posty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
Andzelika nie zadroszczę porannych wieści ale cieszę się że wszystko dobrze się skończyło 🙂

Kamień z serca.. Uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra babeczki ja spadam bo jeszcze na dokładkę muszę synka umyć bo narobił w pieluchę hihihi 🙂
Do później kochane. Miłego dnia Wam życzę. Buziole 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...