Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniczek a kiedy planujesz podglądanko? 🙂

madalena20 ja do tej pory miałam jeden taki skurczowy wystrzał,
jeszcze mnie z godzinę noga bolała 🙃
Ale ja wtedy zapomniałam wziąć dawkę nocną...
A jaki magnez bierzesz i ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mapa napisał(a):
moniczek a kiedy planujesz podglądanko? 🙂

madalena20 ja do tej pory miałam jeden taki skurczowy wystrzał,
jeszcze mnie z godzinę noga bolała 🙃
Ale ja wtedy zapomniałam wziąć dawkę nocną...
A jaki magnez bierzesz i ile?


magne b6 lekarz zalecił brac 3 razy dziennie ale u mnie systematyczność szwankuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety systematyczność tu potrzebna 😉
Ja z tabletami się pilnuję, ale już np z kremami itp to porażka totalna 🙃

Madziu nie wiem na ile mój gin miał racje ale mi kazał kupić Mg bez witaminy B6
mimo, że poza ciążą zawsze poleca się z B6 dla lepszego przyswajania.
Biorę asmag forte i nie mam ani skurczy ani powieki mi nie drgają, co wcześniej miałam często.


moniczek
cierpliwa jesteś Mamusia to się doczekasz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Brzuszki!
Diviana - powodzenia na glukozie a Malstep na wizycie 🙂
Marta - miłej wizyty u fryzjera 🙂
Justyna - bardzo dobrze, że bierzesz panią do pomocy... sama byś się zajechała 🤢
K8_online- na allegro już nie zdążysz zamówić do jutra tych rajstop ciążowych ale w sklepach są rajstopy Gatta ciążowe, nie pamiętam czy 15 czy 20 den, ale brzuszka nie ucisną na pewno.. Gdybyś jednak ich nie dostała, polecam streczowe też Gatty z serii Jolly są tanie ale bardzo wygodne.... Kup sobie większe niż zwykle o rozmiar i będzie Wam wygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Foga i inne mamusie zapraszam do zaparzenia kawki i wspólne delektowanie się ja właśnie idę robić 🙂


Z przyjemnością 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jeszcze się Wam pochwalę moimi wczorajszymi zakupami,
na które zabrała mnie taka jedna kochana Osóbka 😁
I tak się z nich cieszę 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/218/29034779.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5766/29034779.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/49507863.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7862/49507863.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
mapa słodkie te portaski z misiem 🙂


😘
Najcudowniejsze w nich jest to, że kosztowały 6zł...
A to jest NEXT i wyglądają jak nieużywane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak byłam w ciąży z Kubusiem i szykowałam ubranka tj. prałam prasowałam potem układałam wszystko było takie rozczulające bo ubranka są takie słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi Madziu ja już się nie mogę doczekać 🙂
Ostatnio oglądałam wyprawkę u Znajomych i wszystko było taaakie słodkie 🙂
Tylko nie wiem gdzie ja to wcisnę w naszym mieszkaniu o zawrotnej powierzchni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana ja się przyznam bez bicia, że większość ubranek od 2 m-c mam właśnie z ciuchowni 🙂 i są o wiele lepsze gatunkowo od tych kupnych w sklepach dziecięcych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Foga i inne mamusie zapraszam do zaparzenia kawki i wspólne delektowanie się ja właśnie idę robić 🙂


Z przyjemnością 😁

ja również się dołączę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kawki dorzucam jeszcze lody 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/852/wedwoje113452.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/6271/wedwoje113452.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...