Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry Wszystkim mamciom 🙂
Ja własnie gotuje kapuste na łazanki, których juz sie nie moge doczekac
; 🙂 a teraz biore sie za 30 str zaległosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa ale mi ochoty narobilas tymi lodami 😜 chyba swojego wysle do sklepu 🙂
ale mi sie skora brzydka w ciazy zrobila 😞 pelno krostek,od hormonow chyba? 🥴
wczoraj dla poprawy humoru moj m puscil mi komedie Kacvegas. Ubaw po pachy. Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcinam lody Pati - czyli Grycan 😁
Błogooo 🙂

KacVegas też mi się podobał, jeszcze oglądaliśmy go w doborowym towarzystwie
co spotęgowało klimat 🙂


Justyna891
mi też się cera pogorszyła, nie bardzo ale ja czuję różnicę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiłam kawkę, dzięki za zaproszenie do wspólnego delektowania się 🙂
Teraz muszę ogarnąć mieszkanko i zabrać się do poprawiania ankiety dla promotorki na jutro... Choćby się paliło i waliło muszę oddać całą prace do końca maja i obronić się w czerwcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Mi bobasek nie daje zasnąć zawsze tak długo się wierci, że dopiero późno w nocy zasypiam 🙂


To tak jak mi, gorzej jak sie jeszcze przekrece na drugi bok to znowu zaczyna sie ukladac i tak w kolko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
mapa ale mi ochoty narobilas tymi lodami 😜 chyba swojego wysle do sklepu 🙂
ale mi sie skora brzydka w ciazy zrobila 😞 pelno krostek,od hormonow chyba? 🥴
wczoraj dla poprawy humoru moj m puscil mi komedie Kacvegas. Ubaw po pachy. Polecam 🙂


już kiedyś pisałam moje kochane kobietki - najlepszym lekarstwem na problemy z cerą jest kuracja...płynem do higieny intymnej 🙃 🤪.Polecone przez dermatologa i niezwykle skuteczne.Wypróbowałam na sobie a teraz stosuję u mojego dojrzewającego nastolatka 😜.Do tego nawilżający krem i cera się poprawi 😆
Ogólnie jakby co służę poradami hihihi....
a swoją drogą znalazłam niezłe polskie kosmetyki - możecie u mnie zamówić jakby się ktoś skusił - wyślę pocztą 😜 😜 😜 : http://www.mariza.com.pl/files/katalog.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga powodzenia z ankietą 🙂


moniczek
a jaki żel stosowałaś? Nie spotkałam się z takim sposobem 🙃

pOxia nam noc minęła spokojnie 🙂
Choć Dzidziuś ma swoje pory aktywności 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuchy 😉

Od wczoraj wieczora do przeczytania 22strony ale Wy opiszecie huragany jedne 😜 Już sama nie wiem od czego tu zacząć.

Madzia mój brzuś w 24tyg 93cm
Mapa śliczne ciuszki, w second handach naprawdę perełeczki mozna wygrzebać....za grosze
Malstep powodzenia na wizycie i tak mnie rozśmieszyłaś tą"mariolką" 😁 😁 tylko kurde ja się zastanawiam jak ja swoją oporządzę 😁 😁 😁 juz ostatnio miałam problemy.....
Justyna mnie też czeka malowanie i to 2pokoi, kuchni i lazienki i koncepcji nie mam wcale 🤢
Foga ty masz doła bo twojego m nie ma a ja mam dola bo z moim k nie mogę dojść do porozumienia już 2gi dzień z rzędu i na ryczenie mnie bierze i w ogóle na durne myśli...ech
Marta miłego pobytu u fryzjera ja też muszę już farbnąć swoje kudełki.

Madzia
trochę późno ale idę parzyć kawkę, kupiłam tą nescafe creme zobaczę jak w smaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela dzień dobry 😁
Pij z nami kawkę i nie daj się smutkom! 😘

Ja idę też pozgarniać pokoik bo mam niedługo gościa
i zrobię chyba ciasto naleśnikowe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Właśnie jaki ? bo mi sie tez cera strasznie pogorszyla 😞 Ja to wogole udana jestem 😜 ...


Ja stosuję taki jaki akurat mam 😉 - w tej chwili jest to Lactacyd , ale jeśli chodzi o dermatologa to polecał Ziaję.Te płyny mają właściwości antybakteryjne i grzybobójcze więc jeżeli "kwitnie" coś na buzi to sobie bardzo dobrze radzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...