Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

😁 cześć mamusie,
wleciałam aby się przywitać
zmykam zaraz, jadę na ostatnią wizytę do mojego lekarza w Poznaniu (muszę zmienić lekarza prowadzącego ze względu na przeprowadzkę do mojego rodzinnego miasteczka, oddalonego od Poznania o 100 km) troszkę mi szkoda, bo lekarz naprawdę super, no i opiekuje się mną od samego początku.
dziewczyny czy któraś z Was też zmieniała prowadzącego przed zakończeniem ciąży? trochę się obawiam, jak to będzie przyjęte w moim szpitalu. z tego co słyszałam tutejsi położnicy i ginekolodzy nie "przepadają" za tymi poznańskimi 😉

pozdrawiam i życzę miłego słonecznego dzionka, zdam relację wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki przypominam Wam, że dzisiaj i jutro możecie ostatni raz zaktualizować swój wymiar brzuszka w m-c maj 🙂

Ps. Paninka prowadzisz i masz szansę wygrać ranking MAJOWY 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
raspberry86 powodzenia na wizycie, życzę Ci miłego podglądania bobaska 🙂

dzieuję, już nie mogę się doczekać bo daawno jej nie widziałam (miesiąc temu)
mam nadzieje że będzie wszystko ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
raspberry86 powodzenia na wizycie, życzę Ci miłego podglądania bobaska 🙂

Ja również życzę powodzenia 🙂

😁 dzięki, jak dostane ładne zdjątko 3 d to wrzucę na avatarka (bo na tym wyglądam jakbym stała i czekała na rozstrzelanie! ani uśmiechu nie widać na buzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamuski 😘 😘 bede po malutku nadrabiac zaleglosci. Mam przerwe na kawusie to dorwalam sie do kompa 🙂 wstawilam juz pranie jeszcze sprzatanko. Dzisiaj mam wizyte ale jestem ciekawa wszystkiego wagi itp 😜 kupilam sukienke na slub 🙃 jak dorwe aparat to wam pokaze 🙂
madzia sliczne imie dla synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Dziewczynki, mam do Was pytanko? Czy gdzieś na sierpnióweczkach są wasze adresy e-mail?
Chciałam przesłać fotkę 🙂


tak jest po lewej stronie pod pozycją mój adres email 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 dzięki właśnie wczoraj ostatecznie wybraliśmy imię dla synka. Ostatnio miałam duży problem z podjęciem decyzji ale teraz widzę,że bardzo dobrze wybrałam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🤪
witam po weekendzie 🙃 bardzo zajętym hihi....a tu jak zawsze tyyyyyyyyyyyyyyyle zaległości 😁
spróbuję doczytać w wolnej chwili
raspberry86 witaj wśród nas
"wizytowym" brzusiom powodzenia
no i wszystkim miłego słonecznego dzionka
idę parzyć kawkę....zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
moniczek jeśli robisz taką kawę to przyjeźdżam do Ciebie 🙂 ummm ale mi ochoty narobiłaś a ja tu z Inką 😠


ja też ja też 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE BRZUCHY 😎 😎 😎

My dzis pospaliśmy 🙂 Wszystkim co mają wizyty życzę powodzenia.
Ann5353 widzę że zostałaś zaproszona hehe do naszego grona witaj 🙂 🙂 🙂 Miło będzie zobaczyć jak wygladasz 🙂
No i dołączam się do kawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena sasiedzi maja synka Szymusia i jest bardzo grzeczny 🙂 i szczerze mowiac nie jest az tak czesto spotykane 🙂 a ja gapa jestem jeszcze nie przywitalam sie z nowymi mamusiami 😁 witam witam 🙂 diviana ja tez z Inka,blee juz mi zbrzydla, ostatnio kupilam smakowa (karmel) ale na dluzsza mete tez juz smak stracila 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂
madalena20 napisał(a):
mapa pytałam jak się teraz czujesz, ponieważ jak leżałam w szpitalu to dziewczyny, które brały te same tabletki co Ty to dodatkowo dostawały jakieś inne na uspokojenie, bo np. jedna miała kołatania serca, druga tak jak Ty drżenia ciała inna nie mogła spać. Dlatego jak coś to zawsze możesz poprosić lekarza żeby Ci je wypisał.


Madalena ten lek na uspokojenie to isoptin 🙂 Ja go biorę 3 razy bo mi serducho kuło i czasami waliło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
madalena sasiedzi maja synka Szymusia i jest bardzo grzeczny 🙂 i szczerze mowiac nie jest az tak czesto spotykane 🙂 a ja gapa jestem jeszcze nie przywitalam sie z nowymi mamusiami 😁 witam witam 🙂 diviana ja tez z Inka,blee juz mi zbrzydla, ostatnio kupilam smakowa (karmel) ale na dluzsza mete tez juz smak stracila 🤔


ojjjj mam nadzieje, że będzie oazą spokoju bo Kuba to żywe sreberko hihih 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Witam Mamusie 🙂
madalena20 napisał(a):
mapa pytałam jak się teraz czujesz, ponieważ jak leżałam w szpitalu to dziewczyny, które brały te same tabletki co Ty to dodatkowo dostawały jakieś inne na uspokojenie, bo np. jedna miała kołatania serca, druga tak jak Ty drżenia ciała inna nie mogła spać. Dlatego jak coś to zawsze możesz poprosić lekarza żeby Ci je wypisał.


Madalena ten lek na uspokojenie to isoptin 🙂 Ja go biorę 3 razy bo mi serducho kuło i czasami waliło...


ooooo własnie Pati dzięki!!!! właśnie coś myślałam że na literkę i ale nie mogłam sobie przypomnieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Hej brzuszki przypominam Wam, że dzisiaj i jutro możecie ostatni raz zaktualizować swój wymiar brzuszka w m-c maj 🙂

Ps. Paninka prowadzisz i masz szansę wygrać ranking MAJOWY 🙂 🤪 🤪


Madalena Ja mam 118 cm: 🙂 ach te tabletkowe brzusie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Brzuszki!!!!!
ja dziś bęę starała się z wami poplotkować z pracy.... Do środy nie ma szefa, więc myśłę, że będzie ok 🙂

Pati, Daniela - dzięki za rady, posłuchałam Pati i rano wypiłam letnią wodę na czczo.. zobaczymy co będzie....
A co do skurczy, to w sumie nie wiem czy je mam czy nie 😮Wczoraj jak położyłam sie spac, to Mała strasznie buszowała ale były momenty, że z prawej strony brzuchol robił mi sie twardy jak skała a z lewej był normalny?? NIe wiem, czy to jagódka tak się pod skórą napięła, czy oże to te skurcze???
A tak w ogóle to cały czas zastanawiam się czy nie zacząć brać no spy... codziennie pobolewa mnie brzuś i twardawy mam prawie zawsze.... tylko mój gin mówił, że mam się tym nie przejmować??? Tylko jak się nie przejmować, jak czytam, że na twardnienie prawie każda z was bierze no spę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...