Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laseczki, a ja jeszcze na chwilkę wrócę do tematu siary, nie było mnie i nie moglam się wypowiedzieć na ten temat 😞 Chodzi o to, ze mi nic kompletnie nie leci, wręcz wydaje mi się, ze piersi mi zmalaly i sa bardziej ,,miękkie,,. Boje, sie, że nie bede miala pokarmu dla Oliwki. Tym bardziej, że moja mama miała to samo. Jednak z drusiej strony wydaje mi sie ze to nie powino być zależne od genetyki 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniolek82 mja mama tez w zadnej ciazy nie miala, zadnej z nas nie karmila...a ja od 5 miesiaca mam, tak ze czasem musze scisnac zeby troche polecialo bo piersi bola robia sie gorace i w srodku akby kulki ze styropianu byly 😮 ale znam mamuski ktore dopiero po porodzie pokarm mialy i bez problemu karmily..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamcie !!

63 strony ... wybaczcie ale nie dam rady was nadrobic i obawiam sie ze strace caly miesiac 😞 bo chodze na te praktyki wracam inie mma sily nba nic 😞 😞 😞 puchne strasznie 😞 .. poprostu masakraaa !! 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta lion dziękuję 🙂
Aniołek ja też nic nie mam..Na początku piersi mnie bolały, miałam twarde a teraz z dużego D zrobiło się G, ale za to są miękkie 😞 Też czasami mi przejdzie przez myśl,że mogę nie mieć pokarmu, ale jakoś tym staram się nie martwić wiadomo, każda by chciała, ale na to wpływu niestety nie mamy i na razie nic się nie dowiemy aż do porodu, albo kilka dni później 🙂
Tak,że postaraj się na zapas nie zamartwiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek nie martw się. Ja już pisałam o tym. Z dziewczynkami siara pokazała mi sie na kilka dni przed porodem.
W tej ciąży pojawiła się dość wcześnie. Nie sika mi z piersi, ale jest.
Wracając do poprzednich ciąży, jak pisałam siara pojawiła sie późno. A zarówno jedną i drugą pannę karmiłam do 9 miesiaca zycia bo taka była moja decyzja. Pokarmu miałam sporo mogłabym wykarmic dwoje i to duzo dłuzęj.
A jak wiesz moje piersi do największych nie należą 🙂
Takze to nie ma znaczenia że teraz nie ma siary. I jakie masz piersi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczynki na chwilę was zostawić i...20stron 😮 😮

Co do rybki ja uwielbiam tuńczyka w sosie własnym i jem go widelcem prosto z puszki...mniam
Siehankowa dzięki za link do kosmetyków chyba tez się skusze na ten Oillan
Aniołek nie przejmuj się. Ja siary teraz tez nie mam i w 1ciąży nie przypominam sobie żeby mi coś leciało przed, biust mam malutki bo małe A a córe karmiłam prawie 2lata.

Ja padam normalnie za przeproszeniem na ryj. Nogi mnie tak bolą że szok. Za dużo dzisiaj wziełam na łeb....2 prania, zmiana pościeli, ogarnięcie chatki, obiad, zmywanie, sklep, praca..... mam dosyć 🤢

I mam pytanko czy pozwalacie sobie na piffko w ciązy?? bo mam ochotę na tyskie z soczkiem malinowym no tak chociaż ze szklaneczke.....chyba nie zaszkodzi co??

Pościel i kocyk zamówione 🙂 Zaraz robię zakupy dla siebie, dzięki Marta za ten link z gaciami 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczynki. 🙂 Kuzynce tez pojawiła sie siara par dni przed porodem ale zaniepokoiła mnie ta miękkość bo wczesniej były jędrne jak u nasolatki 😉 😉 😉 😉 😉
Martusia a ty juz wiesz gdzie bedziesz rodzić?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
a herbatki na laktację pomagaja??

Kurcze ja piłam herbatke dla mam karmiących z Hipp. Czy pomagają ??? Hmm... Nie wiem. Ale jakos lepiej mi było, a przy karmieniu i tak trzeba sporo pić.
Więc mieszałam sobie wodę z herbatką. Zresztą i tak jest limit, chyba tylko 2 szklanki można wypić dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Dzieki dziewczynki. 🙂 Kuzynce tez pojawiła sie siara par dni przed porodem ale zaniepokoiła mnie ta miękkość bo wczesniej były jędrne jak u nasolatki 😉 😉 😉 😉 😉
Martusia a ty juz wiesz gdzie bedziesz rodzić?????

Hehe no chyba wiem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Dzieki dziewczynki. 🙂 Kuzynce tez pojawiła sie siara par dni przed porodem ale zaniepokoiła mnie ta miękkość bo wczesniej były jędrne jak u nasolatki 😉 😉 😉 😉 😉
Martusia a ty juz wiesz gdzie bedziesz rodzić?????

Hehe no chyba wiem 🙂 🙂 🙂


Pytam bo z tego co pamietam to zastanawialas sie nad Świdnicą. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa a ja chyba na to się zdecyduje http://allegro.pl/oillan-balsam-specjalny-100ml-emulsja-150-ml-i1620233378.html
bo do pupy sudocrem chcę kupić bo przy Gabi się sprawdzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Dzieki dziewczynki. 🙂 Kuzynce tez pojawiła sie siara par dni przed porodem ale zaniepokoiła mnie ta miękkość bo wczesniej były jędrne jak u nasolatki 😉 😉 😉 😉 😉
Martusia a ty juz wiesz gdzie bedziesz rodzić?????

Hehe no chyba wiem 🙂 🙂 🙂


Pytam bo z tego co pamietam to zastanawialas sie nad Świdnicą. 🙂

Hehe no gdzies tam Świdnica na mojej liście nadal jest 🙂 Uwielbiam nazwę tego szpitala 🤪 🤪 🤪
Jednak na pierwszym miejscu mam Polanicę teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Siehankowa a ja chyba na to się zdecyduje http://allegro.pl/oillan-balsam-specjalny-100ml-emulsja-150-ml-i1620233378.html
bo do pupy sudocrem chcę kupić bo przy Gabi się sprawdzał

Może i ja sie skuszę. Przy dziewczynkach używałam Balneum. A do pupy sudocrem obowiązkowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po rosołku nam sie lepiej zrobilo i natychmiast musiałam jechac do sklepu bo zachciało Nam się maślanki brzoskwiniowej 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Chyba wracamy do normy 😁 😁 😁 😁 A tak sobie pomyslałam, że te rewolucje to moze od gazowanego?????? Bo na weekend troszkę sobie pozwoliłam z tego rodzaju napojami ☺️ A teraz mama na mnie nakrzyczała, że nie wolno w tak duzych ilościach ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już zwariowałam totalnie na początku byłam nastawiona na konkretną pościel, a teraz cały dzień wałkuje temat i tyle tych wzorów,że ciężko mi na coś się zdecydować 😮 😮 😮 😮I oczywiście już z baldachimu zrezygnowałam, a teraz wzór żaden mi nie odpowiada i raz ten raz ten i nie umiem podjąć decyzji zrobiłam się jakoś dziwnie niezdecydowana. Matko wcześniej nigdy tak nie miałam Jeszcze tydzień temu jak coś znalazłam to wybrałam wzór i kupiłam,a dziś z pościelą nie mogę się ogarnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, ja myślę, że mała szklaneczka to może być.
Ja, choć przed ciążą zdecydowanie niealkoholowa, teraz czasem sobie od małża pociągnę.
Mnie zaspokajają zwykle już 2 łyki 😉
Niezaspokojona ciężarna jest bardziej natrętna niż mucha 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
A ja już zwariowałam totalnie na początku byłam nastawiona na konkretną pościel, a teraz cały dzień wałkuje temat i tyle tych wzorów,że ciężko mi na coś się zdecydować 😮 😮 😮 😮I oczywiście już z baldachimu zrezygnowałam, a teraz wzór żaden mi nie odpowiada i raz ten raz ten i nie umiem podjąć decyzji zrobiłam się jakoś dziwnie niezdecydowana. Matko wcześniej nigdy tak nie miałam Jeszcze tydzień temu jak coś znalazłam to wybrałam wzór i kupiłam,a dziś z pościelą nie mogę się ogarnąć...


No to Pati dawaj nam tu 5 twoich wzorów- faworytów. Zrobimy demokratyczne głosowanie i będziesz miała problem z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...