Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂
Tyle co zdążyłam was nadrobic i zmykam na szkołę rodzenia 🙂
Kupiłam dzisiaj mojej niuni maskotke z pozytywką z okazji dnia dziecka i teraz jak będzie za bardzo hasać to przyłożę ja do brzuszka zeby się uspokoiła 😜 😜 😜 😜 😜 ponoc po porodzie ta sama melodyjka działa uspokajająco na maluszka 😉 😉 😉 😉 😉
Do później Laseczki, pa pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wpadłam tylko na chwilkę, zdązyłam przeczytać o paciorkowcu aasi - kochana, nie martw się, wszystko będzie dobrze 😘
a póki co uciekam, muszę odpocząć trochę, bo ostatnio coraz bardziej zmęczona wracam z pracy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu 🙂 🙂 Coś się pogoda zepsuła jeszcze bardziej, zimno jakoś 😠 😠

A zakupy z moim Kubą to katorga! Tylko się wkurzam. W ogóle nie umieliśmy dojść do porozumienia, może nie tyle co w ciuszkach, ale w kolorach 😁 😁 Ja chciałam czerwone on niebieskie 😁 Chciałam kupić butelkę, to on że chce cały zestaw startowy. Nie działają na niego tłumaczenia, że nie będzie mi to wszystko potrzebne. Wczuł się w rolę taty, czyta o dzieciach i myśli, że wszystko wie 😁 Ale to akurat mnie cieszy 🙂

Zatem po negocjacjach kupiliśmy Małemu sweterek kardigan, pajaca do spania i smoczki z TT. I stwierdziliśmy, że co tydzień będziemy coś kupować, żeby ubywało rzeczy z tej listy. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
powiedzcie mi czy do aspiratora frida potrzebne są filtry?? Bo nie wiem czy mam zamówić.

Lydzia zamów sobie z filtrami, bo wydaje mi się, że z tej Fridy dłużej się będzie korzystało i filtry będą potrzebne. Ja zamawiam właśnie z.
A co do stron też mi się poprzestawiały.. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926

ktoś go tu na forum polecał 🙂


Lydzia ja tu zamawiałam wczoraj, poszło 210zł a pampersów nie zakupiłam...... 🤢Jutro ma przyjść paczka 🙂 Kupiłam też ten kocyk co ost wklejałam link.

Mi strony tez się poprzestawiały.... tez mi się dziwnie czyta i przegląda 🤢

My niedawno z dnia dziecka wróciłyśmy ale było dzieci 😮 😮 zmęczyłam się.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam Brzusie 🙂

Ja już 2 razy miałam wymazy, na początku i ok 24tc.
Także to chyba od lekarza zależy 😉


lydziaa84, Eleeza
polecam wyciąć pieprzyka, ja tez miałam właśnie na "mariolce"
usunęłam w tamtym roku-ulga niesamowita 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia Tylko zamów sobie wcześniej, bo jak on ma jakiś sklep swój to na pewno będzie miał drożej, tak mi się wydaje. 🙂 🙂


Jutro do niego będę dzwonić i pytać co i jak- tam pisze, że jest możliwy odbiór osobisty 🙂

Najlepiej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś mały tak skacze od rana, że aż mnie brzuch boli cały. A jeszcze tak nisko się schował, a to takie nie przyjemne jest 🥴

Chciałam się zapytać, jaką wanienkę kupujecie? Bo Kuba chce taką http://allegro.pl/wanienka-anatomiczna-komfort-jak-onda-promocja-i1625167484.html ale nie mam pojęcia czy to praktyczne? Jemu się wydaje, że jest to wygodniejsze od normalnej, a ja zaś myślałam nad normalna wanienką i tym leżaczkiem co się wkłada do niej, bądź tą gąbką. Jaką kupujecie? Bo ja jestem zielona..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...