Skocz do zawartości

L4 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie!
Mam jedno proste pytanko.
Na ile maksymalnie dni może mi wypisać mój ginekolog L4??? Chodzi tu o jednorazowe L4. Bo moja lekarka wypisuje mi za każdym razem na 2 tygodnie, tłumacząc się tym, że na więcej nie może. Pozdrawiam cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agaorto napisał:
Witam wszystkie mamusie!
Mam jedno proste pytanko.
Na ile maksymalnie dni może mi wypisać mój ginekolog L4??? Chodzi tu o jednorazowe L4. Bo moja lekarka wypisuje mi za każdym razem na 2 tygodnie, tłumacząc się tym, że na więcej nie może. Pozdrawiam cieplutko 🙂


Witaj - na 30dni, a pózniej przedłuza kolejnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich, coś Ci lekarze są niedoinformowani. Już od dawna jest że w okresie ciąży można wystawić L-4 maksymalnie na 4 tygodnie. Chcą abyście chodziły do nich co dwa tygodnie bo to jest dla nich kasa. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich, coś Ci lekarze są niedoinformowani. Już od dawna jest że w okresie ciąży można wystawić L-4 maksymalnie na 4 tygodnie. Chcą abyście chodziły do nich co dwa tygodnie bo to jest dla nich kasa. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, tez jestem tego zdania. Mi lekarz zazwyczaj wystawial L4 na 28 dni, ale nawet zdazylo sie, ze wystawil mi na 30 czy nawet 31 dni.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tak myślałam. Czyli wychodzi na to że moja gin poprostu ciągnie ze mnie kase 😞( Jestem juz w 22 tyg i świetny kontakt z nią mam, świetnie leczy i jest w porządku no ale na to wychodzi, że jest jeden mankament 😞 L4 😞 no i co ja mam teraz zrobić? Nie chce juz zmieniać teraz lekarza... bo naprawdę jestem bardzo z niej zadowolona.... a do pracy raczej nie wrócę bo juz teraz wiem że bede sie tylko tam męczyła. A może być tak, że będe dalej do niej chodziła a L4 mi wypisze inny lekarz??? Co myślicie kochane mamuski o tym? Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...