Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Mamusie,


rany, wiekszosc z Was jest chora! kurujcie sie Kochane!!!!
Ja tfu tfu tfu przez lewe ramie sie trzymam.

Widzielismy kosztorys...totalny opad szczeki - ceny z kosmosu - np. 1000 pln za 7 m2 podwieszanego sufitu w pokoju...porąbało gościa...zreszta niewazne, bo jestesmy w takiej kropce ze szkoda gadac...moj tata myslal ze to bedzie "po znajomosci" i niestety obiecal ze zalatwi ekipy a teraz sie okazalo ze nic nie ma poza tym panem i nie mamy pojecia co robic ja juz przeryczałam całą droge w aucie i ledwo patrze na oczy...
Tyle tylko fajnie ze ten polecony pan od kuchni jest strasznie ok i zrobi nam baaardzo fajna kuchnie za calkiem przyzwoita cene (chociaz nas ta cena akurat najmniej dotyczy bo za to placi moj tata).
No nic, uciekam
spokojnej nocki, bez gorączki, bez siusiania, bez kopania 😉
pa






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry kochane mamusie oj dziewczyny moja córka wczoraj na serialu postanoweła że zrobi kuliluli na pęcherzu mamuli i skutek był taki że byłam 10 razy w wc na jednym filmie 🤪 moj M to poprostu sie śmiał do rozpuchu a ja sie bałam że w nocy bedzie to samo a tu corcia niespodzianke zrobiła mamie i poszłyśmy tylko 3 razy ja doprawdy nie wiem czy to jest normalne wy chodzicie siku ale że aż tyle razy??? to co bedzie w styczniu kiedy mała bedzie duża??? dziewczyny kurujcie sie jak widze obojetnie od tego jakie bedzie przeziebienie nie ma żadnych leków dla cieżarnych 🤪 rany !mycloud naleweczka sie przyda na 100% Jagódka nie płacz już bedzie dobrze jak jest jakiś problem to pamietaj że masz swojego kochanego i razem dacie rade głowa do góry 🙂dziewczyny ale narobiłyście smaka tmiciastami rolady jabłeczniki pycha dajcie troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy nie denerwuj się bo to się na córci odbije a potem na Tobie i mała będzie Cie ganiać do toalety 🙂 ja aż tak często nie chodzę, ale mój mąż zaczął częściej biegać do wc w nocy 🙂
Jagódka chyba sporo kasy za ten podwieszany sufit, ale nie płacz za dużo, bo Ksawciu da Ci popalić!

my wczoraj poszliśmy na długi spacer przy okazji wysłać totka (nic nie trafiliśmy) i tak mi brzuszek się napiął, że masakra ale jak zwykle na wszystkie dolegliwości najlepszy dla mnie jest sen! buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki co za dzień :/
najpier mój narzeczony dostał kare w skarbówce 300zł a teraz musiałam zapłacić za serwis zmywarki 150zł, bo sie popsuła z naszej winy :/
a i tak kasy nam brak w tym miesiącu.... dupa!! dobrze że musze leżeć bo by mnie kusiło żeby gdzieś pójść na zakupy 😉:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry w srode!

Nie bylo mnie dlugo ...a tu ponad 200-postow... 🤪
nie wiem kiedy to przerobie...

W PL. bylismy u ginekologa z prwdziwego zdarzenia. Zbadal poogladal i usg. zrobil 2D/3D okoz zdrowi jestem/jestesmy Jonathnek tym rzem sie odkryl kim jest sle zto 3D nie wyszlo za specjlnie ldne i wyrzne ...Jonthan ciwiczyl "joge" nozke mial przy glowce! 🙃 co utrudnialo rzobienie wyraznego 3D ale zato w 2D bylo widac zncznie lepiej maly akrobata 🙃
Ja dostalam czopki (mam obfite uplawy)tabletki na te moje stany zapalne. Poza tym zdrowiuska jak rybka tzn wieloryber. 😎
Bylismy na sesji zdjeciwej fantastyczny rewelcyjny mterial z 6-godzinnej sesyjki warto bylo poswiecic czas,pieniadze bo trafilismy do znanej artystki fotograficznej ktora jest znana na rynku fotograficznym jej prace sa wystawiane na aukcji.
Udanego dnia Dla Wszystkich Styczniowek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2001&Itemid=33

Dziekuje Basienko 🙂
dobrze ze sie "ujawnil" bo nznwi bylabym nieusatysfakcjonowana ...wizyta!! a tak wyszlam z tamtad (gdymym uszu nie miala to bym sie smiala cala glowa) radosci bylo co nie miara!!!
Mam cize mam syn i mam kolyske tak jak sobie to wymarzylam!!! wiec od dzis wierze ze marzenia sie spelniaja!

A Ty Kochanienka odpoczywaj!!!! lez i leniuchuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia super foteczka - czekamy na więcej z sesji brzuszkowej 🙂
misiamamy mówili o biderkach o 10:20, już kiedyś pisałam na forum o szerokim pieluchowaniu - ale każdy pediatra to powie przy wypisie ze szpitala 😁 - właśnie do nich przydadzą sie tetrowe pieluszki, choć osobiście wolałam do tego flanelowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia fotka super! bardzo ładny masz brzuszek.Ja dziś lepiej spałam,ale wieczorem mała tak dała czadu bo wcześniej obżarłam się czekoladą bo miałam ochotę no myślałam,że nie przestanie i mi brzuch pęknie!skąd ona ma tyle siły? ja naprawdę aż boję się pomyśleć co będzie później jak dostanę kopa to nie będę wiedziała jak się nazywam. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2002&Itemid=33
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2003&Itemid=33
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&gid=40&limit=1&Itemid=33&limitstart=132
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&gid=40&limit=1&Itemid=33&limitstart=133

Kilka zdjec z mojej sesji... zdjec w sumie jest ponad 1000 wiec nie sposob pokazac wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleńko fajnie że juz jesteś 🙂 zdjęcia piękne i bardzo odważne zazdroszcze bo świetnie wyszłas
odebrałam wyniki posiewu moczu i jestem załamana 😞
niewiadomo skąd wdał sie gronkowiec zlocisty 😞 nic tylko płacze boje sie że coś stanie sie małej dzisidziemy do lekarza ale ja już sama nie wiem co mam robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy Kochana wiara czyni cuda zaufaj lekarzom i zostan pod opieka medyczna a bedize wszystko dobrze ja w to wierze!!!!


DZIEKUJE ☺️
Tak zdjecia sa bardzo odwazne jest kilka aktow moich nszych chodz moj Mezczyzna nie pokazal calego oblicza ale zarys posladkow jest... ☺️ to tylko dla nas to takie nasze sluchajcie na poczatku nie wierzylismy ze to my ... bo i nam sie one bardzo podobaja!
A nwet nie sadzilam ze moj brzusio jest taki "fotogeniczny"
DZIEKUJE ZA MILE SLOWA ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia ależ Ci zazdroszczę tych fotek;-)
Misiamamy tylko się nie przejmuj a tymbardziej nie czytaj głupot w internecie.Ja się też dziś trochę boję bo dzwonię do lekarza zapytać o wyniki cytologii i wymazu i okaże się czy nadal mam paciorkowca. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia - ale piękna sesja!! Takiej nabrałam ochoty, że chyba też sobie taką zafunduje. Zadzwonie do dziewczyny, ktora fotografowała Julkę na komunii i zapytam czy się podejmie. Czy mogłabyś mi zdradzić ile kosztowała ta przyjemność - chciałabym mieć porównanie z tym co ta "moja" mi powie.

Jagoda - nie martw się remontem. I albo pomieszkacie dłużej u teściów i mieszkanko powolutku będziecie remontować albo marzenia np.o podwieszanym suficie odłożyć na później a teraz zrobić to co konieczne! Najważniejsze, że macie swoje gniazdko a to czy będzie "zbajerowane" czy zwyczajne to chyba nie ma wiekszego znaczenia...

Jagoda - pytałam kiedyś o Ujastek - czy Ty zrezygnowałaś z porodu w nim? i co ze szkołą rodzenia, chodzicie juz? - albo mi nie odpowiedziałaś albo ja przeoczyłam odpowiedź....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...