Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Julia jeszcze raz REWELACJA! namawiam mojego męża ale jakoś nie może się zdecydować, my byśmy robili we czwórkę z córą ale jak go namówić????

mycloud i misiamamy na pewno się wszystko wyjaśni z wynikami dostaniecie jakieś specyfiki i będzie po zakażeniu! misiamamy do 18 już mniej niż więcej więc odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Muszę Wam opowiedzieć jaką mi mój mąż zrobił wczoraj niespodziankę. Wrócił z podróży służbowej z sukieneczką dla Lenki 🙂 I nie chodzi o to że ładniutka (dżinsowa z białą bluzeczką w granatowe grochy) tylko o to ,że do tej pory jak kupowałam coś typowo na dziewczynkę to zawsze mówił,że jeszcze nic nie wiadomo na 100% i jak się urodzi chłopak to co ja zrobię z tymi ubrankami... I wczoraj widocznie nastąpił jakiś przełom, dotarło ,że będzie druga córa i postanowił ją zacząć rozpieszczać 😉 Cieszyłam się jak dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolda- sliczniutka sukieneczk 🙂
sesja kosztowla 800 pnl.
to jeszcze fajniej ze w czworeczke 🙂 my spewnoscia z kolejna cize bedizemy robili sobie rowniez w czworeczke!

Dziewczyny pochwale sie ☺️ wlasnie zdalam egzamin jezykowy (Dunski)ktory kieruje mnie na kolejny modul hura ale jestem "mONdra" 😉

z rozpendu wpadlam do centrum handlowego i kupilam spioszki dla Jonthana! 🤪 i ramki do zdjec!

zmykam obiad do robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC MAMUSIE!

wpadlam na minutke w przelocie (przyjechalismy do domu na siusiu 🙂)
Zaraz jedziemy po grzejniki i na spotkanie z panem od remontu zeby mu wszystko wytlumaczyc co i jak i zeby nam przygotowal kosztorys.

Juleńko - JESTEŚCIE TACY PIĘKNI!!!! 🙂
CIESZĘ SIĘ, ŻE JUŻ WRÓCIŁAŚ DO NAS 🙂

PINACOLADA - tak, waham sie i nie wiem czy sie zdecyduje na Ujastek.
Jak tylko bedziemy miec czas to jedziemy zobaczyc porodowke w Narutowiczu i pogadac z poloznymi.
Szkole rodzenia niby za tydzien zaczynamy na UJASTKU, ale tez jeszcze sie wahamy...


Ok, uciekam

Milego popoludnia papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
CZESC MAMUSIE!

wpadlam na minutke w przelocie (przyjechalismy do domu na siusiu 🙂)
Zaraz jedziemy po grzejniki i na spotkanie z panem od remontu zeby mu wszystko wytlumaczyc co i jak i zeby nam przygotowal kosztorys.

Juleńko - JESTEŚCIE TACY PIĘKNI!!!! 🙂
CIESZĘ SIĘ, ŻE JUŻ WRÓCIŁAŚ DO NAS 🙂

PINACOLADA - tak, waham sie i nie wiem czy sie zdecyduje na Ujastek.
Jak tylko bedziemy miec czas to jedziemy zobaczyc porodowke w Narutowiczu i pogadac z poloznymi.
Szkole rodzenia niby za tydzien zaczynamy na UJASTKU, ale tez jeszcze sie wahamy...


Ok, uciekam

Milego popoludnia papapa



☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
DZIEKUJE ... ZAWSTYDZILAM SIE JAGODKO! JA TEZ SIE CIESZE ZE JESTEM WSROD WAS!!!
DOBRZE ZE MNIE NIE ZAPOMNIALYSCIE 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam od koleżanki właśnie ,która jest farmaceutką nowy krem na rozstępy Ireny Eris "Foliacti"zobaczymy jak będzie działał.Kupiłam sobie super dres ciążowy i jestem mega zadowolona gdyż kocham w domu chodzić w dresach;-)

Idę jeść zapiekankę makaronową i trzeba będzie zadzwonić do doktora... 😮
Muszę włosy pofarbować ,ale mi się nie chce-w ogóle bardzo mi się włosy przetłuszczają;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sukieneczka,którą ja kupiłam.

Ja teraz kupiła szampon Sayoss zobaczymy jakie będą efekty. [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/746443400_1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do Was- jaki kupujecie kombinezon? taki miśkowy czy taki typowo zimowy? pytam bo ja mam misiowy i tak myślę ,że może wystarczy bo kupiłam taki śpiwór ciepły,że nie wiem czy nie przegrzeję tego dziecka.Wstawiam fotkę . [img size=250]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2-31446bc066ce798b502e4dd904739460.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie :
Czy prasujecie ciuszki maluszkow?tzn kupione pierzecie i prasujecie?

A i czy bedziecie prasowac jak juz bedzie na swiat?

Moj Mezczyzna wlasnie prasuje ciuszki ktore kupilismy i wypralismy... i zadal mi to pytanie, ja powiedzlam ze powinnam prasowac ... chyba 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleńko tak trzeba prać i prasować.Ja ogólnie prasuje wszystko po wypraniu prócz bielizny.Nawet nowe trzeba wyprać a i potem po urodzeniu też trzeba prać i prasować.Dziękuję za oklaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julcia gratuluję egzaminu, co do ciuszków to prałam i prasowałam po kupieniu, jakoś przed urodzeniem i potem ok 2 miesiące po urodzeniu. Potem niby mówią żeby wszystkiego nie prasować, żeby dziecko się przyzwyczaiło do otaczających mikrobów 🙂 Do roczku prałam w proszku dla dzieci, teraz piorę już w normalnym takim jak dla nas 🙂 dopiero niedawno zaczęłam stosować płyn do płukania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy was kochane 🙂)) U nas jak na razie w porządku troszkę nas pobolewa brzusio ale mam nadzieję że przejdzie 🙂) Jagoda ja już mam dość tych remontów już chciałabym żeby było po no ale gdzie tam jeszcze:/ ???fiiuuu fiiuuu

Ja jestem dziewczyny zdania żeby prasować chociaż tego nie lubię uwielbiam kiedy bobasek pachnie świeżością nie zrozumcie mnie źle 😉 ale po prasowaniu jest taki specyficzny zapach... jakiś fetysz z mojej strony przepraszam 😉) ale juz mi odbija ze zmęczenia hehehee buziolki dla was:****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...