Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madziula napisał:
hehe ja tez zrobilam tabelke w wordzie ale nie wiem jak ja zapisac i wstawic do was 😠

pinacolada albo dusia P umiecie zapisac dokument z worde na gif albo cos zeby tu wsawic jesli tak to bym przeslala wam na mejla i byscie to zrobiły bo ja niestety nie wiem 😉



ja jestem cienki bolek w tych sprawach ale wysłać możesz - może meża "zgwałcę" ....? 😉

[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie mąż mi własnie kupił glukometr i od jutra rana mierzenie glukozy.Dostałam taką zgagę ,że i ząb mądrości i zgaga,ale wzięłam trochę cukierków miętowych i przeszło.

Rozmawiałam ze swoją położną co do tej szyjki macicy bo ja mam 3cm i powiedziała to samo co mój lekarz tzn.oszczędzać się,ale nie muszę leżeć.Oczywiście bezwzględnie no-spa.Od dziś jeszcze magnez.Tak więc skoro Dusia ma szyjkę 4,6to widocznie jej lekarz bardzo dmucha na zimne,ale niech dmucha.Ja się też oszczędzam.Położna kazała mi wytrzymać do 36tyg.Ja bym chciała do 40;-)może przegadam córcię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowa kolezanka minis77 łap oklaska na dzien doberek 🙂

ktos wyjatkowy kolezanki dziecko w 37tygodniu wazy 2kilo? to mało bardzo...?

pinacolada dzieki juz sobie zapisałam i podam sioistrze to kupi i mi wyśle 🙂

justyna malutka powiem Ci tak.. co do szczepien.. to komu mamy wierzyć jak nie tym ktorzy chca nas przed tym uchronić. Lekarze sa beznadziejni.. ale to sa przypadki a mysle ze w instytucie biochemicznym nie ma idiotów i nie wymyslaja czegos żeby zaszkodzic. Dlatego sie zdecydowałam że pojde(czytałam tez kilka artykółów i zalecają jak i w necie tak i w gazetach) wiesz to nie wymysł Polowianiuka tylko wyżej półki. Cos w tym musi być..
A co do magnesu? to powiedz mi takiego zwykłego nie moge łykać?? bo taki zwykly jest tutaj i to pełno w aptece??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
O losie mąż mi własnie kupił glukometr i od jutra rana mierzenie glukozy.Dostałam taką zgagę ,że i ząb mądrości i zgaga,ale wzięłam trochę cukierków miętowych i przeszło.

Rozmawiałam ze swoją położną co do tej szyjki macicy bo ja mam 3cm i powiedziała to samo co mój lekarz tzn.oszczędzać się,ale nie muszę leżeć.Oczywiście bezwzględnie no-spa.Od dziś jeszcze magnez.Tak więc skoro Dusia ma szyjkę 4,6to widocznie jej lekarz bardzo dmucha na zimne,ale niech dmucha.Ja się też oszczędzam.Położna kazała mi wytrzymać do 36tyg.Ja bym chciała do 40;-)może przegadam córcię!

hmm a ile normalnie szyjka ma? nie 5przypadkiem??
hehe ten glukometr to nie taki złyy 🙂 tylko jedno uklucie kropelka na dziurke i odczytujesz wynik 🙂 🙂 bedzie dobrze.
Co do zgagi! to wiem co mówisz.. bleee ale cukierki mietowe fuu:P:P


misiamamy a moze pomyliłas cyferki:P hehe a jak nie to zapytaj lekarza co on by powiedzial jakbys miala 3cm:P ciekawa jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka gratuluję baby górą 🙂
Ania 23 podziwiam za tetrę! ja bym chyba nie dała rady z pampersami jest racg ciach i po krzyku 🙂
mycloud pomyliłaś mnie z misiamamy 🙂 u mnie chyba wszystko ok z szyjką miałam dziś pójść do lekarza ale idę w pon
Syla ja wcześniej też brałam asmag bo on jest niby najlepiej wchłaniany przez kobiety w ciąży ale teraz biore mg b6 forte i gin nic nie mówił, że to źle 😁

dziewczyny dziś odebrałam swoje badania i jestem strasznie zaskoczona wszystkie rewelka nawet hemoglobiny mam 13!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla co do tego magnezu to tu kupisz ale bez witaminy B6 wiec CI się tak dobrze nie przyswoi. A pozatym nie pisze czy można brać w ciąży więc ja bym nie ryzykowała tylko poprosiła kogos o paczkę z Polski.
A z tym szczepieniem, kurcze nio nie wiem naprawde co robic. W sumie powinnam bo mam kontakt z ludzmi w pracy, ale naprawde sie boje tego szczepienia. A co do lekarzy to Syla sama wiesz jak tu jest. Beznadzieja... wszystkiego można się po nich spodziewać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, jestem pierwsza.
Dzięki mamuśki za gratulacje 🙂
Ja już nie śpie od 4.45 heh jakos się przyzwyczaiłam tak wstawać bo mężusiowi o 5 budzik dzwoni.
Ktos_wyjątkowy nad imieniem to z mężusiem nadal negocjujemy :P
Pinacolada ma wizyte na 17 a ja na 15 - chyba że się coś będzie dziać to mam lecieć wcześniej. Na usg mi wychodziło że maleńka mierzy, waży tak jak na 31.5tc to się śmiałam że będzie malutka po mamusi :P
Dziś zaczynam wielkie pranie, suszenie, prasowanie i ogólnie sprzątanie heh ciekawe kiedy padne i powiem sobie dość :laugh:
Ok lece na śniadanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski, ja tez juz jestem. U nas dzis pada od rana, ale to norma, w Londynie czeste zjawisko szczegolnie o tej porze roku 🙂Chociaz, ostatnio pogode mielismy niczego sobie i slonecznie i cieplo. No ale w koncu zima idzie 🙂
Syla dzieki za brawka 🙂
Milego dnia wszystkim zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Właśnie wyprawiłam Julę do szkoły. Wstałyśmy o 8 i powtarzałyśmy przyrodę bo ma dziś kartkówkę - ładnie umiała 🙂

Zjadłam śniadanko, zażyłam magnez - ech...jak ja nie lubię połykać tabletek, fuj...

Teraz sobie siedzę jeszcze w łóżeczku bo w sumie nie mam żadnych planów porządkowych na dzis - po prostu leniuchowanie 😉

Zaraz zadzwonię umówić się na "dodatkowe" USG.

Pozdrawiam wszystkie mamuski, te które jeszcze spią też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej pinacolada. Chcialam zapytac Was o to usg, tutaj robia tak jak juz wspominalam 2 razy, no chyba ze cos jest nie tak a w Polsce widze ze dosc czesto macie. Czy to tylko takie kontrpolne sa czy jestes pod kontrola? Slyszalam ze za duzo takich badan tez nie powinno byc, bo to jednak nie wplywa oboojetnie. Czy to prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...