Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej piękne jestem tu nowa ciąże przechodzę bardzo dobrze nio teraz dopiero mi spadło żelazo a tak to żadnych innych problemów nie mam mam rostępy tylko pod brzuchem nie mam jeszcze pokarmu na 80% bede miec chłopaka termin na 23 styczen pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jakos tak świątecznie sie robi 🙂 w v filmy i reklamy świąteczne..... milusio 🙂 może dzięki temu końcówka naszej ciaży nie będzie taka ciężka 🙂 🙂 oby :laugh:

ja własnie zjadłam pyszny gorący żurek od teściowej.... chyba z dwa tygodnie czekała moja zachcianka na spełnienie 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
papuga napisał:
hej piękne jestem tu nowa ciąże przechodzę bardzo dobrze nio teraz dopiero mi spadło żelazo a tak to żadnych innych problemów nie mam mam rostępy tylko pod brzuchem nie mam jeszcze pokarmu na 80% bede miec chłopaka termin na 23 styczen pozdrawiam



Hej papuga!!
Miło że do nas dołączyłaś. Rozgość się i zaglądaj jak najczęściej.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mikolajkowo 🙂
a do mnie przyszedł mikołaj i to jaki 🙂
dostałam kulki marcepanowe i marcepan w czekoladzie 🙂i piekne złote serduszko zawieszke na łańcuszek 🙂 noooooooo naprawde 🙂 to chyba za to leżenie taki piekny prezent 🙂 witam nową mamusie
nie uwierzycie co ja pije zima za pasem a ja tu sobie popijam koktajl z truskawek 🙂 jak był sezon truskawkowy to ja miałam mdloścci wiec truchawy zamrozone i prosze jak sie przydały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie mikołaj nie odwiedził ale prezenty gwiazdkowe mam już kupione dla każdego a wizytę u lekarza teraz mam na 15 grudnia już się doczekać nie mogę dla dziecka do szpitala mam wszystko a dla siebie tylko piżamki resztę do kupie dwa dni przed świętami gdyż każdy mi kracze ze fajnie by było gdybym urodziła w Warszawie tam jadę na wigilie ale warto być przygotowanym na wszystko nie będę mieć porodu z mężem a szpital to ummie jest tak ze jadę tam gdzie jest dyżur danego dnia do szkoły rodzenia nie chodze i to będzie moje pierwsze dzieco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscie pojechali, moj piesio taki steskniony! spal mi na nodze 🙂

Brzuszek.net jak zawsze wieczorem - prawie nie dziala...serwer zapchany, strony otwieraja sie 10 minut...
a szkoda.

Ja juz myslami na jutrzejszej wizycie, zaraz bedziemy spisywac pytania do naszego gina.

Tak z innej beczki - a propos cesarek - moja siostra (pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, generalnie niezwykle zaangazowana w to co robi) - mowila mi dzis ze czytala o wynikach badan przeprowadzonych na dzieciach urodzonych przez cesarki i w skrocie mozna powiedziec ze dzieciom z cesarki zdarzaja sie mikrouszkodzenia w mozgu ktore powoduja rozne nieprawidlowosci ciezkie do odkrycia w dalszym zyciu - chodzi o to ze czasem wydaje nam sie ze dziecko jest malo zdolne bo nie moze sie nauczyc czytac jak jego rowiesnicy, złoscimy sie ze dziecko sie nie przyklada, samo dziecko nie wie dlaczego tak sie dzieje a okazuje sie ze mozg tego biednego dziecka po prostu nie skalda odpowiednio liter i dziecko zupelnie inaczej widzi i postrzega słowo pisane...wiem, skomplikowane to ale nie umiem tego lepiej wyjasnic 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscie pojechali, moj piesio taki steskniony! spal mi na nodze 🙂

Brzuszek.net jak zawsze wieczorem - prawie nie dziala...serwer zapchany, strony otwieraja sie 10 minut...
a szkoda.

Ja juz myslami na jutrzejszej wizycie, zaraz bedziemy spisywac pytania do naszego gina.

Tak z innej beczki - a propos cesarek - moja siostra (pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, generalnie niezwykle zaangazowana w to co robi) - mowila mi dzis ze czytala o wynikach badan przeprowadzonych na dzieciach urodzonych przez cesarki i w skrocie mozna powiedziec ze dzieciom z cesarki zdarzaja sie mikrouszkodzenia w mozgu ktore powoduja rozne nieprawidlowosci ciezkie do odkrycia w dalszym zyciu - chodzi o to ze czasem wydaje nam sie ze dziecko jest malo zdolne bo nie moze sie nauczyc czytac jak jego rowiesnicy, złoscimy sie ze dziecko sie nie przyklada, samo dziecko nie wie dlaczego tak sie dzieje a okazuje sie ze mozg tego biednego dziecka po prostu nie skalda odpowiednio liter i dziecko zupelnie inaczej widzi i postrzega słowo pisane...wiem, skomplikowane to ale nie umiem tego lepiej wyjasnic 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
wrócilam od rodziców na swoje śmieci i wpadłam się do was zameldować. U nas wszystko wporządku, teraz nadrabiamy brzuszkowe zaległosci. Dużo się tu dzieje, lepiej być na bieżąco 😉

Mężuś mega stęskniony więc zmykam, do juterka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscie pojechali, moj piesio taki steskniony! spal mi na nodze 🙂

Brzuszek.net jak zawsze wieczorem - prawie nie dziala...serwer zapchany, strony otwieraja sie 10 minut...
a szkoda.

Ja juz myslami na jutrzejszej wizycie, zaraz bedziemy spisywac pytania do naszego gina.

Tak z innej beczki - a propos cesarek - moja siostra (pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, generalnie niezwykle zaangazowana w to co robi) - mowila mi dzis ze czytala o wynikach badan przeprowadzonych na dzieciach urodzonych przez cesarki i w skrocie mozna powiedziec ze dzieciom z cesarki zdarzaja sie mikrouszkodzenia w mozgu ktore powoduja rozne nieprawidlowosci ciezkie do odkrycia w dalszym zyciu - chodzi o to ze czasem wydaje nam sie ze dziecko jest malo zdolne bo nie moze sie nauczyc czytac jak jego rowiesnicy, złoscimy sie ze dziecko sie nie przyklada, samo dziecko nie wie dlaczego tak sie dzieje a okazuje sie ze mozg tego biednego dziecka po prostu nie skalda odpowiednio liter i dziecko zupelnie inaczej widzi i postrzega słowo pisane...wiem, skomplikowane to ale nie umiem tego lepiej wyjasnic 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam niedzielnie! wróciliśmy od mamusi a Agata została jeszcze na jeden dzień u babci bo my jutro umówiliśmy się na wypożyczenie odkurzacza piorącego z komfortu.
Co do mikołaja to dostaliśmy bombki - bo to nasze pierwsze święta w mieszkanku, a wcześniej nie mieliśmy żadnych ozdób. Agata strasznie boi się Mikołaji - czy takich przebranych czy napompowanych - myślałam że mężowi przez ramię przejdzie jak byliśmy na Mikołajkowym jarmarku.

Mycloud super brzuszek taka piłeczka mój ma 112cm a wygląda na wielkoluda w porównaniu do Twojego
witaj papuga 🙂

ja dziś wciągam zielone grejpfruty - mniam pycha! a wczoraj miałam takie dziwne uczucie jakby niunia napierała już do wyjścia całe szczęście dziś już tak nie mam 🙂 a i wstawiłam pralkę ubranek które przywieźliśmy od mojej mamy więc zaczynam Was gonić z przygotowaniami! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda zapewniam cie jako przyszły pedagog 😉(bo taki kierunek studiuje)że Nauka dzieci oraz to jak się przykładają do nauki zależy od rodziców w bardzo dużej mierze...
Mojej psiapsiółki córka na samym początku I klasy dawała w tyłek niesamowicie posiedziałam z nią miesiąc dzień w dzień po szkole i dużo rozmawiałam z jej rodzicami na temat nauki przez zabawę i aby konsekwentnie egzekwowali zachowanie córki w stosunku do nauki,jej zachowanie i udało się. (postanowiłam iść na całość i zacząć studia:P)Dziewczyna jest w 4 klasie i ma bakcyla do nauki i zajęć pozalekcyjnych.Mimo iż jej mama rodziła ją przez CC. Więc to nie jest powiedziane, a badania badaniami nie zawsze mówią w badaniach jaka to większość czyli jaki procent dzieci może mieć wadę na ilość dzieci badanych.
Nie ma się czym przejmować moim zdaniem co ma być to będzie ważne żeby nasze dzieciaki urodziły się zdrowiutkie,my żebyśmy się dobrze czuły i żeby później wszystko toczyło się dobrze 🙂)))
Uciekam spać buźkii dla was do juterka SPOKOJNEJ NOCKI 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania - popieram Twoje zdanie! Mnie osobiście się wydaje, że dzieci rodzone naturalnie (np. te bardzo duże albo owiniete pepowina) sa obarczone wiekszym ryzykiem mikrouszkodzen rowniez mozgu niz te z cc. Poza tym dziewczyny nie ma sie co nakrecac nawzajem - zwlaszcza ze dziewczyny ktore beda rodzic przez cc nie robia to z wlasnej wygody tylko ze wskazan medycznych i to nie znaczy ze ich dzieci beda gorsze.

Zmieniam temat i wstawiam fotki dzisiejsze wykonane przez moja Julkę 😉 Tak wygląda bandzior w pierwszym dniu 9 miesiaca!!! [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0009a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...