Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PINACOLADA - CIEBIE to ja widzialam :P ale MISIAMAMY zawsze zasłaniała się nieludzka fryzura.
Teraz jest po fryzjerze trzeba ją poprosić o identyfikacje foto.
Misiamamy - prosimy fotkę facjaty!! 🙂 🙂 🙂

🙃 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo co ja mam wam pokazać 😞 ja brzydka jak noc jestem naprawde oj pinacolada no za klon z ciebie to ja bym chciała sie przebrać 🙂 ale podoba mi sie opcja że pinacolada jedzie na dwoch nickach 😁 😁 🙃 i moze niech kazda myśli że ja taka laska 🙂 bo tak naprawdeto na mnie patzreć i sie bać ja wam tyle powiem moge w horrorach bez charakteryzacji robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Basienko -
ja mam dzis bardzo kiepski dzien...
Mialam takie plany na dzis a leze badz spie caly dzien...
Pachwiny mnie tak bola ze juz nie wiem jak mam lezec zeby nie wyc z bolu...do tego wczoraj mnie cos strzyknelo w kregoslupie i teraz nie jestem w stanie przenisesc calego ciezaru na lewa noge i kustykam....

patrze na siebie i az mi siebie zal..powaznie, juz czuje sie do granic mozliwosci sponiewierana i bezsilna 😞


ACHA! BASIU! 9 MIESIAC JEST OD 36 TC 🙂



Ja mam to samo - pachwiny mi tak napierdzielaja ze szok, przewrocic sie na drugi bok graniczy z cudem i jeszcze jakby bylo malo to od wczoraj Lena uciska mi na nerw kulszowy i do lewegp posladka promieniuje mi ostry bol 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
no bo co ja mam wam pokazać 😞 ja brzydka jak noc jestem naprawde oj pinacolada no za klon z ciebie to ja bym chciała sie przebrać 🙂 ale podoba mi sie opcja że pinacolada jedzie na dwoch nickach 😁 😁 🙃 i moze niech kazda myśli że ja taka laska 🙂 bo tak naprawdeto na mnie patzreć i sie bać ja wam tyle powiem moge w horrorach bez charakteryzacji robić 🙂



I poczucie humoru masz takie jak ja...... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂 dzisiaj kolejny dzień sprzątania. ahhh.. 🤢
Jagoda i Megi gratulacje za 38 tydzień 🙂 A basia łap oklask za 9 miesiąc 🙂A mnie skurcze łapię że szok!tak mocne że nie wiem co mam ze sobą zrobić 🤢 ( dziś miałam 3) 🤨
A nie wiecie co się dzieje z Ktoś Wyjątkowy? dalej nie ma internetu??Bo coś jej dawno nie było 🙂
Jagoda mówisz że chcesz już urodzić?:laugh:A która styczniówka jeszcze chętna do rodzenia?:laugh 😞Grudniówki o tej porze już zaczynały)a my?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysnęłam sobie godzinkę.

aalicee-dziękuję za odpowiedź,mnie też lekarz poradził liczyć twierdząc,że to ważne mimo,że nie trafiłam do szpitala bo nie czułam małej.Dlatego pytałam.

U mnie jest tak zimno -17,że aż się boję okna otworzyć,żeby wywietrzyć bo zaraz się robi zimno w całym mieszkaniu.

Mnie dziś boli żołądek,ale co się dziwić wrzucam tam ostatnio sporo,jem naprawdę dużo.Podejrzewam,że przez ten miesiąc moje dziecko dobije max.do 3kg lub 3300kg.Teraz ma 2,5kg przez miesiąc przybyło jej 800gr.Zauważyłam,że jak tylko mam mocno zwiększony apetyt ona dużo rośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholender! a ja na Brzydule nie zdazylam...grrr...robilam naleśniczki mezowi...
kurcze a tu jeszcze tylko dwa odcinki!!!!oj musze pamietac o powtorce o 8 rano w poniedzialek 🙂 🙂

Basia
- oklask za 9 miesiac 🙂
Madziulka - dzieki 🙂 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,że zaważyłam ,że na tej liście online logują się czasem osoby ,które też maja termin na styczeń,ale nigdy się do nas nie odezwały,nic nie napisały tylko pewnie tak sobie poczytują po cichutku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
...CHYBA ŻE PINACOLADA jedzie na dwoch nickach ;D hehehe 😲 😲 😲


Ona nie jedzie na dwóch nickach tylko zbiera oklaski 🤪 i jako jedna osoba ma ich najwięcej!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Trzeba żeby było wesoło!!!:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany jak nie sraczka to zapatcie i obowiązkowa zgaga 🤢 a jakby przyjemniejsza była ciąża gdyby nie te dolegliwości ... ja to marze żeby moja Nadiamiałachoćjeden włos na glowie żebym wiedziała dla czego tak cierpie przez tą zgage aznając życie urdzisie łysa jak skin no chyba że wda sie we mnie i bedzie miała strasznie dużo włosów po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś wyczytałam w "M jak mama" że nawet jakbyśmy urodziły w tym roku to urlop macierzyński i tak będziemy miały dłuższy o 2 tygodnie( i o te dwa tygodnie trzeba specjalnie zwrócić się do pracodawcy na piśmie nie później niż 7 dni przed jego rozpoczęciem )płatny jest tak samo jak macierzyńskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiamamy ,ale mnie rozbawiłaś tą sraczką ,zaparciami i zgagą,ja mam tak samo oczywiście.Też myślę sobie czasem ,że moja córka urodzi się już ze spinkami we włosach,a jak nie to już nie wiem...to się zdziwię mając taką mega zgagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania - wiem wiem, to sie nazywa urlop fakultatywny 🙂

misiamamy
- z Twoich opowiesci jesli corka mialaby byc podobna do Ciebie takiej jak sie opisujesz i jeszcze lysa jak skin...no nie!!!! 🙃 :laugh: :laugh: chce Wasze zdjecie od razu po porodzie :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...