Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzisiaj spotkałam się na klatce z jedna z sasiadek z 3 pietra i ona gały wywaliła i się pyta: "to pani w ciąży?" a ja na to :" no od jakichs 9 miesiecy" 🙂 Twierdzi ze mnie rzadko widzi. Ona tez ma różnice w dzieciach 10 lat z tym ze starszy jest syn a młodsza córa i podobno nie maja kontaktu w ogóle. I tez miała z córa termin na styczen (ok.połowe stycznia) ale tak się objadła w świeta ze urodziła ja 27 XII. Tak więc kochane brzuchatki, które chca dotrwac do stycznia - w świeta dietka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zaraz porzygam tak się właśnie objadłam,więc pinacolada dietka od jutra;-)

Wiecie co ludzie stają się nieznośni pod koniec ciąży i to przeważnie z rodziny.Gadam dziś z mamą a ona do mnie z tekstem ,że może ja jeszcze w tym roku urodzę! ja jej na to,że nie mam takiego zamiaru i nie po to założyłam sobie krążek na szyjkę ,żeby zaraz rodzić tylko w określonym terminie.Ja nie wiem czy już tak nie mogą się doczekać czy tak bardzo mają dość mojego widoku wieloryba... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my właśnie przyjechaliśmy z " szybkich zakupów leków". Miałam być bo Brzyduli ale podjechaliśmy do apteki po receptę dla mojego M (dzisiaj był u lekarza i okazało się że ma anginę)..no to oczywiście Król siedzi w aucie i mi każe po recepte podejść bo nie chce wychodzić i go gardło boli (same wiecie jak to jest z anginą).No to wchodzę do apteki a tu standard-sznurek ludzi i jedna kasa otwarta 😠no to podchodze na sam początek i nic nie mówie,czekam z widocznym brzuchem.dodam że miałam rozsuniętą kurtkę bo żadnej nie dopnę :laugh:A tu Pani po 40, mówi do mnie : "kolejka kończy się tam za tym Panem" 🤢 😠 myślałam że ją uduszę.!!!!!! Wyszłam z tej apteki-trzasłam dzwiami i tyle.Podjechaliśmy do drugiej tam nie było kolejki i szybko wykupiłam 🙂więc tak to jest z traktowaniem kobiet w ciąży. :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziula - dramat z tymi aptekami...najpierw pobilabym tą panią a potem "Króla" !!! 🤪 🙃


Jezu, Ksawciu pol dnia przespal a teraz chce chyba wyjsc górą!!! mam wrazenie ze on tanczy jak to wielkie dziecko z ally mcbeal...cóż ON TAM WYPRAWIA!? chce mnie rozerwac!!!! 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada tak się składa że jestem fryzjerką 🙂 hehe 😉 podsumowując moją pracę w zakładzie fryzjerskim stwierdzam że najlepsze i dobre firmy to Loreal i Matrix a także catzy(matrix to profesjonalna firma) te firmy mają dobre kosmetki. Ja używam Catzy do włosów kręconych i falowanych oraz z Loreala ( sama prostuje włosy) i do tego jedwab na zniszczone końcówki.

u mnie w zakładzie był taki płyn z Matrixa:
http://www.cudownewlosy.pl/produkt-149.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula napisał:
Pinacolada tak się składa że jestem fryzjerką 🙂 hehe 😉 podsumowując moją pracę w zakładzie fryzjerskim stwierdzam że najlepsze i dobre firmy to Loreal i Matrix a także catzy(matrix to profesjonalna firma) te firmy mają dobre kosmetki. Ja używam Catzy do włosów kręconych i falowanych oraz z Loreala ( sama prostuje włosy) i do tego jedwab na zniszczone końcówki.

u mnie w zakładzie był taki płyn z Matrixa:
http://www.cudownewlosy.pl/produkt-149.html



No proszę madziula jak dobrze trafiłam. Ja mam w prawdzie wyprostowane włosy na stałe ale z ostatniego prostowania nie jestem do konca zadowolona. pierwsze 3 zabiegi w odstepach 6 miesiecznych robiłam na firmie Alfa Parf a teraz mnie podkusiło i poszłam gdzie indziej i zrobiłam na Kemonie i to juz nie to 😞 Dlatego pod choinke zazyczyłam sobie prostownice (do poprawek) i musze kupic jakis dobry kosmetyk zeby nie zniszczyc włosów. jedwabiu tez u żywam - po kazdym myciu w zasadzie na całą długość - tak sobie przegłaskuję nim włosy.
Dziękuję za radę - zaraz będę patrzec na alllegro i cos zamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.hairstore.pl/Wahl_Cutek_prostownica_ceramiczna_profesjonalna_numer_1_w_USA-44.html

ja mam taką 😉 Wahl Cutek

najlepsze jest do że ma obrotowy i gruby kabel, ma 2 lata gwarancji, szybko się nagrzewa. używam ją ponad rok i nic się z nią nie stało. dobrze trafiłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadlam sobie grzaneczki z nowego tostera (zgaga murowana:/), susze wlosy, masaz moich obolalych plecow (maz podpatrzyl na filmiku i kupil pileczki tenisowe do masazu 🙂 ) i moze sobie ogladniemy HAUSE'A


pa Mamusie
Przyjemnej nocki 😘





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
dziś już sobota a my jutro na brzusio mamy 9 miesiąc 🤪 masakra nie mogę uwierzyć jak ten czas szybko zleciał teraz tylko oczekiwanie na jakiś znak;*
JA sobie tam pojem na święta na pewno i niczego nie będę sobie żałowała. we wtorek idziemy do lekarza zobaczymy co tam w trawie piszczy hehehee:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sobotnio!
Pinacolada ale u Ciebie ta poczta działa szybko przed świętami :P mogłaś mnie chociaż uprzedzić, że wysłałaś zgagę do mnie kupiłabym rennie 🙃 bo mąż tylko ranigast używa a tego w ciąży nie można 😞

dziewczyny ja Wam współczułam ze zgagą, ale nie wiedziałam co to tak naprawdę znaczy, a wczoraj myślałam że umrę!

u nas dziś rano -17 samochód odmówił palenia, dobrze że mąż wczoraj od kolegi pożyczył jakiś mega duży akumulator to odpaliliśmy, eh jak ja nie lubię zimy!

wysyłam dla Was gorące buziaki na rozgrzanie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...