Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kartki superowe i życzenia!:laugh: Dusia oklask dla ciebie!Gratuluje 36 tygodnia 🙂A ja na noc uwaga...gołąbka sobie zjadłam ..mniamm. kiedy ta Wiglilia będzie noo :P 😉
kurcze ja jeszcze nie spakowałam się do szpitala.nawet nie mam torby jakiejś .mam na kółkach ale nie pasuje:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Ja tak czekam czekam na jakieś wiadomości od Jagody i chyba się już dziś nie doczekam,zmykam lulu.
Miejmy nadzieję,że z Jagódką i Ksawciem wszystko dobrze.

Do usłyszenia rano,w ogóle to nie wiem czy zasnę??????????
p.s.dziewczyny kartki z życzeniami super 🙂 🙂 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szkoda ze jest 24!:P napisałabym do niej eska.. ale nie chce jej budzić.. JAKOS MAM PRZECZUCIA :P ze sie dzieje hehe 😜
gdybym rano wstała za pozno albo nie zdarze wskoczyc na forum bo mam wizyte w szpitalu.. to niech ktoras napisze do Jagody sms'a to jej numer jagoda-509 413 252.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 min temu weszlismy do domu.

Nie wzieli mnie do szpitala, rodzic narazie nie bede 🙂 🙂 🙂
Dobrne do terminu na tabletkach na obnizenie cisnienia 🙂
Z synkiem wsystko ok, ma jeszcze duzo miejsca wiec jeszcze urosnie.
Nie wiem ile wazy bo nie robili pomiarow.
Ja nie moge chodzic - maly mi uciska nerw i nie moge za bardzo ruszac lewa noga...masakra. szlam na 3 pietro i plakalam...
koszmar. i niestety ale nie ma co liczyc na poprawe do porodu bedzie boleć 🤢
Dziekuje kochane za smska
caluje i uciekam bo ledwo zyje

jutro na badania po 6stej 🤢

papapapapa
calusów 102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wcześnie rano 🙂
JAgoda Dobrze że z tobą i Ksawciem wszystko ok 🙂
No niestety mnie też nie raz boli co nie co że aż płakać się chce ale czego się nie robi dla malucha 🙂
Ważne że dobrnęłyśmy już prawie do mety...jeszcze tylko poród 🙂
Będzie dobrze 😉
Miłego dnia wszystkim mamusią:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzień dobry, myślałam, że tylko ja dziś spać nie mogę, a tu ania23 była pierwsza 🙂
u mnie jak u każdej z Was jak nie urok to....
do wczoraj drętwiała mi prawa ręka a dziś już obydwie, koszmar, a poza tym to nie wiem jak u Was ale mi już kilka razy przy kichaniu poleciały siuśki, no takich dolegliwości w ciąży to się na pewno nie spodziewałam, niedługo chyba rozpakuję pampersy i pożyczę od córeczki 🤪
pocieszcie, że Wam też się to zdarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAtpio witaj....
Niestety tak to jest Tatuś pojechał do pracki a my już na nogach mały co prawda jeszcze śpi za to ja już nie mogę...
Na siuśki noszę wkładki w razie awarii:laugh: No tak to już jest w ciąży:laugh: , a nie daj Bóg jak nas ktoś rozśmieszy hehehe:laugh: się dzieje 🙂
Mnie dziś obudził w sumie skurcz łydki boli do teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie o poranku 🙂
no mi sie sniło że nasza Jagoda urodziła, więc jak wstałam przed chwilka na siusiu to hyc szybciutko do kompa sprawdzić co się dzieje 🙂 a tu fałszywy alarm 🙂 swoja drogą dziwiło mnie to że w moim śnie w godzine po porodzie Jagoda była na grilu mamusiek styczniówek 🤪 🤪 🤪 no ale cóż....wczoraj najadłam sie krokietów z kapustą :laugh: :laugh: to pewnie dlatego takie sny 😎 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój M jeszcze słodko koło mnie śpi...od czasu do czasu podchrapując 🙃 😁 ja wstanie to jedziemy na badanie krwi ina KTG 😮 nie chce mi się, bo wczoraj mnie na KTG przetrzymali pod zapisem ponad 2 godziny!!! no ale mała świrowała i nie chciała sie uspokoić i jakby sie nie uspokoiła to dziś śniadanko jadłabym w szpitalu 🤨 oby ta moja córcia dziś nie dawała czadu jak wczoraj 🙂 🙂 no ale mamusia z nia wczoraj porosmawiała i może będzie współpracować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja spróbuję się ogolić mam nadzieję że dam radę jeszcze bo dziś do lekarza idziemy 🙂Zobaczę mojego synka...mam nadzieję ze wszystko ok...chociaż ostatnie moje gonitwy mogą się skończyć tym że będę musiała przez święta leżeć w łóżku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...