Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien Dobry Kochene Stycznioweczki


noc jak wszystkie ostatnie - koszmar. Chociaz dzis chyba byl gorszy koszmar. Mam wrazenie ze nie spalam od 3 dób.
Tez mam wrazenie ze ja caa noc tak posypiam, poddrzemuje,czuwam ale w kazdej chwili moge otworzyc oczy. Jak nie rozrywajacy bol miednicy, to kosci lonowej, to nerwu kulszowego, albo zaczyna msie dusic i budzi mnie wlasne charczenie (jak spie na siedzaco na wznak...masakra)


Bylam na badaniach do porodu - oczywiscie jakis staruch sie przyczepil ze ja bez kolejki. Mialam zapytac czy jest kombtantem bo niewyglada a jesli nie jest to nie ch cicho czeka w kolejne...dureń.
Baba w rejestracji tez nie odpoweidziala na pytanie ze ja moge bez kolejki. Potem pobrali mi az 3 fiolki i myslalam ze tam padne bo tego nienawidze. I tak sobie dzis pomyslalam ze znieczuelenie ZZO to 10x wieksza igla..jak ja to przezyje 😞

Rano znowu sie poryczalam krokodylimi łzami bo nie moglam sie sturlac po schodach. Tak mnie napierd................ ta rwa kulszowa ze ja juz sama siebie nie moge zniesc tak marudze i rycze.
Wspolczuje mężowi.

A jeszcze zepsuly nam sie wszystkie wejscia usb w kompie i kupilismy wczoraj nowa myszke i tez nie dziala i musze tym cholernym touch padem sie poslugiwac a nienawidze...grrr 😠

Wiem ze u was to samo...ale ja juz stracilam poklady optymizmu i jakos tak poddalam sie tym dolegliwosciom i jest mi strasznie zle. 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam słonecznie
oj ja wstaje a tu już 4 strony zapisane 🙂 Jagódka jak dobrze że wszystko ok tak sie cieszę martwiłyśmy sie o Ciebie bardzo 🙂
ja też dziś do lekarza jak mąż wroci z pracy to jedziemy troche sie boje czy wszystko ok ostatnio Nadia wyskoczyła z kanału i boje sie że nie zdąży sie obrócić i bedzie ustawiona plecami 😞 ale zobaczymy cały czas martwie sie o tą moją szyjke macicy czy sie nie skraca czy nie robi sie rozwarcie trzymajcie kciuki dziewczyny
a ja dzis spałam jak nigdy wstałm tylko na leki przed zegarkiem i spałam calutką noc wyspałam sie bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - jestem bardzo ciekawa co u Ciebie i córeńki, ale jestem pewna ze wszystko super, zobaczysz 🙂 Zazdroszcze zdrowego snu! boshe jak ja bym sie porzadnie wyspac chciala!!!
To ze sie martwilyscie - jest mi BARDZO ALE TO BARDZO miło i ciesze sie ze Was mam.
Wybaczcie tylko ze ostatnio taka jestem do niczego.
Jakas depresja przedporodowa mnie dopadla normalnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka nie martw sie już nie długo popatrz ty z rwą kulszową musisz wytrzymać tylko 2 tygodnie niecałe a ja jeszcze 4 🤢 dam rade - choć też niekiedy mam wrażenie ze nie damy ale damy 😁 dziś piewszy raz tak spałam od niepamietnych czasów moja milejdi sie ładnie ułożyła i wyspałysmy sie 🙂
wiem że jesteś już bardzo zmeczona tą ciążą ale uszka do góry wiesz jaka cie czeka za niedługo niespodzianka 🙂 jak już Ksawcia przytulisz nic nie bedzie sie liczyło i wszystkie bole odejdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć gwiazdeczki

Jagoda - dalej w dwupaku - całą noc się zastanawiałam co zastanę rano po odpaleniu kompa - miałam cicha nadzieję ze zdjęcie Ksawcia :P a tu masz - znowu fałszywy alarm 😉 No ale dobrze - jak styczniowe to sztyczniowe nasze malenstwa maja byc!!

A mnie dla urozmaicenia do zgagi i bólu kości łonowej doszedł ostry ból pod prawą łopatką 😞 Ja tez juz nie mam siły, naprawde!! Boże drogi dlaczego my musimy tak cierpiec??

Idę się zbierac i spróbuję podjechać do tej spowiedzi - zobaczymy czy myk z wepchnieciem sie bez kolejki mi sie powiedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - jejku, az mi glupio teraz...Ty znosisz tak dzielnie lezenie i to przez tak dlugi okres czasu a ja na mysl o 2 tyg z rwą wymiekam..ech...dzielna kobieta z Ciebie!!!!


pinacolada
- 🙂 widzialam wlasnie ze wczoraj czekalyscie juz na zdjecia Ksawcia ale jak widac synek wie ze musi byc duzy i silny jak wszyscy w rodzinie i jeszcze mamusie przetrzyma troszke. nawet cisnienie mialam u lekarza idealne 🙂
A ja to nie wiem czy chcialabym juz czy nie. Z jednek strony tak z drugiej nie...i tak to...o wszystkim i tak zadecyduje przypadek.
Moja mama mowi ze jest pewna ze urodze kolo 8mego stycznia- Zobaczymy 🙂
Daj znac jak sie zachowali katolicy w kolejce do konfesjonalu 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmiana planów

Po pierwsze jedyne dzinsy ciazowe w które jeszcze sie mieszcze wczoraj wyprałam i oczywiscie nie wyschły wiec wsadziłam je do suszarki i czekam
Po drugie uswiadomiłam sobie ze czekam na jeszcze 2 przesyłki z allegro (prezenty) i nie moge wyjsc z domu dopóki Kasia nie przyjdzie a Kasia dzis ma na 12.
Z kolei z tego co się orientuję to od 12-14 "faceci w sukienkach " maja przerwe obiadową więc dupa blada. Albo się zbiore po 14 (choc niekoniecznie bo na 15.30 musiałabym drugi raz jechac do pracy) albo odłoże to na jutro !

Ech..., trudno 😞

Łopatka mnie boli, buuuuuuuuuuu................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też chciałabym iśc do spowiedzi ... no ale trudno tym razem sie nie uda
Jagodka z tym leżeniem nie jest tak żle najgorsze sa początki trzeba nauczyć sie wielu rzeczy np jak pisać na leżąco na kompie:P nie zawsze wychodzi literki sie zlewają a do tego spacja szwankuje ale już i tak nie jest najgorzej jedzenie i picie to masakra i oczywiście wieczna zgaga bo cały czas leże ale ty sie pierdołami nie przejmuj ja sie ciesze że wy maci mozliwość chodzić a ja sie już przyzwyczaiłam już 10 tyg za mną jeszcze niecałe 4 przede mną dam rade 🙂 byle mała była zdrowa 🙂ja sie pocieszam że w nastepnej ciąży bedę chodzić cały czas i nic mi nie bedzie 🙂
Pinacolada mam nadzieje że mnie nie załpie ból pod lewą łopatką 🙃 bo wiesz jak mnie złapie to.... nieuwierze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek Mamusie 🙂

Jagódka kochana tak się o Was martwiłam,że spać nie mogłam w nocy,ale już odetchnęłam.Widzisz wszystko dobrze się skończyło 😆
Nawet gadałam sobie wczoraj z Małgosią i mówię Jej,że Ksawciu jeszcze też będzie musiał poczekać u mamusi w brzusiu,tak jak Ona i nie mają robić Nam numerów:laugh: Mój M się śmiał do kogo i o czym ja gadam.Modlitwy zostały wysłuchane 🙃
Także bardzo się cieszę,że jeszcze jesteś w dwupaku:P

p.s.Jak czytam co Was boli,to zaraz Mi lżej 😉 Jeju mam już dość!!!!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda też myślałam o Tobie w środku nocy czy już tam rodzisz czy Cię zostawili,ale na szczęście nie;-)

Pinacolada-właśnie miałam napisać,że od 2dni mam ostry ból pod prawą łopatką!!!!do tego o 5.00 rano obudziła mnie taka zgaga,że myślałam,że pawia rzucę.

Misiamamy kochana oj tobie by się ten krążek co ja mam tez przydał byś się tak nie martwiła i co najważniejsze leżeć nie musiała.Ja funkcjonuje prawie normalnie na tyle na ile mam siły oczywiście,ale świadomość,że mi się szyjka nie skraca i nie ma rozwarcia jest krzepiąca.

Czekam na paczki z allegro,ale w czasie świąt wcięło listonosza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia mnie tak boli brzuch,jakby ktoś po Nim skakał w nocy a do tego jeszcze doszedł ból w pachwinie.Zazdroszczę Ci,że sobie poleżysz w Święta,My idziemy na Wigilię do teściowej więc raczej sobie nie poleżę 🤨
Ale pocieszam się tym,że jeszcze chwilunia i cały ten "kochany balast"zrzucę 🙂 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku no to mamy przewalone 🙂 ja jak chodze to się boję ze mi noga z pachwiny wypadnie tak jak lalce:laugh:

dzis teściowa mnie pyta czy brzuch boli a mi się wyrwało: boli? napierda....:laugh: ale miala mine ale chyba dlatego mi kawusie postawiła pod noc bym sie nawet nie ruszała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Mamusie 🙂 🙂
jestescie najlepsza terapia grupowa 🙂 🙂 🙂
Aniu - jak przeczytalam co napisalas, i tak sobie synek fiknal i mu powiedzialam ze tyle osob o nim mysli, tyle sie za niego modli i znowu sie poryczalam... 😉
Jakas jeszcze bardziej placzliwa sie zrobilam... 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud wiesz zastanawiałam sie nad tym krążkiem jak go założyłąś i nie wiem dlaczego nikt mi nie zaproponował takiego wyjscia ja bym tam dała 350 pln ale może dlatego że mam od 31 tygodnia rozwarciew na pół opuszki palca (cokolwik to znaczy 🙃 mnie sie raczej smiesznie kojarzy_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doturlamy się doturlamy nikt nam nie mówił że, będzie lekko ☺️ 😮. Mi się wydaje że te dolegliwości co mam teraz to przez to że na początku ich nie miałam i prawie cała ciąże do teraz nic mi nie dokuczało oprócz zgagi.

JAgoda
mam coś dla ciebie na poprawę humorku 🙂 Poskacz sobie jak ja 😁 :laugh: mnie od razu wszystkie smutki opuściły 🙂
http://www.dancingsantacard.com/pl/?santa=1978374
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mam tyle spraw do załatwienia,że aż się boję 🤔czy dam radę?
Wiecie jak to jest z końcem roku....,a i jeszcze prezentów nie kupiłam-czeka Mnie to dziś.Lista przebojów już czeka,a więc narazie się z Wami żegnam i do miłego 🙂

Buziaczki dla Wszystkich 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...