Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Was Drogie Mamusie,

Kuzynka mojego męża, która miała termin na 9 stycznia urodziła w Dzień Wigilii 🤪 i dopiero w poniedziałek wypiszą ją ze szpitala także caluskie święta w szpitalu...

Cieszę się że Wy się trzymacie i spędzacie ten czas w gronie rodzinnym, w cieplutkich domach 🙂

Pozdrawiamy z mężem i uciekamy teraz leniuchować do góry brzuchami po tym całodniowym obrzarstwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Syla - ciesze sie bardzo ze pomoglo!!!!! 🙂

My sie strasznie nazarlismy...;D 🤪 i przywiezlismy wałówę na kilka dni 🙃 Mama zapomniala tylko zapakowac schabu w szałwi i tymianku - mój mąż zwariował jak tego sprobował no i strasznie zawiedziaony jest 🙂
Jutro jedziemy na wyzere do rodzicow meza.

Gunia, przeczytalam mężowi o kuzynce Twojego męża i moj sie skrzywil strasznie bo on BARDZO chcial zeby synek sie urodzil w wigilie lub dzis 🙂 no ale cóż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie
oj jaka jestem pełna uffffff
Jagódka to super że jesteście jeszcze 2w1 🙂 może Ksawiu dotrzyma do stycznia oby 🙂
widze że wszystkie najedzone ze hej mam nadzieje że zgagi nie bedzie 🤢
mam pytanie do dziewczyn którym idzie juz siara czy zanim miałyście wypływ mleka czy nie bolały was i nie puchły piersi??? mnie tak starsznie dziś swedzi pierś prawa i jest nawet spuchnieta i troche boli boje sie że robi mi sie stan zapalny ale biore pod uwagę to że może jakoś kanaliki mlekowe sie przystosowują czy wy miałyście takie bóle?????? jak pamietacie to apiszcie prosze bo sie niepokoję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
cześć mamusie
oj jaka jestem pełna uffffff
Jagódka to super że jesteście jeszcze 2w1 🙂 może Ksawiu dotrzyma do stycznia oby 🙂
widze że wszystkie najedzone ze hej mam nadzieje że zgagi nie bedzie 🤢
mam pytanie do dziewczyn którym idzie juz siara czy zanim miałyście wypływ mleka czy nie bolały was i nie puchły piersi??? mnie tak starsznie dziś swedzi pierś prawa i jest nawet spuchnieta i troche boli boje sie że robi mi sie stan zapalny ale biore pod uwagę to że może jakoś kanaliki mlekowe sie przystosowują czy wy miałyście takie bóle?????? jak pamietacie to apiszcie prosze bo sie niepokoję


misiamamy: mi ostatnio wprawdzie piersi nie puchną, urosły jakiś czas temu i tak zostało 🙂 a co do swędzenia to niestety mnie swędzą obie 😞 i nie wiem co z tym zrobić, na noc pomaga mi spanie bez koszulki tylko w spodniach od piżamy 🙂 :laugh: Jurek nie narzeka z tego powodu 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam,

Ależ się kobiety rozpisały...ja się też obżarłam,ale dziś bardziej musiałam ratować męża bo bolał go żołądek i dostał zgagi 🤪 jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie;-)

misiamamy-niestety lub stety nie miałam takich objawów przed wypływem mleczka czy siary,praktycznie nic mnie nie bolało.Piersi bolały mnie ostatnim razem ok.4,5 ms.ciąży i to jak cholera,ale teraz już nie.Siara po prostu zaczęła lecieć.Teraz cały czas rano po nocy mam mokre koszule ,a w dzień już mniej,jednak kiedy lekko nacisnę na pierś już się pojawia.

Buziaki i i odpoczywajcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki my już nie obżeramy się ...wczoraj daliśmy po garach więc dziś luz...
tym bardziej że puchnę 😲 w oczach 😞 ☺️ i bardzo się martwimy tym ale zobaczymy co będzie jutro rano 😞
po prostu aż mnie ręce i nogi bolą ...jeszcze czegoś takiego nie miałam...

Mam nadzieję że u was wszystko ok.
JagodaMam nadzieję że wszystkie styczniówki zaczną się rozpakowywać od 1.01.2010 --->>>planowo mimo iż, co jak co ale jakieś tam skurcze(przepowiadające) się zaczynają 🤪
Buziaczki dla was i waszych pociech;**
My wymoczymy sobie te nasze nóżki popuchnięte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIU - a pomaga Ci to moczenie stópek..? bo dla mnie opuchlizna jest najwiekszym problem teraz ale mozna powiedziec ze przywyklam no i staram sie jak najwiecej siedziec lub lezec z nogami wyzej i jak najmniej chodzic lub stac.
Moczenia nie probowalam - sa efekty..?
Co do terminu porodu to nasz synek chyba preferuje w ogole brzuszek narazie 🙂 a ja juz turlam sie turlam ale juz nie mam sily...dzis poszlismy z mezem na krociusienki spacer i szybko zawrocilismy bo z tą moją rwą po prostu sienie da... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki, wpadłam tylko na chwilke...

u nas smutno na całego. tesc miał wypadek - spadł ze schodów i doznał powaznego urazu mozgu. jest w stanie spiaczki i bezposredniego zagrozenia zycia. ot, takie nasze swieta 😞 😞

zajrze jutro do was

ps. z moja mama ok, juz sama wstaje i chodzi - jedyna pozytywna wiadomosc dnia dzisiejszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PINACOLADAMyśl pozytywnie na pewno wszystko dobrze się skończy /3maj się tam i uważaj na WAS.Dobrze że z Mamą wszystko ok.

JAgódkaJak na razie to troszkę pomaga moczenie i mam taki żel na spuchnięte nogi dla kobiet w ciąży z "AA", ale czytałam że takie opuchlizny 😮 pojawiają się na kilka tyg. przed porodem 🤢 ,organizm "zabezpiecza wodę". Tylko czy to musi boleć? ☺️ 😞 😞 🤢
masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Aniu, ja mam spuchniete całe stopy az do polowy łydki i skora tam jest tak napieta i naprezona ze az sie swieci! i jak sie jej dotknie to woda sie przelewa i zostaje po dotknieciu bialy slad. Mam tez takie cudne dodatkowe waleczki wokol kostki - tak jakby druga warstwa opuchlizny 😉
Boli, wiem..szczegolnie jak wciskam o 2 numery za duze wielkie buciory treckingowe...
Dlonie zaczely mi puchnac duzo wczesniej jakos chyba na poczatku 7 mies. W 8-ym doszly stopy ktore z kazdym kolejnym dniem wygladaly gorzej no i z dloni mi to zniknelo i wszystko poszlo w stopy.
Jest to juz na tyle duzy obrzek ze moj gin nie chce zebym dluzej z tym chodzila...


dobrej nocki Stycznioweczki
u nas tez zgaga murowana 😉
papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.

Chciałam Was zapytac, co mysliscie aby postarać się o tym żeby dzidzius szybciej wyszedł. Mi lekarz poleciła sex, po 5 stycznia ... gdzie termin mam na 18, żeby ewentualnie wywołaś szybciej porod, poniewaz okolo 20.01 zamykaja oddział na jakis czas... a najblizej mam do Jarosławia!!! a tam napewno nie chce rodzić 🤢 🤢 co o tym myslicie... 😞 eh

pinacolada [img size=100]http://forum.bjork.pl/images/smiles/utjeha.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> Głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
Dobry wieczór.

Chciałam Was zapytac, co mysliscie aby postarać się o tym żeby dzidzius szybciej wyszedł. Mi lekarz poleciła sex, po 5 stycznia ... gdzie termin mam na 18, żeby ewentualnie wywołaś szybciej porod, poniewaz okolo 20.01 zamykaja oddział na jakis czas... a najblizej mam do Jarosławia!!! a tam napewno nie chce rodzić 🤢 🤢 co o tym myslicie... 😞 eh

pinacolada [img size=100]http://forum.bjork.pl/images/smiles/utjeha.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> Głowa do góry


no wiesz....skoro lekarz zaleca to trudno nie skorzystać z takiej okazji :laugh: ja bym korzystała 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
Dobry wieczór.

Chciałam Was zapytac, co mysliscie aby postarać się o tym żeby dzidzius szybciej wyszedł. Mi lekarz poleciła sex, po 5 stycznia ... gdzie termin mam na 18, żeby ewentualnie wywołaś szybciej porod, poniewaz okolo 20.01 zamykaja oddział na jakis czas... a najblizej mam do Jarosławia!!! a tam napewno nie chce rodzić 🤢 🤢 co o tym myslicie... 😞 eh

pinacolada [img size=100]http://forum.bjork.pl/images/smiles/utjeha.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> Głowa do góry

Mi Pani połozna powiedziala zebym jeszcze chociaz tydzien poczekala a bylam we wtorek i moge rodzic bo nie ma juz ryzyka 😁 hehe 🤪 a co do starania sie TO jak najbardziej! 🙂 mi tylko wybije 38 i dajemyy radeee ☺️ ☺️ nie chce czekac 🙂 Wiele kobiet tak rodzi, np ostatnio moja kolezanka podczas stosunku wody jej odeszły 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane a u nas bez zmian:/ ręce i nogi bolą jeszcze skurcz chwycił mnie w łydce;/podczas snu 😠 😠
No ale cóż poradzić ...
Ja tam za sexikiem jestem jak najbardziej zaaaa 😉:laugh: :P i powiem więcej chyba zacznę to robić co godzinę 🤪 żeby młody już wyszedł:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

Dzieki za słowa wsparcia.
Własnie maz sie wybiera do krakowa na rozmowe z lekarzem - moze sie cos wiecej dowie.

Moje nogi zaczeły porzadnie puchnac dopiero wczoraj. Miałam nadzieje ze po nocy bedzie lepiej ale niestety nie jest 😞

Poza tym mam straszne bolesci brzucha na samiutkim dole - ale wydaje mi sie ze niunka zeszła troszke nizej i mi grzebie raczkami gdzies w okolicach cewki moczowej 🤢

Tata przychodzi dzis do nas na obiad i musze cos ugotowac a najchetniej nie wychodziłabym dzis z łóżka - ale po obiadku juz mnie nic nie zmusi do wyjscia z domu. Dopiero jutro - bo my jestesmy zaproszeni na obiadek - w koncu ktos mi poda żarełko do stołu bo poki co to od wigilii ja usługuje.

Pozdrawiam Was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie
pinacolada tak mi przykro ale na pewno bedzoe dobrze zobaczysz wszystko sie ułoży

ja dziś nie spałam całą noc mała tak mi dała popalic że hej bole kregosłupa plus prawie cały czas twardy brzuch myslałam że normalnie urodze a wszystko przez to obżarstwo oj jaka ja głupia za tym jedzeniam byłam 🤢 rano wziełam nospe i już lepiej Nadunia teraz śpi niech spi słodko 🙂 na piersi zrobiłam wczoraj okład zimny i az mi lepiej było same piersi nie są opuchniete tylko ta otoczka obok sutka i tak strasznie swedzi 😞 jak tak dalj bedzie to w poniedziałek zadzwonie do mojej położnej ktora bedzie do mnie przychodziła po porodzie może ona coś zaradzi ☺️

paullel ja też jestem za jak możesz to szalej bąbel już dorodny wiec bez obaw u mnie jest troche na odwrót ja chce Nadie donosić jak najdłużej a lekarze chcą mi ją wyciagnąć A JA NIE CHCE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie
🙂

moj M. to juz chodzi i kwęka że on już chce synka i że nie chce czekać i żebym więcej po schodach chodziła ... 🤪
I myslalam ze to ja jestem niecierpliwa ale tym razem t On mnie zaskoczyl swoim zniecierpliwieniem 🙂
Strasznie chcial wczoraj, w Boże Narodzenie i jest taki rozczarowany:side 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Światecznie!
Kurcze zawiedziona jestem, myślałam ze chociaż jedna z nas sie rozpakowała w Świeta a tu nic 🙂
Pinacolada- współczuje Ci! Nie martw się wszystko będzie dobrze, zobaczysz.
Ja tez od stycznia chodze po schodach 🙂 Juz chce żeby synuś był z nami, zwłaszcza ze w prezencie od znajomych dostaliśmy wielki kosz z kosmetykami i przyborami dla dzidziusia 🙂
Dobra uciekam do znajmoych. Dwa dni Świat u nas teraz trzeba sie gdzieś wybrać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...