Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pinacolada napisał:
Jagoda - jak bedziesz miala chwilke to plis na maila o dalszy ciag "szkolenia" na odległość 😉 Aż mnie skręca z zazdrości jak patrze na Twoje i Megi zdjęcia. Chciałabym mieć choć jedno takie 😞

Ps. ja nie napiszesz to wsiadę w auto i przyjadę do Olkusza!!! 😉


jejku, obiecuje ze napisze, ale teraz musze isc gotowac obiad na weekend 🤨 strasznie mi sie nie chce...
jak sobie pomysle ile tych garow znowu...a potem kapiel malego, potem ja musze sie wykapac bo nie mialam czasu od 2 dni - wczoraj zasnelam na HAUSIE i maz mnie z synkiem obudzli na karmienie o 2.00 :/
ps a do olkusza serdecznie zapraszam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
a tu buziak dla mamy 🙂 🙂 🙂 [img size=495]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buziak.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />[/quote

S U P E R C U D N E zdjecie megi.
Jak to zrobiliscie? PRZEPIEKNE !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi85 napisał:
a tu buziak dla mamy 🙂 🙂 🙂 [img size=495]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/buziak.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />[/quote

S U P E R C U D N E zdjecie megi.
Jak to zrobiliscie? PRZEPIEKNE !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ;*

Przepraszam za tą moją nie obecność ale moja mała dzierń dzień kolki do 3,4 rano później śpie do południa , obiad i szybko spacer wracam zjem coś chwile odpoczne i kapiel..chwile pośpi i kolka się zaczyna..

Poprostu już trace cierpliwość 😞 ;/
Mam nadzieje że to przejdzie 🙂

Co u was słychać mamuśki ?

Widze że jakieś maleństwo marcowe się pojawiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja niunia sama dziś zrobiła dwie kupki i pięknie pierdzi! Matko nigdy bym nie pomyślała,że widok kupy będzie mnie tak uszczęśliwiał 🤪 albo jej pomógł infacol bo podaję więcej albo jabłka ,które zjadłam wczoraj..gotowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
A moja niunia sama dziś zrobiła dwie kupki i pięknie pierdzi! Matko nigdy bym nie pomyślała,że widok kupy będzie mnie tak uszczęśliwiał 🤪 albo jej pomógł infacol bo podaję więcej albo jabłka ,które zjadłam wczoraj..gotowane.


obstawiam,że to drugie 🙂też dziś jadłam jabłuszka prażone i czekam aż mnie ruszy hi hi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała dzisiaj ma wilczy apetyt.Zjadła 30ml ściągniętego mojego mleka,potem 40ml znowu mojego,i darła się o jeszcze.Zjadła znowu 30ml ale już nan active bo cycki nie zdołały wyprodukować tyle.Kryzys laktacyjny trochę minął ,ale i tak na jej potrzeby dają mało mleka,sprawdziłam laktatorem i wyszło jedynie 70ml mleczka i potem już mleka w piersiach brakło.Może z dnia na dzień będzie lepiej.Tak się obżarła ,że zwymiotowała ok.2 łyżek mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała tak jak mówiłam dostała dziś butle na noc zjadła 100ml! i dojadła cyycem szok:P hehe męczy ja dzis strasznie ten brzuszek, prawie wcale nie spała. A tata dzis wrocil z pracy i został z małą , mama pojechała do solarium(4min) i na zaakupy, chwila relaxu ale w pospiechu hehe bo trzebabylo dziecko nakarmic po kąpieeli:P Tatus ukapał mama przyjechała na gotowe tylko musiala posprzatac pokoj!:P tata zostal z córka raz hehe i jakby tajfun przeszedł wszedzie wszystko!:P a teraz oboje słodko śpią a maamaa idzie wziąść prysznic! 🙂

MYCLOUD- jeżeli to INFACOL to zazdroszcze , u nas działa odwrotnie był płacz, brak bąków i mało kupek. A po odstawieniu bączki wróciły i kupki sa częściej no i mała stęka o wiele mniej.

JUTRO w koncu dotrze ten Zas** kurier:P:P:P i bedziemy miały swój czterokołowiec! i naa spacerki zaczniemy chodzic 🙂 ahh jak sie cieszee 🙂

Aaaa własnie mYCLOUD znam tą radość jak widzisz kupę w pampersie! 😁 😁

JUSTYNa- MOZE cos zjadłas bo proszku pewnie nie zmialas a kosmetykki uzywasz te same:P zacznij gotowac wode:P i kup oilatum do kąpieli, nie oliwkuj chwilowo niech krostki nie beda natłuszczane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Niunia daje mi popalic już 2 dzięń, padam na twarz

kupki zero i płacze i nie spi...
zalogowałam się rano i dopiero mam czas napisac, masakra


a widziałam ze marcowa mamusia już urodziła, ale ten czas leci- jeszce niedawno sama lezałam i czekałam na kopniaki a dzis Vanesia daje czadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BASIA dokladnie hehe czas leci straszniee 🙂 a jak tak dlugo kupki juz nie robiła to czemu jej nie pomozesz czopkiem? sama wtedy odetchniesz? moja tez dzis jest nerwowa strasznie, i dzis był u niej inny płacz niż zawsze taki cierpiący no mi łzy stanely w oczach bo nie wiedziaałam co sie dzieje a nie dalo sie jej uspokoic a nie prezyła się 😞 normalnie dziecko manifest zrobilo ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz mały nie spi od 18 - zasypia na 10 min na rekach i budzi sie z pelna buzia i placze a mi serce peka!
PINACOLADA - on ma chyba to samo co Lena 😞
TAK STRASZNIE MI GO ŻAL! ciagle mu smierdzi kwasem z buzi i ciagle ma ten ser wszedzie!
Ja nie wiem...odkad zazywa DEBRIDAT kolek zero ale ulewanie na maksa...ręce opadaja...a wizyta kontrolna i szczepienia dopier ow czwartek a pediatra nie odbiera od nas tel..
zajebiscie.

Mialam sobie dzis zrobic wieczor pieknosci - depilacja, pedicure itd..jasne...padam na twarz, rece mi odpadaja bo Ksawciu wazy juz 5 kg i nie mam fizycznie sily ale jak patrze jak "łapczywie" spi te kilka chwil w moich ramionach to rycze jak głupia bo kocham go nad zycie i chetnie zabralabym sobie ten refluks, ulewanie i wszystko 😞

Dobranoc mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja po wczorajszym karmieniu - jak się Lenie znów ulało i piekło - podjęłam decyzje że zamykam mleczarnie!
No i dzis na sniadanko chlebus z dzemem wisniowym, na obiadek naleśniki z dzemem truskawkowym, na kolacje parówki z mega porcja musztardy i ketchupu a na dobranoc ......kieliszek wiśniówki 🤪
A jutrzejszy dzionek zaczne od filiżanki pysznej kawusi z ekspresu - mniam - juz sie nie moge doczekac!!

Teraz zmykam bo juz wszystkie pewnie słodko spicie.

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz po kawusi 🙂 Mniammmm.......

Jagoda - ja już dawno pisałam ze wg mnie Ksawery ma refluks! Bo skoro spi smacznie u Was na klatach a w poziomie (łóżeczko, wózek) mu nie pasi to moze to jest to. A poza tym skoro mu sie potrafi ulać po 3 godz .... Zróbcie to badanie w Prokocimiu, niech sie dziecko nie męczy!

Lece do pracki a potem jedziemy do "miasta" pospacerowac furą troszkę 😉 i załatwic przy okazji kilka spraw .

Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sobotnie 🙂

Dziewczyny które karmią butelką. mam wielki dylemat. JAk pisałam wcześniej wczoraj na noc dałam małej pierwszy raz butlę. I wypiła 100ml plus cyc(ale nie cały) troszkę się jej ulało,poszla spąc, po godzinie sie obudziła bo miała kupke przebrałam ją pomeldała cycka poszła spać. Następnie po 3h nawet prawie 4h przebudziła się i nie chciała jeść za dużo troszkę pomeldała i gdy ja trzymałam do odbiciaa zaczeła wymiotować.. 🤨 dosłownie 4/5razy lunełaa ze mama i Ona byłysmy całe mokre, boże jak się wystarszyłam! ale nic ulzylo jej kupsko zrobiło przebrałam ją jeść nie chciała znowu :/ Fakt spała dzis po 3h i wstawała niby na cyca ale w rzeczywistości go nie chciała i nie jadla. I te wymioty? co to moze byc? odrzucenie mleka czy za duzo zjadła po prostu czy ja cos źle zrobiłam? mam nie dawac tego mleka czy jaak? ja sie wyspalam ale moje dziecko przez noc nic nie zjdadło. Godzine temu ja wybudzałam bo cycyki mi chcialy ekslodować troszke pomemlała i lezy grzecznie.. Niby coś zjadła ale o wiele mniej niż zazwyczaj, jeszcze dodać fakt że przez noc prawie nie jadła.Nie wiem co myslec..
I jeszcze dziś jakoś tak masakrycznie rączki am zimne lodowate dosłownie..

JAGODA ja to myślę że dziś w nocy to i moja miala ten cały refluks.. masakra odbialo sie jej iw ogole buuu

PINACOLADA- fajnie Ci ja też nad tym myslałam ale jednak przetrzymamy , mleczko najlepsze od mamy. Poczekam do 3m jak sie jej moze uklad pokarmowy bardziej przystosuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał:
Czesc dziewczynki.
Syla wspolczuje, tez bym byla przerazona. Moze brzuszek przyzwyczajony do lzejszego mleka i tak zareagowal. A jje juz ok?

Moniczko powiem Ci że dziwnie bardzo bo śpi nadzwyczaj grzecznie, nawet się nie pręży jak zawsze. Troszke się czasem poprzeciąga ale jestem zdezorientowana. Od momentu jak napisałam to śpi nadal i nadal nie jadła. Ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...