Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nocka nocka jak zwykle 🙂 mam karmi tata spi hehe .... no ale od kiedy powróciliśmy do jedzenia z cyca to tata nie może za bardzo pomóc... no bo jak 😁

nasz córcia miała wczoraj troszkę dzień marudy i nie chciała spać w dzień i nas troszke wymęczyła 🙂 tatuś poczuł co to znaczy marudna córcia 🙂 no i niestety tatus dzis chory wiec mi nie pomozea bardzo :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolda-cholernie Ci zazdroszczę tego snu,moja spi najdłużej 2h,ale częściej 1,5h;-(

Katpio-super wyglądacie,niestety moja też wyczaiła,że na rączkach lepiej i tylko tak zasypia.

Wczoraj przeszła samą siebie ,nie spała od 13-19.00 myśleliśmy,że nas trafi.Płakała ,marudziła i ciągle jadła.Apetyt jej wzrósł z dnia na dzień,nie daje rady wykarmić piersią więc wcina też butlę.W ogóle ostatnio ciężko ją uśpić.Nad ranem i całą noc męczyła się nad kupą i płakała więc musiałam dać jej czopek-pomógł.Ale rozbudzają ją też bąki.
My wczoraj też byliśmy na spacerze mimo,że sypał śnieg,ale założyłam folię przeciwdeszczową i małej nawet płatek śniegu nie napadał.Byliśmy 1h.

Znowu cały tydzień przed nami i ja sama do 20.00.Kocham weekendy,od poniedziałku nigdy nie wiem jaki dzień mnie czeka i czy dam sobie z nią radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
WOW!

PINACOLADA, JESTEŚ DZIŚ ZDECYDOWANIE PIERWSZA!!!
SKĄD WIEDZIAŁAŚ :p



DZIĘKUJĘ! JAK SIĘ TYLKO SPOTKAMY TO PANOWIE BEDĄ PROWADZIĆ I ZAJMOWAĆ SIĘ DZIEĆMI A MY ... 😉



🙂 a zeszło mi wczoraj przy laptopie do północy 😉
Poczekamy aż odstawisz leki i będzie się działo, oj będzie... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka sto lat sto lat 😁

Katpio śliczna rodzinka - widzę że przeważają zielone wózeczki 🙂

a u nas dzień jak co dzień no i noc też Maja co kilka dni ma stękającą noc normalnie jakby w łóżeczku stary chłop leżał a nie kruszynka 🙂 no ale całe szczęście kupki są. Nasza też bardzo lubi zasypiać na rękach w nocy za to najlepiej zasypia jej się jak karmię na leżąco w łóżku i potem jestem nie tomna żeby ją przełożyć do łóżeczka i śpi z nami, wiem że kręcimy na siebie bicz, ale taka jestem niewyspana ☺️ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud - wczoraj ostatnia flacha o polnocy a potem kolejna o 6:30 🤪

Tyle że zasnąła dopiero o 2 w nocy ale od 2 do 6:30 i tak sie mozna wyspac zwłaszcza ze jak zjadła o 6:30 to spałysmy do 10:30 🤪 I gdyby nie to ze miala do nas przyjsc położna to pewnie dalej bysmy lulały 😉


Zapytałam położna o to niespanie wieczorno-nocne mojej niuni i ona twierdzi ze sie młodej dzien z nocka przestawił i dlatego tak jest. Ze musimy ja w dzien przetrzymac bez spanka i powinno sie jej wyrównac. Tylko jak to zrobic skoro ona juz chce lulac. lezy na podusi i odlatuje. Mąż mowi zebym jej dała teraz spokój, ze jak on wróci z pracy to juz jej nie damy spac i moze to wystarczy. Hmmm..., dobrze by było.


Kolek juz nie mamy odkad podajemy ten Sab Simlex - tyle ze ja daje tak jak jest w ulotce czyli po 15 kropel do każdej butelki. Pediatra pozwoliła bo miałam lekkie obiekcje co do tej dawki. I działa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pozwoliłam sobie jedynie na karmi..też miałam swoją flaszkę i cudownie mi się po niej zrobiło.

W związku z tym noszeniem małej kupuję właśnie na allegro chustę do noszenia bo przynajmniej ręce będą wolne.

Wczoraj mi mąż powiedział,że dziękuje mi ,że urodziłam naszą córkę!!! 🤪 bardzo miło mi się zrobiło,aż zatkało.

Nasza córka jest chyba mało wyrozumiała bo nawet nie pozwoliła nam się poprzytulać;-(

Ja już nie krwawię!! i w następnym tyg.wybieram się na wizytę do gina po połogową,żeby sprawdził czy wszystko gra!

Czy któraś może wie kiedy przyjdzie wiosna? albo chociaż przedwiośnie?

Zazdroszczę tym ,które zabierają dzidzie do restauracji...choć może organizacyjnie jakoś to widzę,to boję się,że mała zaczęłaby mi marudzić.Chociaż jeszcze nie wiem jak ona się zachowuje w gościach i na wychodnym...kto wie może inaczej.Mamy zamiar już ją wszędzie zabierać byle by tylko nie było -20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witak kochane żuczki

JAGÓDKA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE POCIECHY Z CHŁOPAKÓW I PRZESPANYCH NOCY 😁 😁 😁

dzewczyny Boże co to był za dzień wczoraj na początku było smiesznie okazało sie że oboje z mężem kupiliśmy sobie taki sam prezeny wyobrażcie sobie na tyle kubków ile jest na świecie my wybraliśmy takie same 🙂

potem niestety nasza walentynka dostała strasznej kolki spała tylko 2h jak byliśmy na spacerze i koniec całydzień płakała wyła a ja razem z nia z niemocy ... obie zasnełyśmy zmeczone płaczm i bólem o 22 tatus nas przykrył i wtulił sie w nas i tyle miałam z walentynek ...

dziś troche lepiej miska śpi teraz od 10:20 potem idziemy na spacer i znowu bedzie wieczór i znowu sie go boje bo te kolki prócz wczorajszej to najmocniejsze są wieczorem ...
mam sab simplex i działał ładnie przez kilka dni ale wczoraj nie zadziałał .... mam nadzieje że nadal bedzie działał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 🙂 🙂 Dziękuję Kochane za życzenia :* 😘 😘 😘

Dusia - nasz tez chrapie steka i beka jak stary 😉

Dzisiaj nas zasypalo wiec nigdzie nie idziemy bo to nie ma sensu, jezdzilabym po kawalku chodnika w ta i z powrotem jesli w ogole bym dotarla do tego odsnezonego kawalka...

Teraz go weranduje, na szczescie pomoglo - przestal sie drzec.
Ulewa mu sie na maksa juz mam dosc a ta lekarka ciagle odrzuca nasze polaczenia:/


Dalam Mlodego do jego pokoju i w samej gondoli, otwarlam okna i nagle slysze huk jak cholera-okazalosie ze dokladnie nad nami zrzucaja wielkie sople..grr..przenoslam o do duzego i marzne teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie! u nas nocka super Piotrus jak w zegarku budzil sie co 3 godz 🙂 nareszcie sie wyspalam 🙂
A teraz tak:
Jagódka wszystkiego dobrego z okazji urodzinek! Duzo zdrowka, miłości i pociechy z Ksawcia 🙂
Pinacolada zdjecia Lenki super i tu pyt do Jagódki, czy ja tez moge prosic o taki kurs?? 🙂
uciekam z Piotrusiem na spacerek bo pogoda super, swieci sloneczko i jest cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skasowało mi posta 😠 A wiec jeszcze raz:

Dusia - odpowiadam na Twoje wczorajsze pytanie odnosnie chrzcin. W restauracji w ktorej bylismy ceny przedstawiaja sie nastepujaco:

Obiad : 38zł/os ( zupa, 5 rodzajow mies, 2 rodzaje ziemniakow, 3 rodzaje surówek)

Napoje zimne i gorace bez ograniczen: 18zł/os

Zimna płyta: 18zł/os

Deser ( w zaleznosci od wyboru): 7-13zł/os


Wydaje mi sie dosc drogo wiec popytam jeszcze gdzie indziej dla porównania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada ja kupiłam bujaczek leżaczek fosher price:
http://www.allegro.pl/item913053306_g5914_lezaczek_bujaczek_fisher_price_gratis.html

ale jak na razie rzadko z niego korzystamy, Weronika jest tak kruchutka, że jak ją do niego wsadzam to leży biedulka taka skrzywiona, jak na razie ani zabaweczki ani bujawka ani wibracje jej nie interesują, zobaczymy jak będzie później. więc ciężko mi teraz określić czy jesteśmy z niego zadowolone.
poczekamy aż nabierze trochę ciałka by było jej tam wygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiele koleżanek posiada ten:
http://www.allegro.pl/item916876695_fisher_price_lezaczek_bujaczek_2w1_0_18_kg_l0539.html
i są z niego bardzo zadowolone, może posłużyć dziecku nawet do 3 lat, jako krzesełko.
właściwie ten i mój mają takie same funkcje, tylko że ten który posiadam ja to "starszy model".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
nas wychodzi na osobe 48pln plus napojeczyli ok50pln a w swieta sobe zazyczyli 100-150 🤪 idioci dlatego robimy w marcu

mies mamy dwa rodzaje ziemniaczki opiekane i normalne zimna płyta napoje kawa herbata ciasta



no własnie - mysle ze ok 50-60 zł /os to cena przyzwoita. Zapytam jeszcze tam gdzie robiłam komunie Julki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...