Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jagoda pięknie wyglądaliście,Ksawciu super odstrojony i jego wóz też.
Pinacolada już kupiłam na allegro krem i ampułki,mam nadzieję,że coś mi to pomoże bo inaczej kulka!Latem to się chyba nie rozbiorę mam takie rozstępy.A najgorsze to ,że mam taką ochotę na slodkie,gorzej niż w ciązy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Jagoda pięknie wyglądaliście,Ksawciu super odstrojony i jego wóz też.
Pinacolada już kupiłam na allegro krem i ampułki,mam nadzieję,że coś mi to pomoże bo inaczej kulka!Latem to się chyba nie rozbiorę mam takie rozstępy.A najgorsze to ,że mam taką ochotę na slodkie,gorzej niż w ciązy 😠



jak masz ochote na słodkie to kup sobie Chrom Plus i zazywaj 1 tabl dziennie. Zmniejsza łaknienie na słodkie , zawiera błonnik wiec wspomaga prace jelit i przemiane materii. U mnie działał kiedys rewelacyjnie - po jakims czasie zazywania mogł koło mnie lezec batonik i w cale mnie to nie ruszało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
pinacolada powiedz mi jeszcze jaką dietę stosujesz ,że tak wyglądasz?



zadnej konkretnej 🙂 Moja dieta którą zazwyczaj stosuję nazywa się NŻ czyli Nie Żreć 🤪 Mój tata jak ktos mowi ze sie odchudza a nie chudnie mówi że w Oświęcimiu grubasów nie było 🤢 I to się sprawdza. Od ok 2 tyg nie jem ziemniaków i białego pieczywa. W ogóle jem mało pieczywa. No i staram się nie jeść słodkiego. Zazywałam tez chrom ale skonczył mi sie jakis tydz temu i jeszcze nie kupiłam 🥴 Na spacery chodzę szybkim tempem az pot cieknie po dupie. Ide na głoda bo wtedy spalam "zapasy" a nie to co zjadłam chwile przed spacerem. Zabieram buteleczke wody mineralnej, ewentualnie jabłko. Na kolacje jadłam przez jakis czas płatki owsiane zalane wrzatkiem z suszonymi owocami. Nie cwicze choc hula hop dobrze by mi zrobił ale brakuje mi samozaparcia. Najwiekszy problem mam z plecami i ramionami - tam mam sporo tłuszczyku 😠
No i dziekuję za komplement , miło mi bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamusie teraz my się przygotowujemy do chrzcin 😉 🙂
wczoraj cały dzień biegałam (z Kacperkiem)szukać czegoś ładnego żeby się ubrać oczywiście wszędzie wszystko oblataliśmy i mam...ale to wyglądało tak tu kupiłam bluzkę tam spódnicę a na drugim końcu miasta buty ...jeszcze żakiecik biały muszę kupić 😮 🤢
Na całe szczęście mały jest ubrany tatusiowi za to brak koszuli i krawaciku 😞 ☺️
jeszcze muszę doprosić się koleżanki co jest fotografem żeby przyszła poklikać nam kilka fotek 😉do kościółka 🙂 🙂
Widzę że wam się chrzciny udały 😉 🙂
Jagódka tort rewelacja u nas takich cudów nie robią nigdzie 😞
Ksawciu super ale wy jaką ładna rodzinkę tworzycie super 😉 🙂 🙂i czytałam że nic tylko by siedział to tak jak nasz Mały Kacperek włączyć mu tv posadzić i dziecka nie ma ani jedzonka nie woła 😞 🙂 🙂 🙂
Pinacolada wy kobietki naprawdę ślicznie wyglądacie brak słów...a Julka widziałam że z aparacikiem 🙂 🙂 Pewno fotek wam napstrykała 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
mycloud napisał(a):
pinacolada powiedz mi jeszcze jaką dietę stosujesz ,że tak wyglądasz?



zadnej konkretnej 🙂 Moja dieta którą zazwyczaj stosuję nazywa się NŻ czyli Nie Żreć 🤪 Mój tata jak ktos mowi ze sie odchudza a nie chudnie mówi że w Oświęcimiu grubasów nie było 🤢 I to się sprawdza. Od ok 2 tyg nie jem ziemniaków i białego pieczywa. W ogóle jem mało pieczywa. No i staram się nie jeść słodkiego. Zazywałam tez chrom ale skonczył mi sie jakis tydz temu i jeszcze nie kupiłam 🥴 Na spacery chodzę szybkim tempem az pot cieknie po dupie. Ide na głoda bo wtedy spalam "zapasy" a nie to co zjadłam chwile przed spacerem. Zabieram buteleczke wody mineralnej, ewentualnie jabłko. Na kolacje jadłam przez jakis czas płatki owsiane zalane wrzatkiem z suszonymi owocami. Nie cwicze choc hula hop dobrze by mi zrobił ale brakuje mi samozaparcia. Najwiekszy problem mam z plecami i ramionami - tam mam sporo tłuszczyku 😠
No i dziekuję za komplement , miło mi bardzo 🙂


Pinacolada!!! 🙂 🙂 🙂 z oświęcimia jestem 😠 😉 grubasów to tu dość jest 😜...popieram Mycloud tez sobie nie radzę ze zbędnymi kg 🤢 ☺️
Pinacolada przyznaj się 😁 co to Za dieta 😉 🙂 🙂 🙂 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
mycloud napisał(a):
pinacolada powiedz mi jeszcze jaką dietę stosujesz ,że tak wyglądasz?



zadnej konkretnej 🙂 Moja dieta którą zazwyczaj stosuję nazywa się NŻ czyli Nie Żreć 🤪 Mój tata jak ktos mowi ze sie odchudza a nie chudnie mówi że w Oświęcimiu grubasów nie było 🤢 I to się sprawdza. Od ok 2 tyg nie jem ziemniaków i białego pieczywa. W ogóle jem mało pieczywa. No i staram się nie jeść słodkiego. Zazywałam tez chrom ale skonczył mi sie jakis tydz temu i jeszcze nie kupiłam 🥴 Na spacery chodzę szybkim tempem az pot cieknie po dupie. Ide na głoda bo wtedy spalam "zapasy" a nie to co zjadłam chwile przed spacerem. Zabieram buteleczke wody mineralnej, ewentualnie jabłko. Na kolacje jadłam przez jakis czas płatki owsiane zalane wrzatkiem z suszonymi owocami. Nie cwicze choc hula hop dobrze by mi zrobił ale brakuje mi samozaparcia. Najwiekszy problem mam z plecami i ramionami - tam mam sporo tłuszczyku 😠
No i dziekuję za komplement , miło mi bardzo 🙂


Jezu umarłabym z głodu a na spacerze padła pod drzewem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycloud, Ania - dziekujemy 😘 😘
PINACOLADA- ja żarlam owsiane z jgurtem jak karmilam piersia - ochyda!
Na mnie chrom nie dziala wcale [chyba za bardzo kocham jesc:P] - ja jem bio-cla ale i tak w sladowych ilosciach jak mi sie przypomni.
Podziwiam Cie za wytrwalosc, ja nie umiem sie powstrzymac 😉

U nas nadal pogoda do d... nie poszlam dzis z mlodym bo mi cos chrzaka i pokasluje 🤢 Jak mu to nie przejdzie do jutra to nici ze szczepien na rota - i co wtedy sie robi??? wiecie moze? mam nadzieje ze nie bede musiala calej szczepionki od nowa podawac...:/?????zreszta i tak juz by sie nie dalo.
Ksawciu straszna marudka dzis.

Ale musze sie pochwalic ze Mlodziutki swietnie juz sobie radzi na brzuszku i bardzo nas zaskoczyl - kiedys polozylismy go do smarowania plecow na przewijaku...patrzymy...a on skubany lezy sobie spokojniutko, pieknie pracuje raczkami, wyprostowany, klatka w gorze i wyciaga raczki po zabawki!!! 🤪 az wczoraj sie przekopyrtnal z brzuszka na plecki - byl zdziwiony ale nie wystraszony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wyprawia Nelka? opowiem wam....wyciąga rączki po wszystko to raz,bawiła się dziś w łóżeczku chyba 1,5h sama a mamusia wyładowała i załadowała zmywarkę,poodkurzała i myślę co tam tak cicho...zaglądam a tam ..książeczka leżała oparta o bok łóżeczka cała rozwinięta po jej lewej stronie,ja przychodzę a książeczka stoi na brzuszku Nelki i ona zachwycona trzyma ją i ogląda.Zrobiłam zdjątko,potem wstawię.Słuchajcie ja nie wiem jak ona to zrobiła,że przetransportowała ją w taki sposób????musiała ją chwycić.A jak chce lulać to wkłada rączkę pod podusię(mamy taką płaską jak pielucha)więc jej podkładam.Wczoraj dwa razy sama zasnęła w łóżeczku-szok szok. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja spi juz 3 godziny. I nie ma mowy zeby jej jesc dac wczesniej niz po 4 h od ostatniego karmienia 🤢 Złości sie wtedy i pluje cumlem 😜 No i moze dobrze bo chyba juz powinna dawno jesc co 4 h! Tylko mi to koliduje z podawaniem leku bo mi brakuje jednego karmienia 🤢 Musze lekarza zapytac jak to rozegrac 😉
Jade dzis do gabinetu "doszlifowac" stazystkę bo od czwartku ruszamy 🤪 I w czwartek kopiemy fundamenty! i w czwartek mamy szczepienie! I jeszcze wywiadówkę! 🤪 Czy ja dożyję do piątku....? Hmmm, zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
Witam mamusie! U nas piękna pogoda, chodziłam dziś z krótki rękawkiem, ahhh chce się żyć! 🙂 Piotrus wlaśnie dosypia po spacerku a ja biore sie na kopytka, mmmm aż mi ślinka leci 🙂
Jagódka wszystkiego dobrego dla męża mój też dziś ma urodzinki 😉



OOO! no prosze! to ode mnie tez najserdeczniejsze zyczonka dla Twojego M. a mojemu zaraz przekaże 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...