Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A do mnie tez dzwonią ale ja nie odbieram. mam telefon stacjonarny z identyfikacją i jak mi sie wyświetla nr nieznajomy albo zastrzeżony to nie odbieram. A na komórke tez dzwonią i jak już odbiorę to zawsze przerywam w pół zdania twierdząc, że mam noworodka na rękach i nie mam możliwości rozmowy. Proszę o tel kiedy indziej a potem juz go nie odbieram - zaznaczam sobie kopiujac do ksiazki tel jako: NIE ODBIRAC 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bylismy na kontroli bioderek - wszystko super 🙂
Mlody spi - cale szczescie bo dzis byl nie do zniesienia :s

PINACOLADA - a Ty tą laske masz z programu unijnego - staz pierwsza praca??? bo jana takim bylam i warunek byl taki ze nie moglam byc sama w biurze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Kurcze, pierwszy raz włączyłam dziś młodej tv specjalnie! Potrzebowałam chwile popracować przy komputerze i włączyłam jej BabyTv i siedzi wpatrzona. Wierzga nogami z zadowolenia i wydaje śmieszne piski z radości 😉 Podoba jej się bardzo, mnie też 😉 😜


BabyTV górą! to ulubiona telewizja Agaty - najbardziej kocha Tulli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skończyłam jedna partię dokumentów i już mi się trochę nie chce....
Majka dziś pół dnia nie mogła zasnąć. Wasze maleństwa też są tak ciepłolubne?Majka w nocy śpi pod grubą kołderką, a w dzień w kołysce najlepiej pod kocykami, a i tak ma zawsze ręce jak lodowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
skończyłam jedna partię dokumentów i już mi się trochę nie chce....
Majka dziś pół dnia nie mogła zasnąć. Wasze maleństwa też są tak ciepłolubne?Majka w nocy śpi pod grubą kołderką, a w dzień w kołysce najlepiej pod kocykami, a i tak ma zawsze ręce jak lodowiec


u nas rączki jak lodowiec norma;/ już się zastanawialiśmy czy to normalne ale tak niestety. Wszystko przez to że często w ciągu dnia dzieciątka "trzymają kcuki"tzn mają ściśnięte piąstki... 🤢
Justynka dziękujemy kochana 😘 😘 😘
Pinacolada Jak cos to na pewno napiszemy muszę jeszcze wypróbować jakiś balsam co mi mamma kupiła i zobaczymy 😮 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa dziewczyny w jakim jestem stanie to szkoda słów,Nelka dziś cały dzień nie śpi,marudzi,płacze więc prosze męża wyjdź o 18.00 mówi tak tak.Miał ją kąpać.Dzwonię do niego a on mówi,że jeszcze nie bo z jakimiś fakturkami kurwa gdzieś lata,więc mu mowię,że mam go teraz w dupie bo już ją wykąpałam i już mu nie uwierzę w żadne słowo bo jest niesłowny.Kurwa chłopy...byle tylko wyrwać się!!! a ty se sama kobito ze wszystkim radź.Słów mi brak,aż jebnęłam obrączką hen.Kurwa dzieci chętnie robią,ale potem poświęcić się to nie ma kiedy.Niech tylko przylezie to wyjdę w pizdu i mnie nie zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Kurwa dziewczyny w jakim jestem stanie to szkoda słów,Nelka dziś cały dzień nie śpi,marudzi,płacze więc prosze męża wyjdź o 18.00 mówi tak tak.Miał ją kąpać.Dzwonię do niego a on mówi,że jeszcze nie bo z jakimiś fakturkami kurwa gdzieś lata,więc mu mowię,że mam go teraz w dupie bo już ją wykąpałam i już mu nie uwierzę w żadne słowo bo jest niesłowny.Kurwa chłopy...byle tylko wyrwać się!!! a ty se sama kobito ze wszystkim radź.Słów mi brak,aż jebnęłam obrączką hen.Kurwa dzieci chętnie robią,ale potem poświęcić się to nie ma kiedy.Niech tylko przylezie to wyjdę w pizdu i mnie nie zobaczy.



he,he Mycloud - głowa do góry - nie tylko Ty tak masz! Ja na szczęście swojego już utemperowałam. Też mi robił takie numery - ja byłam z klientką umówiona np na 18 w gab, miał wrócić na czas i dupa. Bo mu coś wypadło... Bo korki.... Bo wypadek po drodze.... Bo objazd.... Bo ślisko.... I Przeprowadziłam rozmowę typu że nie szanuje mojej pracy itp, itd. Teraz jest ok ale ja dla bezpieczeństwa zawsze "okłamuje" go o pół godz tzn mowie że mam być w pracy na 17:30 podczas gdy z klientką umówiona jestem na 18:00. Nawet jak mi sie spóźni to i tak zdążę 😜 Jeszcze się nie pokapował że tak robie - i dobrze 😉 Z Twoim będzie gorzej bo wie że nigdzie nie musiz być na czas ale wierzę że dasz radę. Póki co masz oklaska na poprawę humoru 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
mam straszny problem już drugi dzień próbuje te zdjęcia dodać na forum cholera jasna nie wiem czy komputer nawala czy pliki w telefonie sie popieprzyły jak podłączam kabel usb to mi kompa w kosmos wywala cholera jasna nie wiem kiedy mi sie to uda a może któraś może wkleic jedno zdjęcie Naduni ja przesłałabym na kom do kogoś ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał(a):
cześć dziewczyny
mam straszny problem już drugi dzień próbuje te zdjęcia dodać na forum cholera jasna nie wiem czy komputer nawala czy pliki w telefonie sie popieprzyły jak podłączam kabel usb to mi kompa w kosmos wywala cholera jasna nie wiem kiedy mi sie to uda a może któraś może wkleic jedno zdjęcie Naduni ja przesłałabym na kom do kogoś ????


PRZESYLAJ OLUŚ - WKLEJĘ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Kurwa dziewczyny w jakim jestem stanie to szkoda słów,Nelka dziś cały dzień nie śpi,marudzi,płacze więc prosze męża wyjdź o 18.00 mówi tak tak.Miał ją kąpać.Dzwonię do niego a on mówi,że jeszcze nie bo z jakimiś fakturkami kurwa gdzieś lata,więc mu mowię,że mam go teraz w dupie bo już ją wykąpałam i już mu nie uwierzę w żadne słowo bo jest niesłowny.Kurwa chłopy...byle tylko wyrwać się!!! a ty se sama kobito ze wszystkim radź.Słów mi brak,aż jebnęłam obrączką hen.Kurwa dzieci chętnie robią,ale potem poświęcić się to nie ma kiedy.Niech tylko przylezie to wyjdę w pizdu i mnie nie zobaczy.


ja już dawno nie wierzę w takie słowa,będę za 2h bo zazwyczaj wraca po 4h a dziecko nie będzie czekać,tak jak dziś wrócił o 20 i zdziwiony,że dziecko już wykąpane i w łóżeczku,mówię,nie poczeka aż tatuś wróci 😠 😠 😠
a o mnie to już w ogóle nie pamięta,dziś są moje imieninki i nic-zero życzeń 😞tylko moja mama pamięta i zadzwoniła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym bez was zrobiła...? moje kochane babeczki! aniołku ja kwiatka nie dostałam od 3ms ,ostatnio dostałam na powitanie po porodzie w domu.Ku...jakie chlopy są bez pojęcia i mózgu to aż szlag trafia.Przylazł to napisałam mu na kartce co ma wykonać i się nie odzywam ,a on posłusznie robi to co ma zrobić.Nelka się nareszcie uśpiła w huśtawce i ją przeniosłam,nie wiem czemu ma takie problemy ze snem w dzień zdaję mi się,że przez tą zmianę pogody...buziaki idę teraz w kimono a on niech robi. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku nie przejmuj sie moj maz tez nie pamieta o moich dzisiejszych imienikach ale co tam, Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojego skarba 😉
Mycloud faceci sa jednakowi mysla tylko o sobie a jak im sie karzesz zajac dzieckiem to wymyslaja tysiace spraw, moj zawsze zmeczony albo na siłownie idzie, szlag mnie trafia ale co zrobic?? juz niedługo wracam do pracy to zobaczy jak to dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyobraźcie sobie,poszłam dziś na kontrolę do gina po porodzie-to już drugie podejście i znów się nie dostałam,kolejny termin to 14 czerwiec,jak mam jakąś infekcję to najwyżej zgniję 😉szlag mnie trafił,potem poszłam znów do urzędu skarbowego po zaświadczenie o dochodach za 2008 i baba w okienku mnie zjerzyła,stoję stoję a ona ma mnie w dupie i kreśli sobie coś na karteczce,po 5min.się łaskawie odezwała,ostatnio to jej zwróciłam uwagę ale dziś już nie miałam siły się z Nią użerać 😉
A teraz stary mnie wnerwił,mówię że musi iść do swojego urzędu skarbowego po takie samo zaświadczenie a on po co?,po to że należy nam się zapomoga(zasiłek rodzinny)na małą i im dłużej zwlekamy to kasa przepada,żadne to kokosy ale zawsze,a ten mój facio to jakiś jełop dzisiaj 😠
musiałam się wyżalić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - ona jest na stażu ale czy to program unijny czy nie to nie wiem szczerze mówiąc. Ja złożyłam już wniosek o rezygnację z urlopu macierzyńskiego na rzecz męża więc teoretycznie będę obecna w pracy . A w praktyce różnie to będzie wyglądać 😉 choć zamierzam już pomału zostawiać Lenę z Kasią przynajmniej na początku na chwilkę tzn max do godziny! Potem coraz dłużej... I jakoś się ułoży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...