Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kochane
Agab a to ch za co dlaczego???

Basiu cudnie wygladacie!
Misiamamy kochana jak nie urok to s... trzymaj sie dzielna Olusiu 🙂 wycaluj od nas Nadunie moze przejdzie jej to cholerstwo co sie przypaletalo
Jagodka super ze Ksawciu juz'rusza' tarc kup mu fajna frotke i zaloz na kolanka to ci podlogi wyfroteruje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wczorajszej sniezki to my na nogach nie weszlismy - no ostatnie 20m 😜 ☺️ 😎 🙃
dlatego pojechalismy do czech bo tam na sam szczyt jest kolejka 🙂 😁 😜
dzis byl cyrkoland i park miniatur w kowarach - Maja calosc zwiedzania przespala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNIE trzecie popoludnie łeb peka...nie wiem o co chodzi bo mnie nigdy glowa nie bolala...

Jedziemy na zakupy, bardzo mi sie nie chce 😞

Wrzucam narazie zdjecia a wieczorem moze sie uda filmik 😉
[URL=http://img710.imageshack.us/i/kolazraczkowaniebrz.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8980/kolazraczkowaniebrz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moj łobuz ładujący dziś akumulatory 😉
[URL=http://img130.imageshack.us/i/dsc00611brz.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6865/dsc00611brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha wlasnie MONISS co do kaszek - my dajemy ile wlezie 😉 mamy ryzowa, kukurydziana, ryzowe z jablkiem i bananem, i SINLAC


dzieki jagodka, a jak ja kupilam ryzowomleczno z bababmi bobowita to to samo co Ty tu wymienisz?

zdjecia Ksawcia bombowe. Urodzony model z NIego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a to moj łobuz ładujący dziś akumulatory 😉
[URL=http://img130.imageshack.us/i/dsc00611brz.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6865/dsc00611brz.jpg[/IMG][/URL]



ale On sie poprawil. Wydaje mi sie ze nabral sporo cialka 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss z tą kaszką to zależy czy dziecko jest chudzutkie czy ma troszkę ciałka. A ze Piotruś do najchudszych nie należy dostaje 3 posiłki z 2 łyzeczkami kaszki ryżowej, akurat mamy jabłuszkową teraz 🙂 A mleczko z kaszką dostaje o 20, 8 i 11.
Jagódka oj nie będziesz mogła sie opędzić od synowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
moniss z tą kaszką to zależy czy dziecko jest chudzutkie czy ma troszkę ciałka. A ze Piotruś do najchudszych nie należy dostaje 3 posiłki z 2 łyzeczkami kaszki ryżowej, akurat mamy jabłuszkową teraz 🙂 A mleczko z kaszką dostaje o 20, 8 i 11.
Jagódka oj nie będziesz mogła sie opędzić od synowych 😉


a to jest wlasnie ta kaszka melczno ryzowa tak? czy dajesz do melka kaszke ryzowa jakas>?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki byłam z młoda i kolezanką na kawie, z tą co ma syna młodszego o miesiąc, ona mu dalej podtrzymuje główke 🤪 oczywiście młody bał się mojej córki która go oblepiła mackami 😁
i nagle koleżanka wali mi tekst: " zabierz dziecko bo mi moje bije" 🤪
a po ciul go daje tak blisko mojej córki?i co to za tekst, przecież to jej płacze nie moja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
moniss z tą kaszką to zależy czy dziecko jest chudzutkie czy ma troszkę ciałka. A ze Piotruś do najchudszych nie należy dostaje 3 posiłki z 2 łyzeczkami kaszki ryżowej, akurat mamy jabłuszkową teraz 🙂 A mleczko z kaszką dostaje o 20, 8 i 11.
Jagódka oj nie będziesz mogła sie opędzić od synowych 😉


a to jest wlasnie ta kaszka melczno ryzowa tak? czy dajesz do melka kaszke ryzowa jakas>?


ja mam zwykłą ryzową, bo do mleczno-ryzowych dodaje sie tylko wodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
laseczki byłam z młoda i kolezanką na kawie, z tą co ma syna młodszego o miesiąc, ona mu dalej podtrzymuje główke 🤪 oczywiście młody bał się mojej córki która go oblepiła mackami 😁
i nagle koleżanka wali mi tekst: " zabierz dziecko bo mi moje bije" 🤪
a po ciul go daje tak blisko mojej córki?i co to za tekst, przecież to jej płacze nie moja 😁


jak to podtrzymuje główkę! To dziecko 5 miesięczne nie umie samo jej trzymać?! To chyba nie jest normalne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewczynki

Dotarliśmy szczęśliwie !!! Jesteśmy mega padnięci ! lenka zasypia już we własnym łóżeczku !!! Pablo ogląda mecz , Julka na podworku a ja przy laptopie 😉 Ale chyba długo nie wytrzymam 😞 Zaległości nie nadrobie - 29str - może jutro, zobaczymy.

Mam nadzieje że u Was wszystko w porządeczku.

Całuję Was i dzieciaczki bardzo mocno 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja też już jestem 🙂

agabto jakiś żart czy na fakcie-dlaczego???napisz proszę bo umrzemy z ciekawości i martwimy się 😞
pinacolada witajcie w Ojczyźnie 😘 😘 😘
Jagódka Małgonia dziś była taka jak Twój Ksawciu-cały czas ze Mną-broń Boże żebym jej zniknęła z oczu bo ryk-tak więc dziecko Mnie dziś uwiązało-całe szczęście że zasnęła bez walki przed 20-tym sposobem mam czas na brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jaka jestem zmeczona...

MONISS - ja daje mu ryzowe - my mozemy poki co dawac tylko takie ktore sie robi albo na wodzie albo na mleku ale takim jakie dziecko przyjmuje czyli u nas na nutramigenie. Mlecznych nie moze bo to jest zwykle mleko z bialkiem krowim.
Moze niedlugo juz bede mu mogla podawac bo od 3 dni daje mu zwykly jogurt naturalny - dzis dostal cala lyzeczke.
Kupilam tez danonki i mam mu po troszku podawac a po 21 lipca mamy wyniki testu z krwi na poziom uczulenia na bialko krowie i zobaczymy co powie lekarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Hej ja też już jestem 🙂

agabto jakiś żart czy na fakcie-dlaczego???napisz proszę bo umrzemy z ciekawości i martwimy się 😞
pinacolada witajcie w Ojczyźnie 😘 😘 😘
Jagódka Małgonia dziś była taka jak Twój Ksawciu-cały czas ze Mną-broń Boże żebym jej zniknęła z oczu bo ryk-tak więc dziecko Mnie dziś uwiązało-całe szczęście że zasnęła bez walki przed 20-tym sposobem mam czas na brzuszek 🙂


ANIOŁKU - czy Małgonia tez tak bardzo zawodzi i takimi rzewnymi łzami placze za Tobą? mnie juz rece opadaja...nie wiem jak go odzwyczaic od tego 😞 jeszcze kilka dni temu potrafil sie sam zajac soba na troche a teraz skubany podpelza do mnie i albo siedzi mi przy nodze albo na nodze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...