Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello

Małgonia od rana wspina się po Mnie 🙂przylepka mała,dziś idziemy załatwić sobie kaskę za wychowawczy,ja mam wizytę u gina także dzień pełen wrażeń 🙂

Jagódka potwierdzam to co pisze Syla-jaka ty szczupła 🤪ślicznie wyglądasz 😘
Basiu powodzenia u lekarza
Syla Ty Mnie nie strasz,wczoraj czytałam poradnik i to co wyprawia teraz Małgonia to powinna dopiero za 2 miesiące 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss pytałaś o rozszerzanie diety u Was-pisze bo nikt nie odpisał-wyczytałam tylko,że możesz podawać Juleńce bobo fruty ale te po 4 miesiącu-czyli wprowadzasz narazie jedzonko tak jakby dla dziecka 2 miesiące młodszego,na pewno musisz małej już wprowadzać gluten-matki karmiące tylko piersią muszą wcześniej.
znalazłam taki schemat żywienia-może Ci się przyda
http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/jadlospis-doskonaly/391-model-zywienia-niemowlat-karmionych-piersia.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane
ja na chwilkie

Mlody staje juz wszedzie wiec teraz nie moge go ani na sekunde spuscic z oka, jest to troche uciazliwe 🤢 🤢 🤢
Dzis stanal przy poduchcach-zabezpieczeniach i - przeszedl do lustra 😲 😲 😲

SYLA,ANIOLKU - dzieki za mile slowa 😉 - udane zakupy = nowe ciuszki ktore czynia cuda 😁 😁 jeszcze mi zostalo ze 2 kg do wagi sprzed ciazy ale wtedy tez mi przybylo wiec tak jeszcze zebym byla zadowolona z 5-6 kg 🙂 chociaz mam wrazenie ze tego brzuszka to nigdy sie nie pozbede 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie!
Ja dzis dzień woly i niby jutro, ale to się dowiem dziś wiczorkiem.
Jagódka potwierdzam, wygladasz super!
Ja nadal na dietce ale tak mi się chce słodkiego że szok. Kombinuje z tymi deserkami ale tak mi sie marzą jakieś dobre ciasteczka z kremem 😉 Nie wiem czy długo wytrzymam hehe No nic wazne że waze 1,5 kg mniej niz przed ciążą jeszcze tylko 3 i będzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to WITAM 🙂

U nas wraz z rozpoczeciem 8 m-ca tez nastapiły zmiany . Młoda od rana wstawała na naszym łóżku przytrzymująć sie śpiących rodziców 🤪 Zobaczymy jak jej pojdzie dzis przy "sprzetach" bo nie zamierzam lezec w łózku cały dzień 😉- zwłaszcza ze taki piekny sie zapowiada 🙂

Zaraz sie biore za sniadanie a ją musze czyms zajac bo chciałam zauwazyc ze siedzenie w krzesełku pomału (niestety) staje sie nudne dla mojego dziecka 🤢

Idę nakrecic filmik jak sie ładnie bawi w łozeczku 😉

pa.pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada
takie:
http://huggies.frisco.pl/product/5029053520636/HUGGIES_Classic_4_Pieluchy_7_16_kg_14_szt_.xhtml

czy takie

http://huggies.frisco.pl/product/5029053534350/HUGGIES_Premium_Super__Flex_4_Pieluchy_8_14_kg_70_szt_.xhtml

my z Aniołkiem te drugie 🙂 😎


Sprawdziłam - mam te pierwsze (Classic ) 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie.
Kurde weekend zlecial nawet nie wiem kiedy. Wczoraj wpadli znajomi [ozniej pojechalismy do Ikei i na koniec byl grill i spaaac 🙂
Chcialam powiedziec basiu Nesia jak super w tym ubranku na balkonie, szcezgolnie sliczna ta fotka na ktorej Jej cos tlumaczysz ( widac Twoja reke na nim ) wyszla tam BOSKO 🙂
aniolku kochanmy b Ci dziekuje za odpowiedz w sprawie zywienia, kurcze czlowiek ju zapomnial co i jak ma byc. a ten sche,mat zaraz sobie przejze, na pewno sie przyda 🙂 a ten gluten to jak sie wprowadza? co mam jej dac?
Malgonia jak slicznie wstaje i piekna ma czuprynke, jak prosto od fryzjera podcieta 😘
pinacoladagratulacje na 7 miesiaczek 🙂
agab lenka slicznie wygladala, ten sweterek przepiekny 🙂 super ze wszytsko sie udalo 🙂
jagodka to samo pomyslalam co dziewczyny, jaka laska 🙂 Chuda, ladni wszytsko wrocilo do normy 🙂 i wysoka chyba jestes. Wygladasz slicznie 🙂 A KSawciu jak sie smieje superowo i wszytskie dziaselka i zeby mu widac. Moja nie chce pokazywac, a tak lubie patrzec na Jej zabaski, A Oan jak sie smieje to ich nei widac a pokazac nie chce 🙂
justynka jak sie udal wolny dzien z mezusiem 🙂 mam nadzieje ze milo go spedziliscie 🙂
dusia ja tez wczoa piwko wypilam przy grillu i sie prawie upilam nim 🙂
sylus Ciebie zostawilam sobie na koniec 🙂 GRATULACJE zabalka 🙂 teraz pewnie kolejne sie poypia 🙂
Mam nadzieje ze nei zapomnialam o nikim, bo musialam nadrobic ze 30 stron 🙂 i moglo mi cos umknac 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody dzis w akcji - dzis zabawa - WSTAJE I PUSZCZAM SIE WSZYSTKIEGO I USILUJE UTRZYMAC ROWNOWAGE! 🤪


[URL=http://img694.imageshack.us/i/stojeprawiebeztrzymania.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/584/stojeprawiebeztrzymania.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis - dziekuje ☺️ 😘
az taka wysoka nie jestem 😉 170 cm 🙂 chociaz cala podstawowke bylam najwieksza w klasie i na wszystkich zdjeciach wygladam jak strus bo MOJA GLOWA jako jedyna wystawala ponad cala klase z 😮

I BUZIAKI I USCISKI I PRZYTULASKI Z OKAZJI POL ROCZKU DLA CIEBIE I JULENKI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada dzieci zrażają się na chwilkę 🙂 ucałuj główkę Lenusi i pysiaczka od cioci 😘 😘 😘 😘 😘
Jagoda każdy rozmiar huggissow premium ma inny wzorek 🙃 dzięki temu nie mylę pieluch Majki i Agaty - choć czasami mi sie udawało założyć 5 zamiast 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
młoda własnie próbowała wstac przy pufie, straciła równowage i wyrżnęła do tyłu 😞 Bardzo stłukła sie w główkę - płakała przeokropnie 😞 Pewnie sie zrazi maleństwo 😞 😞 😞


na podloge? 😮 😞 🥴
ja dlatego boje sie go zostawic wszedzie poduchy, koce, mata itd. najgorsze jest to ze dziecko w ich wieku jak wstanie to nie potrafi usiasc [wlasnie czytalam o tym w 10 mies rozwoju wg zawitkowskiego 🤪] i albo daje znac krzykiem zeby rodzic je posadzil albo - bęc i leci do tylu - szczescie jesli klapnie na pupe 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki:
Kiedy dostałyście okres po zakończeniu karmienia?tj ile dni tak mniej więcej...
bo ja się czuję okropnie ale okresu ni widu ni słychu i się zaczynam bać 😮 🤢


ja juz nie pamietam ale bardzo szybko wlasciwie od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
Pinacolada dzieci zrażają się na chwilkę 🙂 ucałuj główkę Lenusi i pysiaczka od cioci 😘 😘 😘 😘 😘
Jagoda każdy rozmiar huggissow premium ma inny wzorek 🙃 dzięki temu nie mylę pieluch Majki i Agaty - choć czasami mi sie udawało założyć 5 zamiast 3 🙂


dobrze ze nie 3 zamiast 5! bo Agatka mialaby cos a la gorset 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
młoda własnie próbowała wstac przy pufie, straciła równowage i wyrżnęła do tyłu 😞 Bardzo stłukła sie w główkę - płakała przeokropnie 😞 Pewnie sie zrazi maleństwo 😞 😞 😞


na podloge? 😮 😞 🥴
ja dlatego boje sie go zostawic wszedzie poduchy, koce, mata itd. najgorsze jest to ze dziecko w ich wieku jak wstanie to nie potrafi usiasc [wlasnie czytalam o tym w 10 mies rozwoju wg zawitkowskiego 🤪] i albo daje znac krzykiem zeby rodzic je posadzil albo - bęc i leci do tylu - szczescie jesli klapnie na pupe 🤢 🤢


niestety tak 😞 na panele 😞 Miała w tym miejscu mocno czerwoną główkę 😞 Teraz poszła spać- moze jak sie obudzi to nie bedzie pamietac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada dzieci zrażają się na chwilkę 🙂 ucałuj główkę Lenusi i pysiaczka od cioci 😘 😘 😘 😘 😘
Jagoda każdy rozmiar huggissow premium ma inny wzorek 🙃 dzięki temu nie mylę pieluch Majki i Agaty - choć czasami mi sie udawało założyć 5 zamiast 3 🙂



miejmy nadzieje ze na chwilke, ucałuje napewno jak tylko sie obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...