Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada może masz w domu karimatę???ona się nie ślizga a na to możesz położyć kocyk żeby Lenusia mogła raczkować,fakt karimata nie jest szeroka ale jakiś punkt zaczepienia by był,a na końce koca możesz coś postawić cięższego-tylko tyle udało mi się wymyśleć 🙃
a raczkowanie na łóżku-na krótką metę niestety-ty umęczona i Lenka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Basia81 napisał(a):
a lek to ketotifen. mówi Wam to coś?


BASIA! JA ODRADZAM!!!!! PISALAM O TYM - NASZ PO TYM ZROBIL SIE MALYM POTWORKIEM! NIE SPAL, NIE JADL, NON STOP SIE DARL - MASAKRA - TO BYLY TE 2 TYG KIEDY JA BYLAM BLISKA OBLEDU I CODZIENNIE DZWONILAM DO M. ze wychodze z domu i ze zostawiam Mlodego.

KUZWA JEDNA REKA MUSZE MOCNO TRZYMAC MLODEGO GO ODPYCHAC BO NIE DA MI ZDANIA NAPISAC 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada może masz w domu karimatę???ona się nie ślizga a na to możesz położyć kocyk żeby Lenusia mogła raczkować,fakt karimata nie jest szeroka ale jakiś punkt zaczepienia by był,a na końce koca możesz coś postawić cięższego-tylko tyle udało mi się wymyśleć 🙃
a raczkowanie na łóżku-na krótką metę niestety-ty umęczona i Lenka 😞


nie mam karimaty 😞 ułozyłam tor z maty puzzlowej , przedłuzyłam jedynym chodniczkiem spod łożka w sypialni i nakryłam to narzutą - frędzle od narzuty okazały sie mega interesujące 🙃 Ale udało mi sie ja zmobilizowac i troszke poraczkowała - robi 2-3 "kroczki" i rozwala sie na brzuszek ale mysle ze dojdzie do wprawy. Udało mi sie to nawet nagrac wiec wieczorkiem wrzuce filmik 🙂
Aniołku - Ty pisałaś ze Małgonia wydłubała Ci jakas literke z klawiatury komputera czy laptopa ? Mnie Lenka wydłubała 'C' i do tej pory jej nie mam tzn nie mam "klawisza" tylko dziure z ktorej wystaje taki gumowy kutasik 🙃 Nie wiesz moze jak to naprawic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
a lek to ketotifen. mówi Wam to coś?


BASIA! JA ODRADZAM!!!!! PISALAM O TYM - NASZ PO TYM ZROBIL SIE MALYM POTWORKIEM! NIE SPAL, NIE JADL, NON STOP SIE DARL - MASAKRA - TO BYLY TE 2 TYG KIEDY JA BYLAM BLISKA OBLEDU I CODZIENNIE DZWONILAM DO M. ze wychodze z domu i ze zostawiam Mlodego.




u nas przy Julce było odwrotnie - młoda po tym duzo spała więc reguły nie ma. Powinnas spróbowac a jak zobazysz ze ją łapie wścieklizna to po prostu odstawisz i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
a lek to ketotifen. mówi Wam to coś?


BASIA! JA ODRADZAM!!!!! PISALAM O TYM - NASZ PO TYM ZROBIL SIE MALYM POTWORKIEM! NIE SPAL, NIE JADL, NON STOP SIE DARL - MASAKRA - TO BYLY TE 2 TYG KIEDY JA BYLAM BLISKA OBLEDU I CODZIENNIE DZWONILAM DO M. ze wychodze z domu i ze zostawiam Mlodego.


u nas przy Julce było odwrotnie - młoda po tym duzo spała więc reguły nie ma. Powinnas spróbowac a jak zobazysz ze ją łapie wścieklizna to po prostu odstawisz i juz




u nas tez byl spiacy przez pierwsze dni a potem byla jazda na maxa 🤢
To jest niestety baaardzo czesty skutek uboczny u dzieci szczegolnie bo chyba u 1go na 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj mnie juz wkurza bo jest tak zawziety w tym swoim robieniu na zlosc ze szok, ja mowie NIE, a on z taka sila prze na kompa i wisi mocno na mojej rece ktora go odpycham i wali po klawiaturze 😠 😠 😠 i nie chce isc spac a ja NIC nie moge zrobic grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada może masz w domu karimatę???ona się nie ślizga a na to możesz położyć kocyk żeby Lenusia mogła raczkować,fakt karimata nie jest szeroka ale jakiś punkt zaczepienia by był,a na końce koca możesz coś postawić cięższego-tylko tyle udało mi się wymyśleć 🙃
a raczkowanie na łóżku-na krótką metę niestety-ty umęczona i Lenka 😞


nie mam karimaty 😞 ułozyłam tor z maty puzzlowej , przedłuzyłam jedynym chodniczkiem spod łożka w sypialni i nakryłam to narzutą - frędzle od narzuty okazały sie mega interesujące 🙃 Ale udało mi sie ja zmobilizowac i troszke poraczkowała - robi 2-3 "kroczki" i rozwala sie na brzuszek ale mysle ze dojdzie do wprawy. Udało mi sie to nawet nagrac wiec wieczorkiem wrzuce filmik 🙂
Aniołku - Ty pisałaś ze Małgonia wydłubała Ci jakas literke z klawiatury komputera czy laptopa ? Mnie Lenka wydłubała 'C' i do tej pory jej nie mam tzn nie mam "klawisza" tylko dziure z ktorej wystaje taki gumowy kutasik 🙃 Nie wiesz moze jak to naprawic??


tak wydłubała mi 1 z laptopa wsadziłam ją z powrotem ale krzywo i się ryla 😞nie wiem jak ona to zrobiła bo próbowałam ją sama wyciągnąć i nie daję rady.aha ja ten klawisz wcisnęłam i jest 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Moj mnie juz wkurza bo jest tak zawziety w tym swoim robieniu na zlosc ze szok, ja mowie NIE, a on z taka sila prze na kompa i wisi mocno na mojej rece ktora go odpycham i wali po klawiaturze 😠 😠 😠 i nie chce isc spac a ja NIC nie moge zrobic grrrr


moja uparcie próbuje wspiąć się na krzesło nad którym wisi zasilacz do kompa 😞muszę ją zaraz zapakować w leżaczek i wio do łazienki włosy suszyć bo boję się ją samą zostawić w pokoju,teraz krzesło przesuwa cwaniak mały 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
a lek to ketotifen. mówi Wam to coś?


BASIA! JA ODRADZAM!!!!! PISALAM O TYM - NASZ PO TYM ZROBIL SIE MALYM POTWORKIEM! NIE SPAL, NIE JADL, NON STOP SIE DARL - MASAKRA - TO BYLY TE 2 TYG KIEDY JA BYLAM BLISKA OBLEDU I CODZIENNIE DZWONILAM DO M. ze wychodze z domu i ze zostawiam Mlodego.




u nas przy Julce było odwrotnie - młoda po tym duzo spała więc reguły nie ma. Powinnas spróbowac a jak zobazysz ze ją łapie wścieklizna to po prostu odstawisz i juz




jak zobacze ze łapię ją wścieklizna to zawioze do tatusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas leje masakra.... 😞
młodsze dziecko się obudziło ale bawi się ładnie w łóżeczku więc nie pędzę do niej 😉
starsza maluje mazakami kolorowankę więc chwilka spokoju 😜

Pinacolada Lenka super - a o której Lenka wstaje?ona ten domek ma cały czas przywieszony czy po spaniu jej zawieszasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
a u nas leje masakra.... 😞
młodsze dziecko się obudziło ale bawi się ładnie w łóżeczku więc nie pędzę do niej 😉
starsza maluje mazakami kolorowankę więc chwilka spokoju 😜

Pinacolada Lenka super - a o której Lenka wstaje?ona ten domek ma cały czas przywieszony czy po spaniu jej zawieszasz?


Lenka śpi dokładnie 12 godzin - dzis pobudka o 8:20 🙂 Domek zawieszam jej jak sie obudzi bo z domkiem by nie zasnęła a poza tym w nocy by sie pewnie o niego tłukła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
u nas też upal wiec czekam aż przejdzie troszke bo przecież nie ma czym oddychac 😮

Pinacolada- lenka super, widziałam tez filmin jak idzie do zabawki 😜 sprytna 😘
ta zabawka to z fishera?


tak to taka bańka-wstańka z Fishera




właśnie zastanawiam sie nad zakupem, często sie tym bawi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
u nas też upal wiec czekam aż przejdzie troszke bo przecież nie ma czym oddychac 😮

Pinacolada- lenka super, widziałam tez filmin jak idzie do zabawki 😜 sprytna 😘
ta zabawka to z fishera?


tak to taka bańka-wstańka z Fishera




właśnie zastanawiam sie nad zakupem, często sie tym bawi?


Lenka to dostała od naszych znajomych jak była maleńka - zabawka czekała na szafie i sie doczekała - Lenka ją uwielbia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
Pinacolada Lenka super raczkuje! I jak ładnie siada!! Piotrek dzis też przeraczkował nasz materac, bo chciał moją komórkę 🙂 Teraz mi pełza po podłodze do tyłu 😮 Szkoda tylko ze nie usiadzie jak jest na czworaka, ale i do tego dojrzeje 🙂
Basia kolega niesamowity, dasz mi numer;p
Ja uciekam bo dziś mój ostatni dzień wolny, na następne trzeba czekać 3 dni 🙂 Do później mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie filmik pozniej zobacze teraz pedze na spacer, mlody jest upierdliwy TROCHĘ i mam nadzieje ze na spacerze bedzie spokoj.
umowilam sie z ta znajoma [ktora ma wziac pieluchy]

papapa do potem

u nas tez zar i duchota ale jakby powoli mialo sie na deszcze zanosic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...