Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Julka wczoraj zmarzła na akadeii na rozp. roku szkolnego. Bolałao ja gardło - ale ja leczyłam domowymi sposobami. Dzis (w czwartek - własnie wybiła północ) poszła do szkoły ale wróciła bardziej chora 😞 Robiłysmy dzis gazetkę bo chciała juz jutro zapunktowac 😉 Spakowała sie do szkoły, zasnęła. Paweł poszedł do niej, dotyla a ona gorąca. Mierzymy goraczke - 38st! Dałam jej tabl i jutro zamiast do szkoły to do lekarza 😞 Musze ja odseparowac od Lenki. Dobrze ze mam kilka maseczek jednorazowych - bedzie musiała zakładac wychodzac z pokoju bo kicha przeokropnie 😞
1 dzien w szkole i juz choroba - a gazetka pojdzie sie rypac 😠 - tyle sie napracowałam 😞


ja tez juz mówie dobranoc choc dla mnie bedzie czujna bo bede musiała wstawac do Julki i sprawdzac goraczke bo ona nie moze miec wiecej niz 38st 😞

pa,pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
oczywiście jak ja się wczoraj zdecydowałam gadać z tym fiutem to jego nie było i muszę do niego zadzwonić ale nie chcę 🤢 dziewczyny mnie błagały żebym po prostu przyszła żeby jego głupkowatą minę zobaczyć ale ja chyba nie ma tyle tupetu 🙂
Jagódka baaaaardzo dziękuję za maile biorę się za czytanie 🙂 jeśli chodzi o biszkopty to ja ich Majuli nie daję i chyba nie zamierzam śpiworka nie używamy kołderka jest na tyle duża że Majuli się nie odkrywa
Dusia i Pani Kolada ja od 5 lat brałam się za obcięcie włosów na krótko aż w końcu się odważyłam 🙂 trochę nawet bardzo mi żal ale co tam raz się żyje a włos nie noga 🙂
Pinacolada Majuli je identycznie jak Twoja Lenka 🙂 no. nie robi tego numeru z łyżeczką 😁
Monis oczywiście że mnie przeprosili ale co z tego... jak nażarłam się tyle nerwów 🤢
ktoś jeszcze pytał o wózek więc nasza spacerówka ta nowa to 3 w 1 ale mamy tylko ją i szczerze mówiąc kocham ją na tyle że nie zamierzam kupować parasolki mam wrażenie że to takie byle co które nigdzie się nie nadaje.
aaaa no i dziękuję Wam za komplementy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ja rosnę i rosnę i rosnę 😁
spadam kąpu kąpu i do dentysty dzisiaj 😁
miłego dzionka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

JUlka juz po lekarzu - tylko przeziebienie na szczescie. Kazałam jej lezec w łózku i nie platac sie po mieszkaniu.

my czekamy na ewe i wybywamy do miasta - wyczailam ostatnio ciucholand dzieciecy , ktory jest podzielony na 2 czesci : w jednej sa uzywane z Anglii a w drugiej nówki z Anglii 🙂 Ceny super, nawet tych nowych. Ma dzis byc nowa dostawa zimowych kurteczek i bucików - moze akurat cos bedzie na niunię 😉

Spadam na chwilke ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo!
u nas nocka masakra - nie wiem czy przez tego zęba czy coś znów zaatakowało Majke w nocy miała mega gorączkę- nasza pani dr ma dzis tylko dyżur więc min 1,5h w kolejce trzeba czekać 😠 dodatkowo coś łapię Agatę!!! 😠 kaszzle przez sen
ja nie wyspana mąż też a Maaja właśnie zasnęła....
mam nadzieję że będzie ok
buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBEREK!

jejku ale straszycie chorobskami! chyba sie zaczelo...jesien i jesienne wirusy, pelne poczekalnie i kichajacy ludzie na ulicach, w sklepach itd.strach isc z dzieckiem na zakupy :/

U nas noc spokojna, udalo sie - mlody spal w spiworku 🙂, przed polnoca 3 raz y sie z placzem obudzil ale pote mjuz spal pieknie.

u nas dzis zimno ale piekne slonce. Mlody wlasnie siedzi pod stolikiem kawowym 🙃
Milego dnia wszystkim papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mile panie 🙂

aniolku kochany wczoraj napisalam i ucieklam ale dzis przeczytalam dziekujemy bardzo 🙂
i wszystkim jeszcze raz za zyczonka 🙂

sluchajcie mamy trzeciego zabka od wczoraj lewa jedynka wyszla i chyba prawa zaraz bedzie.
Niuska skarzyla sie i widac ze bolalo, smarowalismy i bylo lepiej, ale w nocy jak i u Was Dusia przebiudzlala sie i widac ze cos pobolewalo.
W sumie to tak falami narzeka, teraz np siedzi w foteliku i rozmawia z krolikiem ktorego dostala od P Kolady 😁
Zjadla kaszke i zadowolona 😁 mamusia teraz tez kanapevczki opchnela i herbatke popijam,

Zmykam niebawem na zakupki i do parku, narazie czekam na pana z oponami bo maz zamowil i maja dzis przyjsc. Slonko swieci, lepiej czlowiekowi na duszy 🙂

karolinka pewnie ze to nie zmienilo nic bo co sie stalo to sie stalo ale czasem bywaja takie mamusie co to nie potrafia w takich sytuacjach powiedziec przepraszam tylko bronia dzieci.
milego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
u nas nocka super ale bardzo wczesna pobudka o 5.10 😠dziewczynce się zebrało na zabawę i poszła spać o 6.30 teraz już jest po 20min.drzemce,ubieramy się i idziemy na spacerek,zimno ale słonecznie 🙂
miłego dzionka 🙂

pinacolada całuski dla Julci na polepszenie samopoczucia 😘
duśka również dla Waszej familii-zdrowiejcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
dziewczyny zakochalam sie boooooooooooze http://allegro.pl/item1196677385_mia_sliczna_olowkowa_sukienka_z_kokarda_r_un.html czemu ja taak ochydnie wygladam!! 😞 😞 😞 😞


piękna sukienusia 🙂
a w którym miejscu tak ohydnie wyglądasz 🤢głupoty gadasz,jesteś śliczną szczupłą mamusią 🙂
i nie waż się tak więcej pisać ba nawet myśleć 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
dziewczyny zakochalam sie boooooooooooze http://allegro.pl/item1196677385_mia_sliczna_olowkowa_sukienka_z_kokarda_r_un.html czemu ja taak ochydnie wygladam!! 😞 😞 😞 😞


piękna sukienusia 🙂
a w którym miejscu tak ohydnie wyglądasz 🤢głupoty gadasz,jesteś śliczną szczupłą mamusią 🙂
i nie waż się tak więcej pisać ba nawet myśleć 😘 😘 😘
KURDE NO BRZUCH I BOCZKI 🤢 🤢 talia nie do takich sukienek.. 🤢 niestety ja mialam cesarke i brzuch chyba juz nigdy nie wroci do swojej postaci 😞 ale postanowiłam ze i tak ja kupię 🤪 teraz przez 2tygodnie bede jadla tylko chleb ryzowy z indykiem i czasem kurczaka z ryzem. I powinno sie jesc 5razy dziennie małe porcje wtedy organizm sie przyzwyczaja i nigdy nie odklada na zapas w boki, poniewaz"wie" ze zaraz znowu dostanie 😉 nie trza cwiczyc 🤪 zobaczymy co z tego bedzie dieta od jutra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa i w sumie tylko nie mam jeszcze patetu(bo pod sukienke pojda majtasy wyszczuplajace 🤪 ) ale co z biustem 🤢 🤢 🤢 jakies pomysly 🤢 🤢 🤢??

Pinacolada tak przyszłosciowo podasz nazwe tabletek co stosujesz na piersi? i do smarowania co masz?? trzeba sie za te"flaki"wziasc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie bede spamowac, bo poszlo dwa razy 🤪 hmm zastanawiam se tez nad kolorem butow bo w sumie pasowaloby mi miec dodatki czarne zeby pasowac do meza ale jakos tak dziko to widze.. hmm

Czemu zawsze jest tyle dylematu co na siebie włozyć żeby wygladac! najgorsze jest tooo ze bedzie cała rodzinka ze strony Nowaków taka naprawde caaała 🤪 wiec musze sie pokazac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Wróciłysmy z zakupów na ktorych kupiłysmy tylko i wyłącznie ruskie pierogi na dzisiejszy obiad 🤪
W ciucholandzie nic ciekawego nie było. Kurtek niet, butow niet 😞

Julka znów gorączkuje.

Lenka śpi, chałupa błyszczy, obiad jest - żyć nie umierać (pomijając choróbsko Julki oczywiscie ! )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Aaa i w sumie tylko nie mam jeszcze patetu(bo pod sukienke pojda majtasy wyszczuplajace 🤪 ) ale co z biustem 🤢 🤢 🤢 jakies pomysly 🤢 🤢 🤢??

Pinacolada tak przyszłosciowo podasz nazwe tabletek co stosujesz na piersi? i do smarowania co masz?? trzeba sie za te"flaki"wziasc 🤢



sukienka piękna choc nie w moim stylu 😉 Czarne dodatki absolutnie nie bedą pasowały !
Tabletki: Nivelazione Woman (stosowałam kiedyś - teraz jeszcze nie kupiłam 😜 )
Krem - z Clareny Push Up
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Aaa i w sumie tylko nie mam jeszcze patetu(bo pod sukienke pojda majtasy wyszczuplajace 🤪 ) ale co z biustem 🤢 🤢 🤢 jakies pomysly 🤢 🤢 🤢??

Pinacolada tak przyszłosciowo podasz nazwe tabletek co stosujesz na piersi? i do smarowania co masz?? trzeba sie za te"flaki"wziasc 🤢


sukienka piękna choc nie w moim stylu 😉 Czarne dodatki absolutnie nie bedą pasowały !
Tabletki: Nivelazione Woman (stosowałam kiedyś - teraz jeszcze nie kupiłam 😜 )
Krem - z Clareny Push Up
gdzie kupowalas te tabsy:P i jaka cena clarney mozna zamowic u ciebie:P?

Hmm co do czarnego to masz cholerka racje.. mamy jeszcze akcent fioletu albo amarantowego ale to juz tez bedzie chyba zbyt mdłe.. hmm pasowaloby srebrne ale bede musiala"przemeblowac" ubior męza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nivelazione woman- Sposób użycia:

Faza wstępna (przyzwyczajanie organizmu) - 2 kapsułki dziennie, 1 rano, 1 wieczorem przez 2 tygodnie.

Faza właściwa (stymulacja biustu w kierunku ujędrnienia i/lub powiększenia)- 4 kapsułki dziennie, najlepiej przy posiłkach. Po uzyskaniu pożądanej jędrności biustu (po ok. 2-3 miesiącach) przejść do fazy podtrzymującej. W celu uzyskania efektu większych piersi faza właściwa powinna trwać ok. 6-8 miesięcy. Po uzyskaniu pełniejszych piersi przejść do fazy podtrzymującej.

Faza podtrzymująca - 1 kapsułka dziennie.


:Woohoo: czemu to tak długo musi trwać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Nivelazione woman- Sposób użycia:

Faza wstępna (przyzwyczajanie organizmu) - 2 kapsułki dziennie, 1 rano, 1 wieczorem przez 2 tygodnie.

Faza właściwa (stymulacja biustu w kierunku ujędrnienia i/lub powiększenia)- 4 kapsułki dziennie, najlepiej przy posiłkach. Po uzyskaniu pożądanej jędrności biustu (po ok. 2-3 miesiącach) przejść do fazy podtrzymującej. W celu uzyskania efektu większych piersi faza właściwa powinna trwać ok. 6-8 miesięcy. Po uzyskaniu pełniejszych piersi przejść do fazy podtrzymującej.

Faza podtrzymująca - 1 kapsułka dziennie.


:Woohoo: czemu to tak długo musi trwać 🤪


długo i niestety kosztownie 😞 Ale efekt jest super. Czytałam tylko na forach ze lubia rozregulowac cykl i łatwo wpaść 🤪 Ja je brałam przy tabl. anty. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Nivelazione woman- Sposób użycia:

Faza wstępna (przyzwyczajanie organizmu) - 2 kapsułki dziennie, 1 rano, 1 wieczorem przez 2 tygodnie.

Faza właściwa (stymulacja biustu w kierunku ujędrnienia i/lub powiększenia)- 4 kapsułki dziennie, najlepiej przy posiłkach. Po uzyskaniu pożądanej jędrności biustu (po ok. 2-3 miesiącach) przejść do fazy podtrzymującej. W celu uzyskania efektu większych piersi faza właściwa powinna trwać ok. 6-8 miesięcy. Po uzyskaniu pełniejszych piersi przejść do fazy podtrzymującej.

Faza podtrzymująca - 1 kapsułka dziennie.


:Woohoo: czemu to tak długo musi trwać 🤪


długo i niestety kosztownie 😞 Ale efekt jest super. Czytałam tylko na forach ze lubia rozregulowac cykl i łatwo wpaść 🤪 Ja je brałam przy tabl. anty. 😉


ooooo dobrze ze piszesz o takich waznych rzeczach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
wiecie co ja zaraz umrę z niepokoju,odkąd Maciej jeździ skuterem to mam strasznego pietra o Niego,teraz to samo od 1,5h piszę sms-y dzwonię a on się nie odzywa,już mam czarne myśli 😞 😞 😞
wpatruję się w telefon i nic..... 😞

do usłyszenia
wcale ci sie nie dziwie... 🤢 moj chce kupic scigacza to mu poowiedzialam ze po moim trupieeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...