Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
hejka,

sukienka supecio. A te tableyki to juz sparwdzone, jadl je ktos z was dziewczyny? hyba ze juz pisalyscie i nie zalapalam 🙂
DZialaja??
Piinacolada je jadla i poleca 😉 http://allegro.pl/farmona-nivelazione-woman-piekne-piersi-kuracja-i1216430795.html <--to tee, przypuszczam ze w aptece beda dostepne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja pierdzielę! skasował mi się post 😠
jestem mega wqrzona i przestraszona!
na te moje przeziebienie dostałam Bactrim...a tam w skutkach ubocznych napisali ze rzadko ale się zdarza mniej niz 1 osoba na 1000 ale częściej niż 1 osoba na 10 000 , że skutkiem jest zapalenie jamy ustnej 😠 no i mi się trafiło - na języku 🤢
ale pamiętałam, że Kinga też ostatnio to miała i podpytałam się co pomogło - zakupiłam orofar i ssam namietnie 🤨 az dziś zaczęły mnie szczypać usta - posżłam do pokoju dziewczyn tam najlepsze światło i duze lustra - no i na wewnętrznej stronie ust porobiły mi się ranki 😞
i na wewnetrznej stronie policzków też 😞 moja przychodnia już zamknięta, męża nie ma wróci za 3-4h! a ja uziemiona bo wyjść z dwoma dziewczynami do przychodni co ma dyżur troszkę niewykonalne bo wózek został w aucie a ono z mężem 😞

ale się wygadałam....sorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
ja pierdzielę! skasował mi się post 😠
jestem mega wqrzona i przestraszona!
na te moje przeziebienie dostałam Bactrim...a tam w skutkach ubocznych napisali ze rzadko ale się zdarza mniej niz 1 osoba na 1000 ale częściej niż 1 osoba na 10 000 , że skutkiem jest zapalenie jamy ustnej 😠 no i mi się trafiło - na języku 🤢
ale pamiętałam, że Kinga też ostatnio to miała i podpytałam się co pomogło - zakupiłam orofar i ssam namietnie 🤨 az dziś zaczęły mnie szczypać usta - posżłam do pokoju dziewczyn tam najlepsze światło i duze lustra - no i na wewnętrznej stronie ust porobiły mi się ranki 😞
i na wewnetrznej stronie policzków też 😞 moja przychodnia już zamknięta, męża nie ma wróci za 3-4h! a ja uziemiona bo wyjść z dwoma dziewczynami do przychodni co ma dyżur troszkę niewykonalne bo wózek został w aucie a ono z mężem 😞

ale się wygadałam....sorki


Dusia - mnie wtedy lekarka oprócz orofaru kazała zażywac Heviran - ale to na recepte a w domu nie miałam wiec nie zazywałam . I kazała jeszcze cos przeciwhistaminowego - np.Xyzal lub cleratine bo to reakcja uczuleniowa na inny lek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My spedzilismy cudowny dzien, Ksawciu ja kto on - dzis znowu Aniol 🙂 bylismy na dłuuuuugim spacerze, bylo tak slonecznie i tak zimno ze az pieknie 🙂 - Ksawciu spal ponad 3 godziny!!!!!obeszlam z nim pol Olkusza, zagladnelam do pryw przedszkola - byly 2 panie i jedna dziewczynka 🙃 a jak juz sie budzil to poszlam do sklepu z firankami i zamowilam super firany do calego mieszkania m.in. z tygryskiem do Ksawcia 🙂 🙂 🙂 - mlody w miedzyczasie zasnal wiec znowu krazylam i dolaczyla ta znajoma z Olusia i...mamy mnostwo pomyslow i bardzo sie ciesze - po pierwsze - ona chodzi na basen i zaproponowala zebysmy chodzily razem - okazalo sie ze dosc blisko jest kryty szkolny niedrogi basen wiec porpacuje nad tluszczykiem 😉, po drugie - podobno kolo Inwaldu jest spuer tanie i fajne spa - pakiet 4 dni 3 noce full zabiegi - 400 pln - jejku gdyby tylko ktos chcial zostac na 4 dni z dzieckiem 😉 Poza tym umowilysmy sie na pon - idziemy z Ksawciem do nich ja na kawke Ksawciu oswajac sie z dziecmi 🙂

Jejku straszne chorobska na forum, dobrze ze przez net sie nie mozna zarazic 😜 Trzymajcie sie dzielnie i nie dajcie sie chorobom! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj mis przed spacerkiem 🙂

[URL=http://img225.imageshack.us/i/misbrz.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9511/misbrz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Słuchajcie czy któraś z Was pokusiła się już o zakup butków na zimę???zastanawiam się nad kupnem ale nie wiem jaki rozmiar???


wczoraj na ten temat rozmawiałam z moją siostrą 🙂 mówiła ze allegro odpada bo takiej malocie trzeba przymierzyć, bo w niektóre cięzko nózkę włożyć. No i wczoraj ja byłam na zakupach to zaczełam szukać kozaczków i znalazłam z 7 fajnych ale faktycznie włożenie nózki do nich to mega wyczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosi przebija się górna 2-dziąsełko już pęknięte 😞strasznie musi ją boleć bo dziś cały dzień marudziła tzn.wyła 😞ja zresztą też 😉

w ogóle to zrobił się z Niej mały łasuch,pożera wszystko do ostatniej łyżki cokolwiek podam 🙃i zaczęła jeść wszystkie rodzaje mięska:króliczka,kurczaczka,indyczka i cielęcinkę 🙂 🙂 🙂
ale kaszy nadal nie chce 😜ona tak jak mamusia woli konkrety 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Słuchajcie czy któraś z Was pokusiła się już o zakup butków na zimę???zastanawiam się nad kupnem ale nie wiem jaki rozmiar???


wczoraj na ten temat rozmawiałam z moją siostrą 🙂 mówiła ze allegro odpada bo takiej malocie trzeba przymierzyć, bo w niektóre cięzko nózkę włożyć. No i wczoraj ja byłam na zakupach to zaczełam szukać kozaczków i znalazłam z 7 fajnych ale faktycznie włożenie nózki do nich to mega wyczyn.

Małgośka na pewno musi mieć butki sznurowane albo zapinane na zamek bo ma wysoki przegub za tatusiem 😞ciężko znaleźć fajne i tanie(znalazłam za 100 🤪 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki w Basiu i Aniolku w imieniu Ksawcia 😘

Co do butkow- my uznalismy ze zdecydowanie za wczesnie. butki na zime to beda juz pierwsze butki na twardej podeszwie do chodzenia wiec trzeba poczekac mysle ze do listopada chyba ze zacznie wczesniej chodzic 😉 no i to musza byc super wygodne i wyprofilowane butki my sie chyba zdecydujemy na BARTKA ale jeszcze nie wiem jak bardzo tam miazdza cenami 😉
Aniolku - moj dzisiaj przecudnie zjadl zupe a ze zaczyna mi jakos tak tak za bardzo tyc 😜 to postanowilismy mu ograniczyc kaszki bo dodawalismy do kazdej butli 😜

Gdzie sa wszystkie mamuśki????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz wszystko porobilam, pomierzylam firanki zaslony, jutro ide zamawiac. Teraz luz blues pije herbatke z sokiem malinowym bo cos mnie dzis przewialo 🤢 a nie chce dolaczyc do grona zakichanych 🙂

Chcielismy jutro zaprosic przyjaciela meza z zona i synkiem ktory sie urodzil 1 marca tego roku okazalo sie ze sa w szpitalu od 4 dni i conajmniej do poniedzialku 😞 - maly mial goraczke, rodzinny powiedzial ze moze zabkuje, poszli do tego ordynatora, kazal im zrobic posiew i okazalo sie ze ma zakazenie drog moczowych ale juz tak zaawansowane ze zaatakowalo nerke i bylo bardzo zle i od razu ich wzieli do szpitala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...