Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Karola czapka 14.99 i golfik 14.99? u nas chyba drożej widziałam 🤪

a ta 1 czapka? gdzie ją zakupiłaś?


oj no dobra czapka 19,99 😜 pomyliłam się ale uważam że to i tak tanio 😁 ale golfik 14,99 na pewno
a tą drugą kupiłam w Szwabskim C&A


jak Nesia wstanie to idzimy na zakupy do h&m i c&a( moze w polsim też bedzie 😜)

jak ja żałuję ze na tym zadupiu nie ma C&A ja kocham ten sklep


to przyjedż do mnie na kawę do Koszalina my mamy c&a 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Karola czapka 14.99 i golfik 14.99? u nas chyba drożej widziałam 🤪

a ta 1 czapka? gdzie ją zakupiłaś?


oj no dobra czapka 19,99 😜 pomyliłam się ale uważam że to i tak tanio 😁 ale golfik 14,99 na pewno
a tą drugą kupiłam w Szwabskim C&A


jak Nesia wstanie to idzimy na zakupy do h&m i c&a( moze w polsim też bedzie 😜)

jak ja żałuję ze na tym zadupiu nie ma C&A ja kocham ten sklep


to przyjedż do mnie na kawę do Koszalina my mamy c&a 🙂

🙂 żeby to był Stargard to bym się wybrała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
ja nadl zakatarzona i z zapaleniem bużki 😞

Aniolku u nas chyba lepiej nie licząc kataru u Agaty 😞 dziękuję, że pytasz 😘
Małgosia zaczęla jeść to i kupka musi byc konkretna 😜
Karolinka Maja cudna a w tej futrzanej czapie mogłabym schrupać 😁 😁
Basiu gratulacje dla Vanesski za zębólka! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):


to przyjedż do mnie na kawę do Koszalina my mamy c&a 🙂

🙂 żeby to był Stargard to bym się wybrała 🙂


😜 😜 😜 oj niwiele dalej 😜 od stargardu jakieś 130km 😉
a w stargardzie nie ma c&a - więc po co tam chcesz jechać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Jak sie macie mamuski?

Jula jak sie budzi to spiewa w lozeczku, smieje sie a ja jeszcze oko zamykam na sek. Skubana zaglada do nas i sie smiej, opiera sie na raczkach wyprostowanych i zadziera wysoko glowke coby nas zobaczyc z nad ochraniacza a jak Jej zdretwieja raczki to naciska jedna na niego i do dolu go sciaga wkladajac nos miedzy sczebelki i na obserwuje i sie smieje, Boskie to jest po prostu 🙂

dzieki za odp sylus w sprawie tabletek na super cycochy :P
Ja tez o nich pomysle 😁
a nie ma zadnych skutkow ubocznych Pani KOlado?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!

Ja zniknęłam na troszkę - pojechałam z lalą do mamy, a chłopaki niestety nie mają już wakacji i zostali w domku.
Ale było fajnie! Od samego rana byliśmy już na grzybach w lesie, nawet zebraliśmy sporo 🙂.
Lala w wózku kuzyna - nie takim "miejskim" jak my mamy tylko na konkretnych dużych, pompowanych kołach, mlesio dostała pośród drzew i krzaków - ale też mega zadowolona!
Wypoczęłam od palin i chałasu - tylko jak zwykle przegrałam kasę w Rummi 🤢, zawsze jak od nich wracam to bez drobniaków, ze wszystkiego mnie ogołocą 😁.

Zaraz muszę śmigać z lalą po zakupy, dokupić jeszcze jakieś podręczniki dla Maksa, a tatuś oczywiście w pracy 😠.

Karola - dzięki za życzenia 😘.

Buziaki dla wszystkich Styczniowych Maleństw! (dla nie-styczniowych również 😉) 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie

poszlam zmowic firany i babsko bylo tak opryskliwe ze nie zamowilam. ciagle wznosila oczy i odpowiadala na zasadzie "bierz co jest i spierd..." matko kiedy t sie zmieni...w Olkuszu pewnie za 100 lat.
My w zwiazku z tym bylismy juz na spacerku, zakupach, hustawkach i mamy w miare luz. pranie jeszcze musze zrobic ale schnie 3 dni wiec nie usmiecha mi sie zawalone suszakami mieszkanie:/

A dzis rano moje dziecko mnie zaskoczylo - po pierwsze - chcialabym zeby ktos mi wyjasnil fenomen weekendow - moje dziecko sie budzi i bez jojczenia samo sie bawi w lozeczku [jak jest ze mna w tyg - nie ma opcji! 😠] dzis oczywiscie bawil sie i to jeszcze na lezaco!!! otworzyl oczka i przegladal pluszkowa ksiazeczke ktora wisi nad nim SZOK 😲 😲
po drugie - wypil kaszke z butli, jojczal wiec dalam mu kaszke na mleku na slodko, plus sliwa ze sloika, plus biszkopty! piszczal doslownie piszczal o wiecej!!! 😲 😲 😲 wczesniej jeszcze zjadl kilka chrupek, pietke, wypil herbate...szok.

KAROLA-widzialam te czapeczki 🙂 mojemu m sie podobaly ale ja czekam az bedzie wiekszy wybor 🙂 wypatrzylam u Majuli sliczne spodenki 🙂 🙂

a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC MAMUSIE! Ja tylko na chwilke, niestety nie mam czasu nadrabiac zaległosci. Powiem Wam ze to były najgorsze 3 dni jakie miałam dotychczas. Nie mieszkam w tamtym mieszkaniu bo potraktował nas landlord jak smieci i wynajął komuś innemu bo dali mu wiecej kasy za miesiąc. Ryczałam cały dzień przez to. Co prawda juz sie przeprowadziliśmy do nowego, ale bez porównania. Kuchnia tak malutka, że szok. Nie mieszcze sie ze swoim dobytkiem, ale co zrobić. Wyjscia nie miałam. A zeby tego było mało było tak brudno że szkoda słow. Na szczęście juz jest troszke lepiej i moze w koncu poczuje sie jak u siebie. A żeby tego było mało to okazało się ze nie moge tam mieć polskiej telewizji( juz nam załozyli ale ile bylo z tym kobinowania to szok), a za neta bede płacić słone pieniądze. Nic tylko sie powiesić.
buziaczki dla wszystkich mam i dzieciaczków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
dziś NADIA skończyła 8 miesiecy Jezu jak to zleciało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!świętujemy od rana już 3 pralki wyprałyśmy wyprasowałam cały strych prania jeszcze podłoga na błysk i luz 🙂a nie jeszcze obiad 🤢 zapomniałam sobie że mąż je obiady 🤢 no to obiad i wsio Nadia bierze antybiotyki jakoś wchodzą ale nie jest łatwo. Ja dziś zaczęłam dzień od kłótni a co dlaczego sie nie spiąc z rana potem mi przeszło i właściwie nie wiem po co sie uniosłam młoda dziś śmieje sie z byle czego jakby sie najadła sera 🙂 Justynka Ty sie nie przejmuj w tym mieszkanku bedzie Ci sie mieszkać wspaniale zobaczysz 😘 całuski dla Wszystkich dzidzi co przed Nadusią przyszły na świat czyli Lenka Pani Kolady, Lenka Agab, Ksawciu, Vanesska, oj i chyba jeszcze Aniołka ale głowy nie dam 🙂 i dla pozostałych dzićków buziol od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski! ale tu cisza
Agab wszystkiego naja naj for You i fajnie,że wypoczęłaś ja za tydzień z dziewczynami bez męża jadę do mamy 😁
Jagódka - co do tej bay to wszędzie takie są - ja zamawiałam firanki na necie - nie musiałam jakiś bab oglądać 🙂
Justynka trzymamy mocno kciuki za doprowadzenie mieszkania do ładu i zobaczysz będzie wszystko ok! 😘
Misiamamy buźki dla dzielnej Naduni- za skónczony 8 i rozpoczety 9 miesiąc 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas masakra....reakcja łańcuchowa trwa 😞
Agata ma okropny kaszel i katar - zaraziła się pewnie ode mnie - ale jak ja miałam tego uniknąć skoro spędzam z nią cały dzień??? 😞
teraz mam nadzieję że Maja znów niczego nie złapie 😞 bo Agacie nie przetłumaczę żeby kichałą w innym pokoju i ona tak strasznie ją kocha że co chwile by ją całowała...jak siedziałam dziś między nimi to mi sie popłakałą że chce koło Majki siedzieć....i nie rozumie co to byc chorym 😞
Maja śpi....
Agata ogłada bajki bo na nic innego nie ma siły...chodzi i mi się pokłada, zaraz ją wykąpię i kłądę spać...tylko żeby nocka była w miarę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
czyżby wszyscy oglądali mam talent???
nareszcie skończyły sie powtórki!!!hip hip
dziewczyny śpią 😁


ja oglądam 🙂

ale takiego talentu w piszczeniu i wiszeniu na mnie nikt nie ma 🙂 Tylko moja córcia 😜


to ją trzeba na eliminację zawieźć może jakąś kaskę dla mamy by wygrała 😎 🙂 🙂 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
czyżby wszyscy oglądali mam talent???
nareszcie skończyły sie powtórki!!!hip hip
dziewczyny śpią 😁


ja oglądam 🙂

ale takiego talentu w piszczeniu i wiszeniu na mnie nikt nie ma 🙂 Tylko moja córcia 😜


to ją trzeba na eliminację zawieźć może jakąś kaskę dla mamy by wygrała 😎 🙂 🙂 🙂 😁


no marnuje sie ale za to cwiczy swe umiejetnosci co chwile, dzis sprzedawczyni z H&M doznała szoku jak zobaczyła akcje ; nie chce przymierzyć czapki, pokazała jej nawet masotke to nia dostała 🤢 kurcze wychopwałam zołze i terrorystke ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Duśka ja oglądam jestem ich wierną fanką 😜poczekaj w każdy wtorek 21.30 USTA USTA,no i jeszcze MAJKA-także mnie nie będzie o tej porze na pewno 😜


A pierwsza miłość? na wspólnej? M jak Milość? ja to leciałam pokoleji bo cąłą ciąże na l4 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...