Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki Dusia 😘 zapisalam w ulubionych 😉
szukam szukam czegokolwiek na tym allegro bo strasznie dzis chce cos kupic zeby sobie wynagrodzic brak realnych zakupow i nic.... 🤢

zegnam sie dzis z Wami
dobrej nocki wszystkim a jutro super niedziel papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagódka- widze ze tęsnikłas 🙂 Dusia Basia 😘 wybaczcie ale tak co zgrubsza kilka stronek przeczytałam.
Witam każda mamusie po kolei!! u nas w sumie w miare!!
Tak jak juz Dusia pisala po glowie juz chodzi mi tylko pakowanie, masakra jakas. Przy okazji czy wszystko mamy na wesele, zebym o niczym nie zapomniala! najgorsze jest ze nie wiem jaka pogoda w Polsce.
No i Nelka ma zapalenie uszka. Bardzo dziwnie bo jedyny objawy to troszke marudziła i wylało sie jakas lepka maz smierdzaca z uszka dzis az dwa razy i targała sie cały boży dzien za prawe uszko.
Lot mamy o 21 czyli o 22 czasu Polskiego 🙂 troszke Dusi sie pomieszało. W Katowicach bedziemy ok 1 w nocy. A u siebie ok 3/4 nad ranem. Ciekawe jak Nelcia zniesie lot z tym uszkiem. Ogolnie jest najkochanszym robaczkiem moim 🙂

W zeszly wt i czwartek bylam na zakupach wiec czlowiekowi sie humor poprawil w sobote mialam isc do kosmetyczki 😠 i oczywiscie dupa. Bo moj m musial isc do pracy.. i pojde taka wypryszczona na wesele 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zimowych zakupow mam kurtki ciepłe spodnie czapke i rekawiczki, potrzebuje szalika, nad kombinezonem sie cały czas zastanawiam bo w sume tutaj nie ma takich zim jak w Polsce. Ale czatuje na buciki uzywane z Bartka na allegro dla Nelci takie aldne kozaczki jak nowe, bo dziecko sprzedajacej nie chodzilo w tych bucikach i faktycznie to widac 🙂 ostatnio znalazlam swietny kombinezon 80 dla Nelci taki chocby narciarski spodnie i kurtka, szkoda ze nie mialam akurat kasy na polskim koncie bo byl nowy a kosztowal 90zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a po za tym moja dziecko ma coraz silniejsza alergie a ja jestem bezradna.. ma egzeme nawet miedzy paluszkami u rąk, rany na zgieciach cały czas to pielegnuje schodzi i pojawia sie na nowo.. ehh tu pytanko do Jagody masz jakiegos kompetentnego alergologa , ktory zrobi mi testy od razu.

I Pinacolado- mam pytanko mozna zamowic u ciebie clarene do cycuchow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

ja wstałam w niesamowitym nastroju ale spermodawca mi go spierniczył. Zrobil mi przelew na konto na dziecko aż100zł 🤪 no i kurwa zastanawiam się co z tą kasą zrobić?! chyba w ramke oprawie i kiedyś pokaże Nesiuli jaki wylewny jest jej ojciec 😠
Skur.... bawi się a na dziecko kasy nie daje 😠 😠 zainteresowanie Niunia poszło sie jebac bo mamusia go uświadomiła ze dziecko"tata" woła nieświadomie.
i dzis wpadłam na pomysł by sprawdzićjego poczte i przeczytałam maila do gościa z allegro ze zainteresowany jest radiem do samochodu za 350zł 😠 no to na to ma ale na Vanesse nie 😞 przykre to i tak siedze i rycze...

sorki, musiałam się wygadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis mija miesiąc od śmierci Krystiana,siostra ma doła a termin porody się zbliża.
Nikuś strasznie szybko dorósł 🙂 jest prze kochany, mówi do Kasi: jak Ty wygladasz? ja tak z Tobą z domu nie wyjde, wstyd 😁 i idzie do szafy i jej jaieś inne ciuchy przynosi 😜
przytula sie do brzusza przykłada rącze i małe sie wypina , uchachany bo mu dzidzi czesc daje. Mówi do brzuszka , ej no wyłaź już, czekam tu na Ciebie...

ale wońcu wybrała siostra imiona : jak bedzie niunia to da NINA DARIA a jak niuniek to NATHAN KRYSTIAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie! JA dzis znowu dorwalam neta wiec pisze. Widze ze same zle wiadomości. KUrcze jak ostatnio Nelcia była u Piotrusia to jej nic nie było a tu zapalenie uszka. Biedna. Juz jej współczuje lotu. Ja tez sie nie moge doczekac bo mam rano lot i na 16 bede w Polsce 🙂 Jupi. Dobra uciekam do srody. Pa mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

My juz wrócilismy z weekendowego pobytu w Sosnowcu 🙂 Było fantastycznie 🙂 Tak jak przypuszczałam byli w szoku jaka Lena jest mobilna 🙂 Monika cały czas podążała za Leną i ją asekurowała mimo, że jej mówiłam że nie trzeba bo ona juz ma wprawę 😉
Mikołaj (2lata) bał się Lenki a ona tak garnęła się do niego. o uciekł od niej to go dopadała a on w ryk 🤪 Był zazdrosny o każdą zabawkę, którą Lena dotknęła - a generalnie zabawkami była zachwycona bo po pierwsze było ich tam sporo 🙃 a po drugie były inne niż w domu więc fajniejsze 😉
Niunia dała niesamowity popis z grzeczności przez te 2 dni . Oni byli w szoku bo ona nie zdążyła nawet zakwilić. Poszła od razu do nich na ręce mimo że widziała ich ostatnio na swoich chrzcinach w kwietniu wiec nie ma szans zeby kojarzyła. Nie robiło jej różnicy czy byliśmy z Pablem w zasiegu jej wzroku czy nie. Zasnęła sama w łóżeczku w obcym domu i pokoju bez jednego jęknięcia 🙂 Im oczy wychodziły na wierzch jak po kapieli wsadziłam młodą do łożeczka, zgasiłam światło w pokoju i wyszłam zamykajac za sobą drzwi (z Mikołajem do dzis dnia kłada sie na łóżku i jak zasnie to przekładają do łózeczka). Dawała buziaki kto tylko miał na nie ochote, przybijała piatkę , udawała tygryska..... Dziecko ideał - tak ja nawali. Stwierdzili, że jeszze nie widzieli tak pogodnego dziecka. No i oczywiście robiła siku i kupkę na nocnik zym tez wprawiła ich w osłupienie 🤪 Byłam dumna jak cholera z mojej małej kruszynki 🙂
Niunia dostała piękną sukienkę z jakiejś nowej hiszpanskiej firmy, która niedawno w sklepach wypatrzyła Monika - zaraz spróbuję znalezc ich stronę na necie to Wam wkleję linka - podobno fajniejsze ubranka jak w Zarze ale jak cenowo to nie wiem bo nie wypadało mi zapytac bo obie dziewczynki dostały ciuszki własnie z tej firmy 😉

Justynka - moje podejrzenie ciąży skonzyło sie tak, że odstawiłam chrom plus i magnez i mdłości minęły jak ręką odjął 🤪
Syla - strasznie mi szkoda Nelci bo uszko pewnie strasznie boli i niestety podczas lotu moze ja bolec bardziej bo zmiana ciśnienia 😲 Ale moze zanim wylecicie to tym antybiotykiem juz podleczycie i nie odzuje tego dotkliwie. Co do Clareny to oczywiscie ze mozesz - musze sprawdzic tylko cennik bo od 1 wrzesnia obowiazuje nowy i nie wiem w jakiej cenie bedzie ten krem.
Aalicee- niezłe zakupy za niezłą cene 🤪 Dobra jesteś !!! Ja też niuni kupiłam kombinezon (ale jednoczesciowy) Coccodrillo - bardzo lubię tę firmę a podczas mojej nieobecnosci snajper wygrał za mnie kolejną aukcję - kurtkę zimową Qudri Foglio w kolorze fioletu 🤪 Bardzo mi sie spodobała a ponieważ do rózowego kombinezonu planuje fioletowo-różową czapkę to bedzie pasowac i do tej kurtki.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1214951057
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas weekend ciężki :/ młoda dała nam popalić bo jest przeziębiona 🥴 z nosa jej leciało jak z kranu i od wczoraj miała gorączkę 38 :/ więc sobie nie pospaliśmy dziś w nocy prawie wcale 😞 a obje zmęczeni bo ja poszłam spać o 5 i wstałam o 7 a jurek na zjeździe integracyjnym podobnie 🙃 😮 no ale juz na wieczór małej zrobiło się lepiej i śpiwmiare spokojnie od 19. W dzień to albo płakała zrozpaczona, albo bawiła się albo spała ..... w łazience foteliku samochodowym 🤪 🙃 bo óżeczku było za jasno i na płasko jak leżała to ją katar męczył 🙂 a w łazience przynajmniej 3 drzemki zaliczyła więc nie było aż tak źle 🙂 Jurek jutro do pracy idzie .... i chyba się cieszy jeszcze bardziej niź zwykle bo tam odpocznie 😁 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
pinacolada pokaż zdjęcia nowych kiecek dziewczynek 🙂



a to chyba już jutro zrobię zdjęcie ale jak Ci sie chce to zapraszam na strone
http://www.mayoral.com/webmayoral/default.html
wejdź w baby 3-24meses w kolekcje PASARELA , str 6/7 , prawy dolny róg (popielata z wstawkami w czerwona kratę 😉 )

Julka dostała bluzkę/tunike 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aallicee napisał(a):
pinacolada pokaż zdjęcia nowych kiecek dziewczynek 🙂



a to chyba już jutro zrobię zdjęcie ale jak Ci sie chce to zapraszam na strone
http://www.mayoral.com/webmayoral/default.html
wejdź w baby 3-24meses w kolekcje PASARELA , str 6/7 , prawy dolny róg (popielata z wstawkami w czerwona kratę 😉 )

Julka dostała bluzkę/tunike 🙂


super kiecka!! 🙂 oby mieć jak najwięcej takich cioteczek i wujków 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aallicee napisał(a):
pinacolada pokaż zdjęcia nowych kiecek dziewczynek 🙂



a to chyba już jutro zrobię zdjęcie ale jak Ci sie chce to zapraszam na strone
http://www.mayoral.com/webmayoral/default.html
wejdź w baby 3-24meses w kolekcje PASARELA , str 6/7 , prawy dolny róg (popielata z wstawkami w czerwona kratę 😉 )

Julka dostała bluzkę/tunike 🙂



ładniutka sukienka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie,

deko przelecialam stronki ale nie dam rady Was dogonic 🙂
Jak tam u Was? mam nadzieje ze ok. Widzialam cos Syla pisalas ze Niunka sie zle czula, mam nadzieje ze juz lepiej.
Ja jestem zmeczona, spac min sie chce jak nei wiem Juli wyszly kolejne zabki, wiec przypuszczam ze to z tego tutulu w nocy sie budzila i to nie raz .... Probowalam Jej nie podnosic za kazdym razem ale nie ma szans,placz na maksa i do nas do lozka jedyne lekarttwo. Kurde ja nie wiem co to bedzie.....
Siedzi juz sztywno, nawet sama siada z lezenia na plasko, raczkuje i wszedzie lata po domu 🙂

dziewczyny jak to zrobic zeby spala cala noc????? pomozcieeeee 🙂
Pisalyscie kiedys ze z jakiejs ksiazki cos jakos sie robi to 🙂
Pinacolada dziekuje za przesylke 😘

Dzoewczyny a jak wyglada Wasz dzien jesli chodzi o posilki teraz?
Dajecie cieply posilek raz czy dwa razy dziennie?? mam na mysli zupke czy drugie danie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Czesc Mamusie,

deko przelecialam stronki ale nie dam rady Was dogonic 🙂
Jak tam u Was? mam nadzieje ze ok. Widzialam cos Syla pisalas ze Niunka sie zle czula, mam nadzieje ze juz lepiej.
Ja jestem zmeczona, spac min sie chce jak nei wiem Juli wyszly kolejne zabki, wiec przypuszczam ze to z tego tutulu w nocy sie budzila i to nie raz .... Probowalam Jej nie podnosic za kazdym razem ale nie ma szans,placz na maksa i do nas do lozka jedyne lekarttwo. Kurde ja nie wiem co to bedzie.....
Siedzi juz sztywno, nawet sama siada z lezenia na plasko, raczkuje i wszedzie lata po domu 🙂

dziewczyny jak to zrobic zeby spala cala noc????? pomozcieeeee 🙂
Pisalyscie kiedys ze z jakiejs ksiazki cos jakos sie robi to 🙂
Pinacolada dziekuje za przesylke 😘

Dzoewczyny a jak wyglada Wasz dzien jesli chodzi o posilki teraz?
Dajecie cieply posilek raz czy dwa razy dziennie?? mam na mysli zupke czy drugie danie



moniss - ta książka to język niemowląt - wyślę Ci na maila
u nas posiłki bardzo sie unormowały i ostatnio wyglądaja tak:
ok8:00 - mleko z butelki
11:00 - kasza na gęsto
14:00 zupka lub obiadek
17:00-18:00 - deser
20:00 - mleko z butelki
4:00 - mleko z butelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane my spedziliśmy super niedzielę nad morzem u mjej mamy z Agata Mają teściową ciotkami i babciami - no było nas duzo 🙂 wszyscy zachwyceni dziewczynami 🤪 teściowa mnie denerwowała swoim ciągłym pomaganiem na siłe ale próbowałam nie zwracac na to uwagi 🙂
w doodatku było tak piękne słońce - ach normalnie wakacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Nie wiem czy wiecie ale Tracy Hogg - ta od języka niemowlat - napisała też "język dwulatka" !!! W KDC jest promocja i obie książki można kupić za 19,80zł 🤪 Kupiłam - język niemowląt odłoże dla znajomej która planuje ciążę a jezyk dwulatka zostawie dla siebie na zaś 😜


ja potrzebuje na gwałt tej książki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz mam. dzieki Kingus 😘 😘 😘 lec sie zagrzej w lozeczku cieplutkim, Wyslij najpier meza niech nagrzeje bo skoro nie grzeja to pewnie posciel masz jeszcze zimna 🙂
czyli mam lekturke. Czy Ty z tego wlasnie skorzystalas?? POmoglo?? Ile czasu to trwalo U Was?
Spadam tez juz spac bo az mi jakos tak ciezko sie pisze. Bzuaiki mamusie kochane. sPOKOJNEj nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...