Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiki zaczęła przesypiać cała noc jak miała niecałe 3 miesiące. Zasypia sama w łóżeczku po kąpieli koło 19 i wstaje o 7. Czesem.... jak sie jej cos pomyli to obudzi sie o 5 ale po mleku śpi dalej.
Wiki śpi w swoim pokoju od końca lutego i wie że nie na każde skomlenie przychodzimy. Może coś w tym jest. Dopiero rano woła nas juz tak głóśniej żebyśmy się obudzili 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laseczki

my niedziele spedzilismy w krk i bylo bardzo milo 🙂
Wczoraj Mlody spal do 10:00 a dzis do 9:00 🤪 w zwiazku z tym spoznilismy sie z wyjadem i polowa planow nie wypalila..coz chociaz troche pospalismy 😉

Buziaki dla wszystkich i spokojnej nocy!

ps. Syla - dobrze ze wrocilas 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Wiki zaczęła przesypiać cała noc jak miała niecałe 3 miesiące. Zasypia sama w łóżeczku po kąpieli koło 19 i wstaje o 7. Czesem.... jak sie jej cos pomyli to obudzi sie o 5 ale po mleku śpi dalej.
Wiki śpi w swoim pokoju od końca lutego i wie że nie na każde skomlenie przychodzimy. Może coś w tym jest. Dopiero rano woła nas juz tak głóśniej żebyśmy się obudzili 😁


zazdroszcze, moja w nocy je co 3 godziny a zasypia na rękach albo w wózku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wogóle to witam wieczorkiem.

My spędziliśmy dziś miły dzień. Byliśmy w lesie 4 godziny.
Nawdychaliśmy się świeżego powietrza 🙂, tylko lali chyba nie za dobrze to zrobiło, bo po powrocie ciągle dostawała histerii i nie mogła zasnąć 🤢.
Nawet grzybów sporo zebraliśmy 🤪.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas caly dzien płacz i jojczenie a mój robaczek robi tak wspaniały dziubek taka rybke jak jojczy hee że normalnie wycałowałabym 🙂 dzis sprytnie ulatniałam sie z pokoju, wieczorem przejełam córke i kapiel i seen w koncu bo przez dzien nie umiala wcale zasnąć.. 🤢 i spala chyba 3x po 15minut. Teraz spokoj jest w koncu. A ja zmeczona lece spac. Spokojnej nocki

Jagodka 😘
Aniołku 😘

Pinacoladko to jak bedziesz wiedziala poprosze o informacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My spędziliśmy cudowny weekend!
wczoraj spacerowo-zakupowo a dziś relaks relaks i atrakcje dla Małgosi 🙂
byliśmy na AKADEMII ZDROWEGO ROZWOJU Pampersa i doświadczyliśmy tego co Małgonia-czyli świat oczyma dziecka,wspinałam się na mega wysoki fotel-był ubaw po pachy bo nie mogłam wleźć ale udało się,siedziałam na wielkim łóżku wysokość z 1m a szerokie 2 na 5m 🙂Świetna sprawa
Małgosia była przeszczęśliwa i grzeczna na maksa,inne starsze dzieci piszczały,płakały a ona skakała z radości i wszystkich zaczepiała 😉wszędzie było jej pełno,a na koniec mega zabawa-kulki.Jutro wstawię focie to same zobaczycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
agab napisał(a):
A ja Wam wklejam moją Lenusię - bo już dawno jej nie widziałyście i napewno tęsknicie 😉
Zdjęcie z rana jak przysypiała moja żabka 🙂.



Oj bardzo się stęskniłam 🙂Ślicznotka 🙂

a tego smoka to zawsze odwrotnie trzyma w buźce 😉 😁


jak jest odwrotnie to zawsze wiadomo, że sobie go sama wsadziła - nigdy jeszcze nie zauważyłam żeby sama go sobie prawidłowo wsadziła 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

My spalismy od 22 🤪 Moniss - tak jak pisaaś, zanim ja sie wykapałam to maz zagrzał wyrko 😁
Dusia - dziekuję za wersje elektroniczna - teraz nie wiem po co kupiłam - no nic, znajoma dostanie oby dwie 🤪 No a zdjęcia cudowne !!!!!
Syla - cena sie nie zmieniła - Push Up Cream 52zł
Anioł - czuje że mieliście wieksza frajdę jak Małgonia 😉 😜 Czekamy na zdjęcia - z kulek w szczególności 🙂
agab - a czemu Sławuś doi smoka ?? 😉 🤪 (Lenka to żywe ksero Sławka!!! )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...