Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuśki

Właśnie przysiadłam po wszystkich emocjach po wizycie i badaniu połówkowym...

Wszystko ok,a wogóle to będziemy mieć córeczkę!!!!!!!!


Cieszymy się strasznie, prawdziwa niespodzianka 🙂 🙂 🙂 🙂

Gratulacje Jagoda (co z tą wymianą płci???) hehe 😁 !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEKI JULEŃKO 🙂

A tutaj macie jeszcze buziaczka mojego kochanego synka 🙂 - jak to lekarz powiedzial: noo, plaza i palmy, rączka pod glowke, noga na noge hehe i relaks 🙂
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1670


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
DZIEKI JULEŃKO 🙂

A tutaj macie jeszcze buziaczka mojego kochanego synka 🙂 - jak to lekarz powiedzial: noo, plaza i palmy, rączka pod glowke, noga na noge hehe i relaks 🙂 hm............. powiem tak... luzik bluzic coz z mamusi cos z tatusia musi miec malusi Ksawerus!!!! 🙂boski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda gratuluje SYNUSIA!!!
Katarina gratuluje CÓRCI!!!
ja już taż chce wiedzieć!!a tu jeszcze tyle czasu

Julia to daj znać na kiedy się umówisz, tylko z tego co czytałam to usg odnośnie płci i w ogóle obejrzenia dzieciątka najlepiej zrobić do 26tc bo potem dzidziuś jest za duży, ma coraz mniej miejsca i obraz może być mało widoczny-bo się rozmywa gdy dzidziuś dotyka do łozyska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dodałam zdjęcia "brzuszyska" :laugh: :laugh: :laugh:

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1671

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1672

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=1673
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda gratuluję synka. Jest słodziutki i od razu widać że zrelaksowany w brzusiu mamusi 🙂
Katrina gratuluję córci 🙂
Dusia_P super brzusio! Faktycznie dużaśny 🙂 Ale to dobrze dzieciątko ma dużo miejsca 🙂
SyLa- nie chcę Cie martwić, ale pogoda ma byc jeszcze gorsza przez najbliższe dni 😞 A co do wczorajszej pogody to niestety słoneczka nie zażyłam bo byłam w pracy 😞
Dziś mój mąż zrobił mi zdjęcie brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu się dużo dzieje na tym forum ! 🤪
Jagoda gratuluje SYNKA !
Katarina gratuluje CÓRKI !
Ja do lekarza jutro nie mogę się doczekać narobiłyście mi " smaka " :laugh: Śliczne macie brzuszki dziewczynki 🤪
Ja może dodam swój w 18 tygodniu , dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę,że już znacie płeć.JA mam wizytę za 2tyg.już bym chciała wiedzieć czy jest wszystko w porządku bo to dla mnie najważniejsze.Nie wiem dlaczego ,ale wszyscy mi mówią ,że będzie chłopiec a mąż chce dziewczynkę wiadomo tatusiowa ,ale to już było poruszane.Będę rzadziej bo mężulek na urlopie 😉sen z tymi sutkami rozbawił mnie maxymalnie:P ja nie mam koszmarów związanych z ciążą ,ale inne też mam,natomiast moje sny są bardzo realne i pamiętam po przebudzeniu każde słowo.Ruchy dzieciątka czuję bardzo wyraźnie raz jest po lewej stronie raz po prawej.Czekam z niecierpliwością aż mi wywali brzuch. 🙂 Czy macie powiększone sutki? ja mam bardzo bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- gratulacje synka ale Ci zazdroszcze!! szok
Katarina- gratulacjee córeczki też superr!!:P kuurdee ja chyba oszaleejee z niewiedzy:P

justynkaa-śliczny malusi zgrbanusi brzuszek 🙂

dusia- co za olbrzym hehe masakraa na pewno 17tc 😁 masz co najmniej jak Jagoda serio olbrzym w porównaniu z moim;D hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny opowiadac jak bylo na wizyciee 😁 jakie odczucia i w ogolee 😁 wszystko 😉

Ruchy- co do rcuhów to jest wiercipieta nie tyle kopie (raz dziennie) co pływaa i zmienia lokalizacje jak najętyy i bardzo lubi sobie na sam dół podpłynąc jaak leże i mi się tam rozpychać mordeczkkaa mojaA 🙂 mój dzis macaał i mówwii oo jeeejku w koncu czuc jakies kształtyy 😁 hehehe polew:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i witaam czwartkoowoo 🙂 ja nzowu nie śpię od 5 ahh bo ta moja małpeczka musi zawsze dać mi buziaka na dowidzenia który mnie budzi:P no nic lepiej tak niz inaczej przynajmniej troszke potrentuję przez narodzinami hehe

ahh dziś wypłataa 😁 trzeba na jakieś zakupy sie wybrać 😁 wstyd sie przyznać ale chodzę w staniku o 3rozmiary za małym dobrze ze jest taaki szmaciany hehe tylko żeby mi sutków nie było widać hihi

SNY- tragedia cały czas sni mi sie kttos umiera strasznee! i to wiecie najpierw mojaa mama dziś byl moj wujek i Qzyn co ma 8lat straszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak się zbieram do wstawienia tych fotek i zebrać się nie mogę.

Wczoraj po tej cudownej wizycie byłam tak naładowana emocjami że tylko zastanawiałam się do kogo tu jeszcze zadzwonić... 🙂

Całe badanie było dośc długie ze względu na wszystkie pomiary itp. ale "końcówka" najbardziej zaskakująca...

Zwłaszcza że byłam bardziej przekonana na syna...a tuuuuuu dziewczynka. Mój szanowny mąż 🙂 zmartwił się na początku ale teraz cieszy się jak głupi i mówi że będzie "córeczka tatusia"... 🙂

Przy badaniu 3 d kiepsko było wiadać bo lekarz stwierdził że Jagódka jest jeszcze za mała...hmmm, dla mnie jest ogromna, 22cm 🙂 i 200g 🙂

Po wszystkich pomiarach wesoła aparatura wyliczyła że nasza córka jest bardzo symetryczna i dobrze się rozwija. Planowany termin porodu wg tego badaniu przypadł nam na 10 stycznia.

Wspaniale jest dowiedzieć się że wszystko ok, wszystko prawidłowo się rozwinęło, teraz mała tylko będzie sobie rosła 🙂 🙂
Noi mam niedobór żelaza ale ponoć to normalne, córcia bezlitośnie mi go "zasysa", a ja musze się z tym pogodzić.
Dostałam tabletki Biofer i jakieś jeszcze witaminy jako suplement diety ciężarnej.

Ogólnie coraz bardziej psychicznie zbliżam się do macierzyństwa. Po tym badaniu takie to wszystko coraz bardziej realne, jeśli moge tak napisać. Wiem już jak zwracać się do brzuszka 🙂

Pozdrawiam Was i każdej mamusi życze zdrowych i cudownych maleństw!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarina musisz zmienić sobie date porodu w ustwieniach :P kurdee az o 6dni Ci przeskoczyło 🙂 jeejku jak cudasniee a gteraz to bedziesz wchodzic wszedzie tam gdzie jest różowo 😁 jejku jejku ja tez juuz chce wiedziecc 😁 ahhh zazdroszczee

no i czekamy na fotki córeczki 🙂 Jagoda nam pokazałaa teraz Tyy 😉 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...