Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusia - to nie tylko Ty masz z tym problemik 🙃 ja jk zsaidam zawsze mam lektorki na 10stronek dzewczyny nie proznuja ... klikaja i klikaja (nie maja litosci dla spoznialskich jak my):laugh: :laugh: wiec nadrabiamy i dolaczamy ... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Julcia- codziennie obiecuje sobie ze wstane wcześniej i mi to nie wychodzi 🙂 czasem budze się nawet ok godz 14:laugh: wiem że to grzech tak spac ale na to też mam usprawiedliwienie: ja zasypiam ok 2-3 godz. Nic mnie nie zmusi do snu wcześniej, kręcę się z boku na bok i spania nie mam.

ja też tak odliczam dni kiedy dowiem sie co noszę pod serduszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia hmmm trochę masz racji. W szpitalu można zamówić sobie tłumacza ale trzeba o tym powiedzieć wcześniej, bo nie każdego dnia jest. Z tego co mi wiadomo to są dwie dziewczyny. Jedna to położna a druga pomocnik położnej. Tak to chyba się tu to nazywa dokładnie. Więc w każdej chwili ich nie ma bo każdemu należy się wolne i wakacje! Co do lekarza GP( rodzinnego) to już od Ciebie zalezy gdzie pójdziesz. Są polscy lekarze oczywiście i możesz o wszystkim z nim pogadać, ale wcześniej musisz się zapisać. Ja nawet musze iść na wizytę bo przez tel nie moge się dowiedzieć czy musze robić morfologię teraz czy nie! Dla mnie to paranoja. Jakby nie mogł mi napisać skierowania, ze co miesiąc mam robić... Oczywiście możesz też isc do irola, ale tam tłumacza już nie masz i wszystkiego musisz sie domyślać. Więc tak czy inaczej dupa zwłaszcza że masz jednego GP i musisz do niego chodzić za każdym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna - 😲 ok to wiem bo i tu tak jest jesli sobie wybierzesz lekarza przy pierwszej rejastracji w Komunie -gminie to do niego jeste przydzelona i juz (choc mozna przejsc do innego lecz niejest to wcale latwo to fakt) no, no!!! czyli Wy tam macie polska przychodnie? i do niej jestescie przydzelone tak? (przepraszam ze tak dopytuje...ciekwosc Dziewczyny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez tak miałam tylko mi morfologie kazał robić co miesiąc a toksoplazmozę co dwa. I na jedno i na drugie w medikusie bylo skierowanie. Teraz mam tylko na toksoplazmozę a na morfologię nie. Wiec jak bylam ostatnio to sie pytam babki w recepcji a ona m mowi zebym sie umówiła na wizytę do lekarza, bo poprzednia morfologia wyszła ok. Ehhh nie chce mi sie tam isc specjalnie po glupie skierowanie. Nie wiem czy nie powiem babce jak bede robila toksoplazmozę że zapomnialam skierowania i ze mam jeszcze morfologię. Może mi zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziewczeta, oto moja niepelna niespodzianka ktora bedziemy uzupelniac 🙂
K'w oli uszeregowania nas styczniowek, co bysmy sie nie pogubily i byly na biezaco.. 😉 oto male zestawienie:

STYCZNIÓWKI



...nie udalo sie...
A niestety edycja powoduje znikniecie okna do zamieszania obrazow :/

Zamieszczam tabele w poscie powyzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STYCZNIÓWKI [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabelka_plci-aaf4b972a86351e7528736d7d897091e.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Corcia dzis laskawa i spi prawie 3h wiec moge znow przukucnac przy kompie.

Masakra macie z ta sluzba zdrowia-tylko podobno pozniej z dzieckiem juz jest o wiele lepiej dostaje sie wszystkie info poczta, tak mi kolezanka mowila. W Polsce przeciez tez nie jest rozowo tylko ten jeden plus ze tu wszyscy mowia po polsku.

Jagoda ale sie narobilas z ta lista 🙂 super pomysl! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO chlopaki gora ...(mam nadzeje ze bedze 2-4 jak u mnie sie sprawdzi) 😎

Taaak maja przechlapane ...wzasadze to ja sie nie musze martwic o zadne terminy bo moj lekarz prowadzacy pilnuje wszystkich moich dat z automatu przyszlo poczna "zaprosznei" na pierwsze usg i na drugie rowniez. Skierowanie na probe cukrzycowa rowniez poczta przyslali, poza tym polozn rowniez do mneiv list zapraszajacy na spotkanie wyslala 🙂 a recepte z lekiem ktory mialam zarzywac (bo okazala sie ze przy ktoryms z badan moczu) ktore wykonala recepcnionistka wykryto bakterie i po dwuch dniach zadzwonila do mnie i powiedzala ze jest lek do odebrania w mijej miejscowej aptece wiec recepta elektroniczna juz na mnie czelaa w mojej aptece. A co do podwania nazwiska lekarza prowadzacego nie mam takiego problemu poniewz mam go na swoim dowodze osobistym kolo mojego nr. indentyfikacyjnego w Danii wiec luzik podaje karte i wszystko wszyscy wiedza i widza.... ale to fakt ze wolalabym nastac sie w kolejkach i pilnowac dat i uzarac sie z polska slozba zdrowia dlatego ze moglbym na fluchtac po polskiu na na .. 😆 wszedze dobrze ale w kraju najlepiej bo u siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula napisał:
a i zmieniłam termin porodu na 17 i na brzuszku to już 18 tc czyli 5 miesiąc 🤪 🙃
Już masz tydzien skonczony w 5miesiacu 😉 🙂 🙂 i przeskoczyłaś hehe wyżej a miałaś chyba ten sam termin co ja:P

Dziewczyny przyszła mi dzis paaczka z allegro ale jestem happy 😁 przyszedł mi ten strój kąpielowy eureka jest normalnie wypasiony i lepszyyy niż na zdjęciu serio lezy idealniee 😁 poprostu jestem bardzo zadowolonaa 🙂 no i piżamka tez przyszła az szkoda mi jej bedzie zkładac hehe i chyba zostawie sobie do szpitala 🙂

Wiecie co mam pytanie do Was wszystkich, a uciskaja was majteczki?? czy nie bo ja chyba to tez bede musiala wymienic bo mi sie az wrzynają.

Jagoda rewelacjaa 🙂 z ta tabela.

co do imion to ostatnio zaczeło podobac mi sie tez Elizaa 😉 hehe a co do chłopca to ja wogole jakos nie mam pomysłu chociaz podoba mi sie Nataniel 🙂 ale nie damy tak na pewno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj co tu taak spokojnie aż nie mogę uwierzyć hehe 🙂 gdzie się wszystkie podziały:P

ej dziewczyny czy jest wsród nas ktoś z wojewódzctwa śląskiego i to po ślubie:P bo cały dzień dziś szukam sobie Dj albo zespołu muzycznego na wesele ale taak nie bardzo mi to idzie 🙂? może macie cos w poleceniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem ze slaska Cieszynskiego ...ale co do zespolu muzycznego to nie moge pomoc Kochanie
Ja juz ciazowe majtolki "z golfem (jak mowi moj Pan) 🤪 nosze od 5tygodni bo mnie tak szybko wzdelo i niestety wszystkie mnie uciskly, nosilam stringi teraz majtole z golfem ... 🙃 🙃 🙃

Cichutko bo wszystkie ze swoimi Mezusiami ciesza sie soba 😆

Ja na dizs mowie Wam DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...