Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiec mamy dwie Krakuski, Bydgoszczanke, Reszowianke ... a ja to cholernie trudne pytanie...no....wiec tak do 13-roku bylam Wielkopolanka tzn Ostrowianka pozniej Cieszynianka a teraz to...poza obrebem kraju 🙂 ale mozna by przylatac mi ze Cieszynianka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 to ja z Przemysla, więc niedaleko 🙂

Ja jeszcze raz musze was zapytac: to normalne że dzidzius juz w sumie drugi dzien siedzi mi po tej prawej stronie brzuszka, ?
W sumie nie przeszkadzało by mi to ,tylko ze przy tym jak on sobie tak siedzi boli mnie cała ta prawa strona ... ? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paullel - no cóż poradzisz, dzieciakowi spodobalo sie po prawej i juz nie przejmuj sie tak tym 😉
Moje siedzi czesciej po lewej ale dzis tez lezal po prawej 🙂
A moja mama twierdzi ze wiekszosc dzieci uklada sie po lewej stronie bo tam lepiej slychac serduszko mamy 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel jak bedziesz isę wybierać do Rzeszowa to daj znać 🙂

i nie czytaj tych głupot!!! no chyba ze chcesz sie pośmiać z głupoty bo inaczej nie nazwe tekstów: wyczuwalne ruchy dziecka w 8 tc, płeć w 5 tc, poronienie przez ból zęba... Tylko że oprócz tego czasami można poczytac coś co nas przerazi bo nawiedzone niunie mają bujną wyobraźnie 🙂

pytaj, stycznióweczki Ci pomogą:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będe będe w koncu po to tutaj jestesmy wszystkie 🙂 żeby sobie wzajemnie pomagać:P

Basia81 - Studiuje w Rzeszówie 🙂 i co dwa tygodnie was odwiedzałam, teraz licze na indywidualne nauczania... w tym semestrze bo z brzuszkiem ciężko jezdzic na zajecia a to jeszcze zima... tylko 17 wrzesnia musze zdac egzamin poprawkowy z ekonomii 😞 tylko jak tu się uczyć w takim stanie hehe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada - się robi 😉
czyli jutro bedzie kolejny kolorek w tabeli - niebieski lub rozowy 😉 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_plci_4_male.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie co... 😞 🤢 😞 Myslalam ze kupilismy kombinezonik dla naszego synka i siedze tu jak glupia i sprawdzam aukcje odswiezajac kompa co minute no i ktos zdazyl w ostatnich 10 sek podbic cene 😞((( co za dziadostwo...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos wózków :
fakt, można dostać oczopląsu. Byliśmy kiedyś w sklepie popatrzeć wstępnie bo zależy nam na wózku lekkim bo mieszkamy póki co w bloku bez windy, niby 1 piętro ale jednak.
Pan ze sklepu polecił nam jako najlżejszy wózek hiszpańskiej firmy JANE - oto on:

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=905&osCsid=8de06d9ad7ea0e851668b48c2ab02e5a

Wszystko pięknie , ładnie tylko ta cena!!
Ale mój mąż ma rodzinę w Hiszpani , która akurat wczoraj się do nas odzewała. Mają się zorientować ile u nich kosztuje ten model i jeśli się okaże, że różnica w cenie jest spora (a na to liczymy) to nam go kupią i wyślą. Jeśli jednak się to nie będzie opłacało trezba będzie się rozglądnąć za czymś innym.
Z niecierpliwością czekam na info od nich.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAULLEL - 🙃 😎 DZIEKI! ja nigdy nie korzystalam z allegro ale zapodam temat z tym snajperem mężowi 🙂
Zobaczymy 🙂
PINACOLADA no to wyobraz sobie ze my kupujemy mieszkanie na 3pietrze bez windy i bez wozkowni i bez miejsca na dole...masakra...ale ten JANE mi sie nie podoba bo ma ogromny ten stelaz, wielki paląk przy budzie i niestabilne 3 kola... 🥴



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - stelaż może i wielki ale fajnie się składa - 1 przyciskiem i składa się na płasko. Pałąk mi się też nie podoba ale on słuzy tylko do przenoszenia gondoli a "podczas jazdy"wózkiem ten pałąk się składa i nie rzuca się tak w oczy.
Poza tym podoba mi się to, że w gondoli można przewozić dziecko w samochodzie więc nie będziemy musieli kupować fotelika na samym początku a ten "kolejny" mamy po starszej córce.
Na pewno zanim podejmę ostateczną decyzję to jeszcze raz pojadę do sklepu przyjrzeć mu się dokładniej bo w 100% nie jestem do niego przekonana.

Podoba mi się też STOKKE - trochę kosmiczny ale wygodny do jazdy po schodach co można obejrzeć w krótkim filmiku na stronie:
http://www.stokke-stroller.com/pl-pl/stokke-xplory-stroller.aspx
No ale jego cena to 3999,- więc juz niepoważna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel napisał:
Basia81 to ja z Przemysla, więc niedaleko 🙂

Ja jeszcze raz musze was zapytac: to normalne że dzidzius juz w sumie drugi dzien siedzi mi po tej prawej stronie brzuszka, ?
W sumie nie przeszkadzało by mi to ,tylko ze przy tym jak on sobie tak siedzi boli mnie cała ta prawa strona ... ? 🤨


jeżeli towrzyszy Ci przy tym ból, na Twoim miejscu skontultowalabym się z lekarzem bo dzidzia się wierci, i to dziwne że cąły czas w jednym miejscu. W sumie nie powinno Cie boleec.


Dziewczyny 10 stron do nadrobienia masakro a to tylko jedno popołudnie hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...