Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

KARINA - musisz przede wszystkim bardzo zmiejszyc zdjecie ale ono i tak nie bedziewidoczne w galerii - musisz nam podac linka ;D
Niestety ale ten portal nie dziala bezblednie = ma mnostwo niedociagniec ktorych jakos admin ostatnio nie usuwa (i nawet na maile nie odpisuje 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

co do rozmiarów brzuszka to mój jest juz na tyle duzy ze zaczyna mi przeszkadzac - tzn. nie moge sobie pomalowac paznokci u nog 🙃 nie moge sie schylac jakos za bardzo, ciezej mi sie podniejsc z wyra... Wole nie myslec jaki brzusio bede miala w 9 miesiacu 😲
Podobno teraz od 20tego rosnie juz bardzo szybko 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Wtorkowo!
Grono naszych styczniowek sie powieksza z dnia na dzen..Witam wszystkie Mamusie ktore dolaczyly do nas!

aaaaatam....
wista wio latwo powiedzec...ale w glowie klebia sie mysli... i juz! miejmy nadzeje ze unormuje sie rozwoj i lewa dobije do prawej!obie powinny miec na wczoraj 5mm... (jedzemy do Polskie we wrzesniu!) bo nie doczekalabym do kolejnego USG tutaj to dopiero 11.11- totalne nieporozumienie!ja do wrzesnia bede o niczym innym nie myslala tylko o tej nerce! (zwazywszy na to ze ja chorowalam na nerki i juz wysnulam teorie!)achaaaa

Slonecznego dnia Dziewczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina się martwiłaś niepotrzebnie... w 17 tyg to często nic nie widać. Po mnie nie było nic widać do 19 ;p Dopiero ostatnio mi wyskoczył i tak nie jest zbyt duży, a przecież 3 tyg to w naszym przypadku duża rożnica 🙂

Jagoda80 w 20 tygodniau brzysio Ci zaczyna przeszakdzać 🤪 To może ja mam jakiś za mały 🤔

W sumie przytyłam tylko 400 gram od początku ciaży 🤔
Ale lekarz powiedział, że nie mam się czym przejmować, bo Sebastianek ma wagę odpowiednią i poprostu chudnę z nóg, tyłka, rąk itp, a wchodzi w brzuszek i mały zabiera mi moje gramy, heh. Zbaczymy jak będzie dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

Jagódka - dawno Cię nie było 🙂 my tu tesknimy a Ciebie nie ma i nie ma :laugh: ale z mieszkaniem tak już jest- jesteś usprawiedliwiona 🙂

Karina- witamy w naszym gronie 🙂

Paullel- ja schudłam prawie 4 kg i narazie nie tyje, etap klęczenia nad toaletą mam już z głowy a mimo wszystko nie tyje. Lakarz mi mówi ze jest ok.Brzusio powoli rośnie więc się nie martwie. Jeszcze przytyjemy 🙂

Ania23- koniecznie musze ten wózek oglądnąć 🙂a co do samopoczucia to brzuszek mam twardy i mnie pobolewa,nogi mi odpadają po wczorajszym wypadzie na zakupy 🙂

Pinacolada- relacja z USG oowiązkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tka szybko poszecie, że zanim napisze wiadomośc, to już ktoś doda następną 😁
A ja nie mam zbytnio czasu, żeby dużo siedzieć na forum 🤨 Chociaż jest to pierwsza strona na ktra wchodze :P

Julia, nie martw się, na pewno będzie dobrze z nerkami, pewnie jedna dogoni drugą. Chociaż jakieś małe różnice nie są problemem i czasem tak się zdaża więc nie martw się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę 🙂
i jakby jeszcze cos trzeba bylo to najlepiej wyslijcie mi wiadomosc na maila (jakby mnie nie bylo na forum i zebym sie nie pogubila) 😉 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_plci_2male.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie nowe i te starsze 🙂
Jej ja wczoraj wieczorkiem pisałam a dziś 6 stron do nadrobienie. Mamusie widzę że nie próżnujecie 🙂
Śliczne brzuszki macie dziewczynki. Ja swój dopiero dodam jak mi minie 20 tydzień. A brzuszek rośnie i rośnie i z dnia na dzień jest większy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejna poprawiona 🙂 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela_plci_3_male.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAZDA Z NAM MA WPISANE W SWÓJ PROFIL MIASTO - można sobie poogladac wpisy 🙂
Ja jestem urodzoną Krakuską i mieszkalam w Krakowie 29 lat a teraz mnie wywiało za mężem na wieś 🙂 i mieszkam na granicy MAŁOPOLSKI I ŚLĄSKA a niedługo w Olkuszu



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...