Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Uf...uf... ja od rana mialam probowalam z napisaniem do Was.
Admin-dziekuje za usuniece "usterki".

A teraz do rzeczy:

moje Malenstwo jest na 65 % chlopczykiem niestety nie udalo sie jednoznacznie stwierdzic, choc nam i robiacej USG mignelo "cos" miedzy udami...
Moje Malenstwo ma prawa nereczke powiekszana o 1-mm od lewej niby nic niepokojacego ale mam skierowanie na kolejne USG za 12tyg. ponoc 15%chlopcow ma ta wlasnie przypadlosc dlatego zwieksza sie prawdopodobienstwo, ze jest to meski plod.
Jednak ja nie wyszlam nasycona poniewaz nie dano mi mozliwosci z filmowania ;( wizyty, nie dano mi opisu z USG no i jednoznacznego potwierdzenia plci! ahhh... bardzo sie przejelam ta nerka naszej Kruszynki... ;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jula - nie martw się tą nereczką, skoro lekarz powiedział,że to w normie to nie przybieraj sobie do głowy; proszę...

Ja załatwiłam sobie dodatkowe usg po znajomościach i idę na nie już w środę - będzie mi je robił lekarz gin z rodziny więc mam nadzieję ,że sie przyłoży. Wizytę u mojej gin mam 27-go i tu będzie kolejne usg a 4.09 jestem zapisana na usg3D - zatem same widzicie, moje maleństwo będzie w najbliższym czasie prześwietlone na wylot. Mam nadzieję ,że chociaż przy jednym zechce rozłożyć nogi i pokazać co tam kryje - ale póki co to nadal wali po pęcherzu czyli z tego wynika że nadal jest położone miednicowo ( tak jak przy poprzednim badaniu).

Żegnam się z Wami bo senek przychodzi powolutku. Będę jutro ok.południa.
Do zobaczenia. Pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia nie martw sie, najważniejsze ze zdrowe dzieciatko. Mojej koleżance powiedzieli ze synek ma o 2 mm większą nerke i urodził sie zdrowiuśki, chłopak rośnie i jest wszystko ok.

ja wiem jak to jest jak jedna informacja moze zaniepokoić ale głowa do góry! MUSI BYC OK!!! 🙂

a i widzisz, jest szansa ze to bedzie wyśniony synek:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂 zacznę od tego że też miałam problem z napisaniem do was ...
pinacolada śliczny brzuszek taki wielgachny w tym stroju kąpielowym 🤪
julia nie martw się na pewno będzie wszystko ok jestem o tym przekonana i gratuluję 65 % synka musi być syneczek :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i chyba już żegnam mamusie bo dosyć poźniutko już. Dobrze ze u mnie jest dopiero przed 22 🙂
Julia nie martw się. Prawie Synek urodzi się na pewno zrowiutki 🙂 Głowa do góry, pozytywne myślenie najważniejsze!
Witam również nowe styczniowe Mamuski i ich dzieciatka!
Pinacolada- śliczny brzuchalek. Normalnie cudo 🙂
Idę chyba spać, bo mnie coś głowa boli rzez cały dzionek a dzieciatko wierci się i wierci 🙂
Dobrej nocki Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
woow ile naskrobałyście! 😁 to chyba rzeczywiscie jakas usterka byłaa ja nie miałam żadnych problemów. Hmm

pinacolada-piekny brzusioo 😁 w stroju mniejszy hehe mam taak samo 😁 opina nam brzusiolki;]

Julcia- nie przejmuj sie na zaaapas ta nereczka zobaczysz bedzie cacy jeszcze ma czass na urośnięcie 😉
ja ogólnie mam wrażenie ze jakoś brzuszek mi spadł w objętości. A to chyba nie jest normalne.
A mojee baby dzis chyba oszalało ja nie wiem czy On połykaa czy też Onaa wody płodowe i je wypluwa hehe ale tak mi jeździ bulgocze ze szook! a wczesniej mialam bólee hmm ale przeszłyy. Mam nadzieje ze wszystko dobrze.

mycould- faajny basioreeeek 😉 masz taki schowany pępuś a mój już pomaału wychodzi hehe w koncu moge zobaczyć jak wygląda w środku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Mamusie, zarówno te styczniowe jak i pozostałe 🙂
Dziś pierwszy raz pisze na forum ale mam nadzieję, ze bede pisac czesciej:P Jak Wy wszystkie ogromnie się ciesze z malenstwa choc bylo to dla mnie ogroooomne zaskoczenie... zreszta nie tylko dla mnie 😉 fajne macie dziewczyny brzuszki 🙂 widze ze wiekszosc z osob ktore mialy robione usg w 17 lub 18 tc juz wiedza jaka bedzie plec dzieciatka, ja usg mam za tydzien moze tez juz bede wiedziec... buziaki dla wszystkich mamusi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Karina89 🙂 🙂 podaj dokladna datę USG to zapiszemy Cie do naszej gtbeli jak tylko koleżanka wrócii 🙂 zaglądaj najlepiej codziennie hehe bo potem bedziesz miala spore zaległości do nadrobieniaa 🙂

kilka dziewczyn własnie juz wie czy chłopak czy dziewczynka czekamy na reszte więc jak tylko będziesz wiedziała pisz od razu!:P

a na wstepie napisz jak tam ciąże przechodzisz, brzuszke rosnie? 🙂
pozdrowionkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Też sie pochwale moim brzuszkiem 🙂Malenstwo powedrowało na prawą strone 🙂....ale ja mam jakoś mały w porównaniu do was.

[img size=499]http://img9.imageshack.us/img9/2927/brzuszek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

a mam jeszcze pytanko jak z waszą waga.. tyjecie... czy dalej tracicie na wadze... a może waga stoi w miejscu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulel- jak leżysz na plecach to wiadomo też ze brzuszek jest mniejszy:P ja narazie z waga stoję ale przytyłam troszkę. Ponoć normalna waga przytycia to jest 12kilo w ciąży, pomyślę ze z tego dziecko przeważnie wazy tylko 3kilo hehe to ile kilo dodatkowych i tak jest 😉

A co ciąża to inna, jedni maja wielki basiorek jedni maja mały, s aplusy i minusy hehe nie będziesz miała rozstepow, a dzidzia napewno dobrze sie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usg bede miec 24 sierpnia 🙂 Ciąże przechodze rewelacyjnie! nie mam zadnych z tych gorszych objawów i na szczescie nie mialam:P:P brzuszek rośnie powoli... jedyne co mi dokucza to bol plecow, i ciagle mogla bym spac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usg bede miec 24 sierpnia 🙂 Ciąże przechodze rewelacyjnie! nie mam zadnych z tych gorszych objawów i na szczescie nie mialam:P:P brzuszek rośnie powoli... jedyne co mi dokucza to bol plecow, i ciagle mogla bym spac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 - tak tak wiem... tam chciałam pokazac jak dzidzius uciekł na prawą stronę 🙂 zdziwiło mnie to bo jeszcze nie czuje ruchów malucha ... a on już tak podrozuje 🙂
a co do wagi , pewnie masz racje... ja spadłam z 63 kg na 55 kg od poczatku ciązy... i narazie stoję w miejscu. Zobaczymy co dalej... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki...Jak się czujecie??? u mnie pogoda nie za fajna i troszkę mi się spać chce 🙂))
Syla- ja się tam Jagodzie w cale nie dziwię jest trochę roboty z załatwianiem i jeżdżenie za tym (męka) która cieszy 😉))

Basia81 Wczoraj oglądałam ten wózek tylko nowszą wersję Delti Puma Całkiem niezły wózek, fajna duża gondola, nie drogi wielofunkcyjny wózeczek. Jest jeden minus przednie koła nie są skrętne 😉 ale jeśli nie znajdziemy czegoś lepszego to zakupimy pumę. Pooglądaj sobie 😉))

Julia Zawsze jest tak że jedną nerka u chłopców może być ciut większa i mniejsza tak samo jest u nas kobiet tylko że z jajnikami jeden jest ciut większy drugi mniejszy taka natura ciesz się z tego że jest zdrowe 😉)))) i że mamy takie szczęście urodzić dziecko inne kobiety tego szczęścia nie mają 😞

Buziaczki dla was;****** i waszych kruszynek;*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek kochane!!!!
JEEEEEJKU jak mnie dawno rzeczywiscie nie bylo 🙂))))
Syla - co racja to racja - czas uzupelnic tabele bo znowu nam nowych mamuś styczniowych przybyło 🙂
Pinacolada - jaki romantyczno-wakacyjny-pięeekny brzusio!!!
Zresztą - wszystkie brzuszki słodziutkie 🙂
Ja muszę mój sfotografować gdzieś w terenie bo jutro zaczynam 21 tydzien!!!! 🙂
Z mieszkaniem laseczki rzeczywiscie załatwiania - MASAKRA!jezdzilismy cala niedziele po centrach budowlanych...wczoraj mialam lekki dołek i siedzialam i beczalam ze nasze dziecko nie bedzie mialo co jesc jesli nie pojde zaraz po urodzeniu do pracy no i takie tam...chyba musialam sobie poplakac bo napięcie z tym kredytem i ogromnymi kosztami remontu i coraz wiekszym brzuszkiem....



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam zaległości :P Wczoraj nie mgłam nic napisać, bo coś z forum było nie tak, a wieczoem już nie dałam rady wejść i proszę... 5 stron do czytania 😉

Zacznę po kolei 🙂

Witam nową stycznióweczkę, nie martw się szybko odnajdziesz się na forum, coświem o tym, bo ja też świerzynka jestem :P

Karina89 - śliczny brzusio, po mnie w 17 tyg nic nie było widać 🤔 Ale w 20 jak mi brzuszek wyskoczył to wszyscy zauważyli 🙂

Paullel - śliczny brzusio, ąż dziwne, że nie poczułaś jak dzidziuś Ci tak uciekł 😉

SyLa1205 dziękuję za oklaski...aż w szoku jestem, jak ten czas szybko leci i że już mi połmetek minął 🤪

myclord i pinacolada - śłiczn brzuszki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mnie tez do niedawna nie było nic widac az sie zaczelam martwic ale jak brzuszek wyskoczył to mi ulzyło 🙂 Dziewczyny jak dodac zdjecie do galerii, bo cos sobie poradzic nie moge 😞 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...