Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
julcia- może masz racje jakies baraszki z partnerami hehe 😁 Miłej nocki Ci zycze i nie usypiaj dziś nad klawiatura:P
Jak jestes z Cieszyna to obok mnie 😁 hehe no bo ja Żory 😉 ale Ty to tak ja teraz za ggranicą i ciężko taak 😉

Madziula- cichutko cichutkoo 😉

Basia- to Ty pewnie tak jak ja tylko zagląda czy nie ma jakiś nowych neewsów:P hehe

ja ide zaraz na spacerek, moj w koncu z pracy wrócił. Cały dzien lezalam to teraz mały spacerek 😉 buziolki mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny - LITOŚCI!!!- 20 stron naklepałyście. Czytałam to ponad pół godz!!! 😉

Witam nową mamuśkę styczniową , gratuluję synalków i córeczek poznanych co dopiero na usg i zazdroszczę.

Jagoda - dzięki serdeczne za tabelę - będzie bardzo pomocna i wprowadzi trochę porządku bo coraz nas więcej i szczerze mówiąc to zaczęłam sie już troszkę gubić 🙂

My dzisiaj wracaliśmy znad morza ale nie dotarliśmy do domciu bo mnie tak brzuszek rozbolał i stwardniał od jazdy autem że musieliśmy się zatrzymać po drodze w hoteliku żebym mogła odpocząć. Jutro rano pobudka i ok 3 godz i będziemy w domku.
Nie chciałam ryzykować i jechać na siłę.

Od pon wracam do pracy i będę regularnie zagladać na forum żeby mi się już nigdy 20 stonicowe zaległości nie porobiły.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki wszystkim mamuśkom i brzdącom ( ja przez swoje maleństwo wczoraj nie spałam do 1 w nocy - tak mnie waliło po pęcherzu 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na krótko wieczorową porą 🙂
My dzisiaj pojechalismy odebrac kołysanki dla Ksawcia i ogladac znowu wózki 🙂
Pinacolada - ja tez sie zaczelam gubic - stad ta tabelka 🙂 Bede ja uzupelniac - tylko nie dzis 🙂 ---> Madziula -zmienie termin! obeicuje 🙂
Co do śląska - ja mieszkam od pol roku u tesciów - ostatnia gmina małoposlki - Bolesław - ale...jezdzimy na zakupy na śląsk - głównie do sosnowca i dąbrowy do plejady najczesciej - takze KATARINA jestesmy prawie sasiadkami 🙂

Uciekam do mojego męża, siedzi sam a znowu dziś na niego strasznie nakrzyczałam i byłam mega niemiła i jest mi głupio... 😞 A wszystko przez to ze nie potrafil rozroznic kołysanek i pomoc mi w podjeciu decyzji czy kupic 2 plyty z kołysankami czy jedna 🤢 🥴

KOLOROWYCH SPOKOJNYCH SNÓW MAMUSIE!

ps. jutra z rana jedziemy do kilku sklepow ogladac tapety do pokoju Ksawerego 🙃 EKSTRA!






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dziewczyny kiedy Wy macie czas ,żeby tak się rozpisywać;-)ja później muszę nadrabiać jak inne.Ja dziś padam ze zmęczenia,wizyta w kilku sklepach i u architekta w celu ostatnich przeróbek domu mnie wykończyła,ale oglądaliśmy dziś na żywo wózek firmy polskiej bartatina classic oj dziewczyny polecam jak cholera:P wózek leciutki na paskach więc husianie jest maksymalne 😉do tego wielka gondola świetna spacerówka rozkładana całkowicie dziecko może spać w niej spokojnie,kosz na zakupy,duże pompowane koła.Chodzi za pchnięciem jednego palca.My kupujemy w październiku i czeka się 6tyg.to akurat na grudnia przyślą.Cena niska!!! zobaczcie sobie na allegro lub na stronie internetowej www.jedo.pl.
Jagoda bravo za tabelkę,cóż okazuję się ,że to ja jestem na szarym końcu i rodzę jako ostatnia;mówi się trudno...

Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa- mam dobrą wiadomość dla Ciebie. Byłam dziś u koleżanki która tu urodziła 3 tygodnie temu i mi powiedziała, że usg jest przy każdej wizycie w szpitalu! Tylko problem będziesz miała bo nie mówią tu płci. Nawet jak bardzo poprosisz to i tak nic z tego;/ Chyba że sama coś wypatrzysz 🙂
Dobra uciekam mamusie spać bo juro do pracki. Kolorowych snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
No mi sie plany pozmienialy bo zadnych tapet dzisiaj nie pojade ogladac bo przecie święto... i wszystko pozamykane..grr...

WÓZKI - my sie strasznie wahamy...od poczatku naszym faworytem jest MUTSY 4RIDER, ale coraz mniej podoba mi sie spacerowka (ktora ma posluzyc najdluzej). Niestety w wozkach gdzie spacerowke mozna montowac tylem i przodem zawsze jest mniej miejsca i dziecko pojezdzi max do 2 r zycia a potem i tak trzeba kupic "parasolke"
Wozek drogi jak cholera, ale super skretny i malutki.
Ale gdybym byla dzieckiem to wolalabym sobie chyba polezec w XLANDRZE bo tam jest mieciutko i jest szeroko...
Moja przyjaciolka kupila b tani polski wozek JAZZ i jak go zobaczylismy - rewelacja w sumie!duzy, wygodny, ladny...
Trudno sie zdecydowac 🙂
mycloud - kolejnosc w zasadzie obowiazuje tylko teraz potem to sie wszystko pozmienia 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

robie postępy- wstałam duuużo wcześniej 🙂 o 9.30 🙂

jade zaraz na plotki do koleżanki, później do Mamusi na obiadek 🙂

trzymajcie kciuki bio jade dziś oglądać autko 🙂oby sie nie okazało takim samym złomem jak te oglądane do tej pory 🙂:laugh:

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was dziewczyny
Jagoda Oscar za tabelkę ale musisz zrobić u Mnie poprawkę,byłam wczoraj u lekarza i niestety dzieciątko w położeniu miednicowym także nadal nie wiem jakiej płci jest maleństwo-jestem rozczarowana 😞 ,kolejne USG 02.09 ale najważniejsze,że wszystko jest już dobrze.

A propos dziewczyny tyle wątków,że nie nadążam

Syla jak Twoje bóle brzucha-też tak miałam,lekarz zalecił Mi wolniejsze tempo i bóle ustąpiły.

Życzę udanego weekendu,Ja zmykam na działeczkę do teśćiów jak Mój Śpioch wstanie:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny w sobotę 🙂 miluutkooo 😉 wyspałam się czlowiek czujee sie przyjemnie 😉 przez chmurki przewija sie słoneczko więc jak narazie miły poranek włąsnie zmykam zrobić jakies śniadanko a mój daalej śpi heeh wiecznie zmęczonyy 😉

Justyna-malutka-mam tez kumpele co urodzila pod koniec maja w szpitalu Cork i ona mówiła że miała często USG bo cos nie tak im sie wydawalo i sprawdzali cały czas, a tez słyszałam że na każdej wizycie w szpitalu tak jest kilka dziewczyn mi mówiło. Ale nie wiem, może rzeczywiście bo to w sumie juz ponad 2m miną. Ah mam nadzieje 🙂 no i tej mojej kolezance normalnie mówili co będzie 🙂 może jak nie są pewni to nie mówią. Albo po prostu zależy na kogo sie trafi bo czytałam tylko że nie chcą mówić:P ale Ona miala szczescie i wiedziala 🙂 miłej pracy

Basia-trzymamy kciuki 😉 ja jak wróce z wesela musze prawo jazdy zrobic zaraz:P i samochod kupic zebym miala wrazie W:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:

Syla jak Twoje bóle brzucha-też tak miałam,lekarz zalecił Mi wolniejsze tempo i bóle ustąpiły.


Szczerzee to nie da rady zwolnic tempaa ja wiecznie siedze na tyłeczku i nic nie robie nie pracuję nigdzie nie chodzę bo nie mam gdzie:P tylko tyle co posprzątam w domu i obiad zrobie no ale to chyba nie jest za szybkie tempo 😉 no nic mi to sie nasila rano i wieczorem w dzień mam spokój 🙂 zobaczymy chyba przeczekam do wizyty no chyba ze jak bedzie gorzej to wtedy nie bede zwlekać lece na śniadanie bo az mi nie dobrze z głoduu:P bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!Tak długo mnie nie było że nie nadążam czytać postów...:/
Ale mam nadzieję że się poprawię i teraz będę na bieżąco z tematami jakie poruszacie...
Ja jestem już na L4 (ostatnio pisałam że nie wiem ile popracujemy z moim synkiem) a tu w pierwszy dzień po urlopie zadzwoniła szefowa z prośbą żeby przeszła na L4 szczerze -powiedziawszy jest mi to na rękę bo w poniedziałek się okaże kiedy się przeprowadzamy...a trzeba robić gruntowny remont.

Ostatnio czułam się jakoś dziwnie spałabym cały dzień, brzuch mnie pobolewał a w piątek zrobił się taki płaski że razem z moim kochanym zaczęliśmy się śmiać że małemu nie pasuje już jedna pozycja 🙂) ale teraz czujemy się dobrze... nie wiemy tylko jak damy naszemu maleństwu na imię żadne się nam nie podoba a wydawało by się to takie oczywiste 🙂

Jagoda tabelka super ja już jestem ciekawa która z nas pierwsza poleci na porodówkę 😉)hihiihii


dobra koniec tego pisania 🙂))) Buziolki dla was i waszych maleństw:********
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa to moja koleżanka chyba szczęścia nie ma wogóle, bo zeby dowiedzieć się co ma musiała pod koniec 7-go miesiąca lecieć do Polski i to na własną odpowiedzialność! Żaden jej nic nie powiedział chociaż prosiła. Zawsze mówili że lepsza jest niespodzianka. Zreszta moja sąsiadka irolka dowiedziała się dopiero jak urodziła. Nawet jej nie powiedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu naprawdę jakos dziwnie spokojnie 🙂

właśnie wróciłam mega wściekla do domu, auta okazaly sie porażka i to straszną. Szkoda tylko mojego czasu 🙂

chyba do tego mam kiepski dzień bo już nawet Mama mi powiedziała zebym wyluzowała i przestała się wszystkiego czepiac...

i coś mnie brzuszek boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczeta w sobotni wieczor! cisza i spokoj 🙂 w ten weekend przynajmniej nie musze duzo nadrabiac :laugh:

Jagoda co do Xlandera to my mielismy spacerowke i dla dziecka faktycznie wygodna ale dopoki samo nie siedzi porzadnie bo potem sie wyrywa do siedzenia prosto, poza tym jest strasznie ciezki i nie miesci sie we wszystkie bramki do supermarketow :P

Syla te suwaczki i brzuszek to chyba na roznych sposobach obliczania porodu 🙂 mi tez jak dwoch lekarzy obliczalo to kazdy co innego mowil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczętaa 😉 u mnie super 😉 zmęczona jestem dziś bedzie taka prawdziwa niedzielaa 😁 ajj byłam wczoraj u znajomych w koncu gdzies od nie poamietam kiedyy 😉 suuper było nawet na dyskotece bylismy hehe pochustalam troszke brzusiem chyba mu sie podobaało! 🙂 no i do domciu nyynaać:P super super ! 😉 jeden minus to taki ze wypilam napoj gazowany tzw oranżadę bo na dyskotece nie mają soczków he głupki no i troszke wzdecia mam 🙂 a taak to elegancko. Ubrałam też czarną marszczoną bluzezke ze nie było widac ze w ciąży jestem;p one tutaj maja takie brzuchy jak normalnie wyglądają hehe 😜

Ogólnie narazie relax potem obiadek moze jakis wypadzik zeby pozwiedzac i koniec dzionka 😉
Życze wam miłego Dnia! 🙂

Witaj mamamaliszka wsroda NAs 😉!!

Justyna.malutka- hmm ciekawe moze bedziemy miały farta jak narazie trzymam kciuki zeby wlasnie na tej wizycie w szpitalu zrobili mi USG 🙂

Dusia- chyba masz rację. Tylko że niby daty porodu te same wpisane a jakoś inaczej pokazuje, bez sensu troszke. Bo jak lekarze inni obliczaja to ta koncowa data jest inna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w słoneczną niedziele!

mamamaliszka witamy Ciebie i Zuzię w naszym gronie 🙂

dziewczyny taka piękna pogoda więc większość odpoczywa, u mnie córcia zasnęła więc musimy poczekać aż się obudzi zanim pojedziemy nad morze - uroki macierzyństwa 😉
ściskam gorąco i pewnie znów jutro zacznie się natłok postów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...