Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no nawet u Housa dzieci sie rodzą 🙂 ja sie już żegnam promyczki 🙂spokojnych snów i malo chodzenie w nocy sisi 🙂 pinacolada oj jak ja cie rozumie odkąd zapodałam sobie ta pinacolade to mam zgage już mi chyba całe gardło wypalilo dziś cały dzien mnie męczy strasznie a tu sie położyć trzeba ale jak??????????????? chyba dzis bede spała na siedząco 😞 spokojnej nocki papapa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane 🙂))
Małe pocieszenia zawsze cieszą dzięki Dusia 🙂))MAm nadzieję że Anemia szybko minie

Jagoda takich fachowców jak my mamy w tym kraju to ja już podziękuję 😞 naprawdę w sobotę przyjeżdżają meble do kuchni a ona po prostu wygląda hehehe dobre ona nie wygląda w ogóle wrrrrr....jest w stanie rozbiórki i nie wiem czy zdążą z płytkami czy nie chyba mnie szlag trafiii

Mało tego cierpimy niestety na bezsenność,jeśli tak dalej pójdzie to zapałki do oczu wsadzę... synek daje popalić aż boję się myśleć co będzie w styczniu 🙂))
Jagoda oklask za III trymestr 😉
Julka dla ciebie oklask jutro???oki 😉

buziaczki kochane dobrej spokojnej i prespanej nocy :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze wiekszosc z nas dzisiaj nie w humorkach .... Misiamamy moje kochanie tez uwielbia housika i nawet ja sie wciagnelam 🙂wszystkim wam zycze dobrej nocki bez przygod :P ja sie wlasnie wybieram do lodowki bo dopadl mnie glodomorek i spac oby jutrzejszy dzien byl dla nas o wiele lepszy buziole dla was i waszych malenstw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, hausik jest super.
My jeszcze obejrzelismy filmik o tym jak 14letnie dziewczynki w usa robia loda komu sie da i maja po 40 partnerow seksualnych...no masakra!!!
Moj maz stwierdzil ze jak nasz "Havier" bedzie taki kochliwy to bedziemy odpierac ataki rozwsciczonych rodzicow corek 😉


Godz. 23.00 - mamy znowu Goscia za sciana - "kulturalne" dziewcze szwagra znowu przyszlo w "gosci" o odpowiedniej porze i znowu sie bzykaja na non stopie... 😠 i nie dosc ze nie moge spac to jeszcze ta... bedzie mi przerywac sen lazeniem do kibla! co za ludzie! ja sobie nigdy na to nie pozwole zeby mi sie po nocy non stop obce osoby krecily..kompletnie tego nei rozumiem...
JA CHCE MIEC SWOJE MIESZKANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 😞


Julcia - minelo 6 godzin - oklaska Ci dam 🙂

Ide do wyrka. W nowej troszke zbyt duzej koszuli.

Spijcie dobrze mamusie, jutro sie okaze ktora miala spokojna noc :* 😘
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane z samego rana 🙂

jest godz 6.15 a ja nie śpie od godz 4 😞 obudziłam sie na siusiu i po spaniu, godz próbowałam i tyle , poddałam sie bo o spaniu juz nie ma mowy 🙂

ok 5 córcia poszalała i spi- dobrze że choc ona moze sie wyspać 🙂 miałam nadzieje ze zrobie dziś badania ale bez szans- wpakowałam sie do lodówki i zjadłam mega duze śniadanie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek, Julcia i Jagódka- obiecane oklaski dalam 🙂

co do zgagi to myślalam że wczoraj umre, nic nie pomagalo, jak się tylko połozyłam to był koszmar, ból straszny. Do tego tak strasznie mnie piekło w klatce piersowej ze już miałam karetke wzywac. Oddychać się nie dało 😞 dziś już mi lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry sloneczka 🙂
oj co to była za noc .... dajcie spokój cała nie przespałam najpierw obudził mnie ból brzucha nie wiem co to bylo może jakis skurcz 🤢 przeszło co prawda szybko ale to był dopiero początek tak sie cieszyłam że nie mam tak jak wy skurczu łydek no i masz takich skurczów łydek dostałam że juz sobie nie pospałam a do tego wszystkiego pociąg dzis jeździł jak popieprzony na koniec nad ranem dostałam czkawki takiej az męza obudziłam i zaczęłam sie tak śmiać że az sie popłakałam ze śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 kochane dzis leżymy sobie d.. do góry 🙂wszystko posprzątane tylko obiad do zrobienia i to same ziemniaki bo reszte mam 🙂luzik mamy z córunią 🙂aniołku oklask dla ciebie poszedł julcia dostała wczoraj a jagódka za 6 h 🙂 basieńko to twoja vanesska tak jak moja budzi sie z tobą w nocy i masz po spaniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamusie 🙂

ja w miare przespalam noc.
Maz mnie wczoraj masowal z godzine - i kark i lydki tak wiec dzis zaden skurcz mnie nie obudzil 🙂
Malo tego, brzuch mnie bolal, a w zasadzie podbrzusze i w koncu jak sciagnelam wszystko i zostalam tylko w nowej koszulce poczulam ulge i zasnelam 🙂
Duuuuzo wygodniej.
Synek dzis spal grzecznie takze bylo w miare ok.
Co prawda pierwsza pobudka byla o 1.00 i juz sie wystraszylam ze codziennie o godz. wczesniej sie budze i koniec ale udalo sie zasnac.

Co do przyzwyczajen dzieci z brzuszka do tych po urodzeniu to miedzy bajki wlozyc 🙂
Zosia mojej przyjaciolki praktycznie wcale w brzuszku nie brykala no i wszyscy byli przekonani ze bedzie aniolkiem, ktory przesypia noce i tylko budzi sie na jedzenie 🙂 a tu prosze - Zocha jest mega aktywna i wcale nie potrzebuje snu i ciagle krzyczy.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki widzę że nie tylko ja wczoraj się tak pobeczałam 🥴 najpierw przez pania w przychodni 🤨 a potem jak wracalismy do domu i Wraszawa tak ślicznie wyglądała oświetlona, taka piękna kolorowa że nie chiciało mie się wracać do domu, czułam sie jakbym wracała do jakiegoś więzienia, no ale po 5 miesiącach leżenia w domu to najfajnieszy dom może sie znudzić!! no i jak juz wypłakałam kolejne wiadro łez w domu i nic nie pomagało to mnie moje kochanie wzięło do Pizzy Hut pod blokiem......i dopiero to pomogło 🙂 a właściwie pizza, deser i miła Pani kelnerka która była bardzo miła dla ciężanej i dała mi kluczyk do toalety dla inwalidów żebym na siusiu nie musiała schodzic pietro w dół po schodach 🙂 no a potem jeszcze pomogły w domu cytrynowe ciasteczka 😉
ale i tak mi jakos tak smutnawo dziś, no niby wsypana bo nie wstaje tyle na siusiu bo tylko o 3 i potem o 7.30 ale wizja kolejnych dni siedzenia w domu jakos mnie nie kręci :/ a tu jeszcze 3 miesiące tego aresztu 😞 no ale wszystko dla dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do tej pory czytając Wasze wypowiedzi na temat nie przespanych nocy, był to dla mnie temat zupełnie obcy
do dziś 🙂 wiem co czujecie. dziś miałam pierwszą taką noc. ból brzucha, kopniaczki Zuzi, odwiedziny toalety ... i tak jeszcze przez trzy miesiące? Ciężko będzie 🙂

wczoraj wybrałam się z przyjaciółkami do kina na Julie i Julia - bardzo fajny film, dla wszystkich lubiących gotowanie. Gra aktorska Meryl Streep na oscarowym poziomie. Tak nas zainspirował ten film, że po nocy zakładałyśmy nasz wspólny blog kulinarny 🙂 co jak co, ale siedząc z brzuszkiem w domu mam czas na małe kuchcenie 🙂

natomiast to był chyba ostatni wypad do kina przed porodem. Wierciłam się strasznie, a to pobolewał mnie krzyż, a to brzuchol. Nie da się już wysiedzieć. Szkoda wielka, bo mam na oku jeszcze kilka premier do końca roku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do mojej mamy...mama sie boi ze wywolam przedwczesny porod tymi nerwami. Mowi ze oni z tata sie wszystkim zajma i ze mam sie nie martwic, ale ja czuje ze cos jest nie tak i oni mi nie chca tego mowic...moj tata dzwoni do mojego meza nie do mnie i ja nic nie wiem a to mnie denerwuje jeszcze bardziej 😞
Mieszkanie stoi puste, facet ktory mial nam to remontowac prawdopodobnie bedzie mial dluzsze zwolnienie lkarskie wzwiazku z ta cholerna kontuzja i ja podejrzewam, ze po rpostu nie mamy nikogo do remontu i rodzice tez pewnie sie boja ze nie zdazymy przed porodem 😞 😞 😞
A ja chcialabym juz kupic wszystko a przede wszystkim lozeczko zeby wywietrzyc je od tych farb i lakierow...kuchnia zamowiona na koniec pazdziernika...szafy, narozniki...ech 😞 😞 😞





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny u nas dzis jak to bywa w koszalinie deszcz...przespalam cala nocke mialam dziwny sen ze mala obrocia sie w poprzek brzucha i chciala sie chyba wyciagnac i zrobila to tak mocno ze naciagnela mocno skore brzucha, ze bylo widac jej buzke 😉 a z drugiej strony nozki...ale za chwile sie schowala jak chcialam ja poglaskac 🙂

miejmy nadzieje ze dzisiejszy dzien bedzie lepszy od wczorajszego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia! ja mialam kiedys podobny sen! 🙂 tylko jak z archiwum X widzialam wyciagnieta rączkę - kazdy paluszek, tak jakby pod skora ale poza brzuchem 🙂

Chyba poprasuje.
Tylko musze wyczyscic zelazko bo widze ze maz dzisiaj przypalil sobie bluze i mam pelno smierdzacych klaczkow na zelazku 🤢




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zanim kupie łózeczko muszę pomalowac pokój, a z tym muszę czekać na szwgra(czyli jeszcze kilka tygodni:laugh: )
ale go rozumie ze nie ma czasu- jest mezem mojej siostry to ona mu zajecia zawsze znajduje:laugh: a tak serio to sam ciagnie po 2 zmiany, w domu dziecko i jeszcze otworzyli własny interes 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...