Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wróciłam i jestem jak zwykle padnięta!

Barszczyk - wydaje się że się udał - pachnie przecudnie. Kapuste siostra przypaliła i musiała gotowac od nowa wiec konczyc bedzie jutro 🤢

Przesyłki obie dotarły 🤪

Ktos pytał o skurcze czy muszą bolec? - Hmmmm... niestety tak, więc to co masz teraz to tzw skurcze przepowiadajace, które moga sie przerodzić w te porodowe.

Mama przysłała sms-a ze czuje się dobrze i poki co nic ja nie boli - ale pewnie ja faszeruja środkami przeciwbólowymi. Jutro niestety nie mozemy jej jeszcze odwiedzic, najwczesniej w piatek albo nawet w sobote.

Jagoda jeszcze nie dała nic znac?? Hmmm, niedobrze - czekamy wiec nadal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Kobitki


jestem. mielismy rundke po lekarzach a teraz maz pojechal do poloznej po recepty na antybiotyk (cale szczescie ze nasza polozna jest tak kochana ze dzis nam osobiscie przywiozla te recepty tutaj bo na swieta jedzie do rodzicow a to zaraz obok tesciow).
Bylismy odebrac wyniki wszystkich badan do porodu, znieczulenia itd. sa chyba ok, pokazalam im co mi wczoraj zrobili - zdziwili sie bo ponoc to najlepsza pielegniarka i z dziecmi do niej na pobranie przychodza (a mi rozerwala zyle! 🤢 )
Potem pojechalismy do szpitala ale tam ani oklulisty ani dermatologa..wiec pojechalismy prywatnie do domu okulistki. Na szczescie oko w porzadku i nic sie nie przenioslo.
Bylismy tez u internisty (ktory nie chcial mnie przyjac bo nie jestem tu zdeklarowana...).
Obie lekarki stwierdzily ze to nie wyglada na polpasiec ale ze jestem tak spuchnieta ze powinnam zazyc antybiotyk przeciwzapalny...
Gin mi kazal dzwonic po okuliscie, wypisal recepty, podal poloznej no i jakby cos to w nocy bedziemy musieli po to jechac..narazie nie chce brac antybiotykow 😞
Goraczka mi spadla.
Tylko ta cholerna opuchlizna sie powiekszyla az po ucho i wezly chlonne i boli... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze jade do szpiala na konsultacje - moj gin ma dyzur i chce to obejrzec.
Wszyscy mowia ze Ksawciowi nic nie grozi bo te antybiotyki to takie ktore moga dzieci przyjmowac a on juz jest "dojrzały".
Tyle tylko ze ten syf jest zarazliwy wiec nawet nie bede mogla go przytulic 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich wieczorkiem! Ach dzis ostatni dzień pracy przed Świetami i 4 dni wolnego! A poźniej ostatni tydzień i macieżyński 🙂
Pinacola- ciesze sie ze z Twoja mamą lepiej, szkoda tylko ze nie możecie jej odwiedzic w Wigilię.
Anioł- gratuluję 39 tygodnia. łap oklaska.
Jagódka- jak mi Cię szkoda. Współczuje, a dziewczyny mają racje, urodź już Ksawcia, będzie spokój 🙂Dobrze ze to nie półpasiec. A CI lekarze to szoda słów. Niestety w Irlandii jest to samo. Niby kobieta w ciąży ma wizyty za darmo, ale tylko wizyty polegajace na wazeniu i mierzeniu ciśnienia. Reszta normalnie płatna. Szkoda słów!
Mycloud- gatuluje 9 miesiąca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Szok nic dziś nie robiłam i jestem padnięta.
Niuńke czuje coraz niżej, nawet bardzo nisko..
Jutro nikt nie chce mnie ze sobą zabrać na cmentarz bo boją się że im urodze, a chciałam świeczke postwić mamie 😞
Jakoś śpiąca jestem więc lece.
Dobrej nocki mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał:
dziewczyny ostatnio coraz częściej twardniej mi brzuch i po jakims czasie odpuszcza i znowu twardnieje. To są skurcze?? czy skurcze musza boleć?? bo to aż tak mnie nie boli, no nie żeby to była jakaś przyjemność, ale wytrzmać sie da 🙂
też tak któras z Was ma??


mi ostatnio gin, powiedziała ze dzidzius jak sie rusza to po tym wlasnie moze brzuszek twardniec i za chwile odpuszcza wiec moze to to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[Chciałam Wszystkim Mamusiom życzyc, przede wszystkim spokojnych świąt, spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 🙂 Bo jak ważny dla nas jest styczeń 😉

[img size=250]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/08/balwanek.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,


mąż wrócił...
po rozmowie z położną - podsumowując - jest duże prawdopodobieństwo ze w pt zostawia mnie w szpitalu na zabieg lub wywołanie...
Akurat to jest ten jeden dzień kiedy nasza położna Agatka nie moze byc w krk i już załatwiła zastępstwo...nasz gin wtedy ma dyżur no i jest anestezjolog...
W głowie mi szumi z emocji...

ps. ktoras z Was pisala ze w takich przypadkach po urodzeniu noworodek jest kierowany na dodatkowe badania - i rzeczywiscie...malo tego chyba bedzie musial przyjmowac antybiotyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
Jeju Jagoda... nie martw się... dzidzia już w pełni rozwinięta...TY jutro masz 39 tydzień więc czas już 🙂

Ja dziś zabiegana... najpierw zakupy, potem zrobiłam 2 różne sałatki, ugotowałam bigos, zrobiłam śledzie w oleju, upiekłam karkówkę, zrobiłam szynkę zawijaną w galarecie, poprasowałam resztę rzeczy małego i spakowałam w końcu torbę do szpitala :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myloud widzisz ja zleee zrozumialam hehe 😉ma oklask juz do Ciebie poleciał! 🙂 co do tych wylewanych cyckow hehe moze mialabys branie 😁 😁 hehehe wiesz na mnie nikt juz nie patrzy oprocz mezaaa, gdzie jakby moje sie wylaly to widac by bylo rozstepy hihih;p lepiej siedziec w domu i sie nie pokazywac 😉

Jagoda a ja widze same pozytywy w tym!! choolerka w piatek bedzie Ksaweryy na swiecie jupi!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi zaczynasz szalec heeee 😁: 😁 juz niebawem 😉
a ja zmykam spac jutro pracowity DZIEN! 🙂

WESOLYCH MAMUSIE!!!

♥.´
`*.*´¨)
¸.♥´¸.♥*´¨)
(¸.♥´ (¸.♥`
(`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)
♥*♥ WESOŁYCH ŚWIĄT ♥*♥

Niech te Święta
Tak wspaniałe `` . __/\_._
będą całe ``````` _).♥ (_
jakby z bajek `````` ●
Niechaj gwiazdka ``,●,●,
z nieba leci ``````,●,*,●,
niech Mikołaj ````,●,*,*,●,
tuli dzieci ``````,●,*,*,*,●,
Biały puch `````,●,*,*,*,*,●,
niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●,
nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●,
spada ````````````█|█`````
niechaj piesek●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●
``````__/\_._`` w nocy gada
``````_).♥ (_``.Niech choinka
````````.● `````pachnie pięknie
```````,●,●, ```no i radośc
``````,●,*,●,` będzie wszędzie !
`````,●,*,*,●,
````,●,*,*,*,●, ….niech biały opłatek
```,●,*,*,*,*,●, ``w dłoni nie drży
``,●,*,*,*,*,*,●, `z lęku jak z zimna
`,●,*,*,*,*,*,*,●, ```niech drży
```````█|█````` szczęściem
●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•● wzruszony!!

¤ۣۜ๘●
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką!
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia


Więc mamusie moje drogie życze Wam wszystkiego co najlepsze.
Krótkich i lekkich porodów i szczęśliwych i zdrowych maleństw


A ty Jagoda 3m się kobieto 😘

Lece papapa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
____________________$$$
_____________________$$$$$
___________________$$$$$$
_________________$$$$$$$
_______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$
______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_____________$$$$$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - mam jeszcze pytanie do Ciebie zanim nam znikniesz na kilka dni. Jak chodziłas do swojego gin do gabinetu prywatnego to oczywiscie płaciłas za wizytę; a jak to wygląda jesli on Cie przyjmuje w szpitalu? Też płacisz a jesli tak to czy tyle samo co w gabinecie? Bo mnie 4 I czeka pierwsza wizyta w szpitalu i nie wiem jak to ma wyglądać...? jakbys mogła mi jeszcze odpowiedziec na to pytanie to byłabym Ci wdzieczna... A poza tym trzymaj się dziewczyno, informuj nas błagam albo przez sms-ka albo za pomoca męża i forum bo my tu mimo świąt będziemy czekać na wieści!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja nocka była najkoszmarniejszą z dotychczasowych. Ale pewnie sama sobie zaszkodziłam bo wczoraj przy tym gotowaniu nawrzucałam rożności do żołądka 😞 No i tradycyjnie o 3 w nocy obudziła mnie mega zgaga a o 4 strasznie wymiotowałam 😞 Potem troszkę ulżyło ale zasnęłam dopiero o 6 rano. Zgaga dalej mnie pali i az sie boje cokolwiek do ust włożyc a głodna jestem okropnie 😞
Ech, ale marudzę....
Wyśle może sms-ka do mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada- moze mieta Ci pomoże? ja tak sie męczyłam i po mięcie mi przeszło ale na chwilkę ale zawsze to coś 🙂

ja też miałam koszmarną noc- siku co chwile, bolał brzuch jak cholera- łaziłam za łóżeczkiem wczoraj ponad 5 godzin bo chciałam takie jakiego nie mieli:laugh: ale kupiłam wkońcu i pościel też 🙂


Jagódka- trzymaj sie kochana, myślami i serduszkiem jesteśmy przy Tobie i Ksawciu 🙂 daj znać co i jak 🙂 Trzymam kciuki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wigilijnie
Jagódka super piątek to jutro i jutro bedzie Ksaciu?????? wspaniale 🙂
trzymam kciuki pewnie bardzo sie denerwujesz nie martw sie wszystko bedzie dobrze ja trzymam kciuki musi być ok 🙂oklask ode mnie łap na szczeście 🙂

pinacolada oj ty biedaku ja wczoraj usnełam wieczorem z reni w buzi bo koszmar z tą zgaga wiem co czujesz ale zjedz coś najlepiej najpierw napij sie siemienia lnianego no chyba że po nim wymiotujesz 🤢 zjedz cos musiisz bo soki trawienne trzeba czymś zając niech sobie tam cos potrawią tylko sie nie opychaj 🙂

ja życzę wszystkim mamusią nietylko tym które biorą czynny udział na forum ale także tym które sobie nas czytają wszystkiego najlepszego na te Święta żeby na stole niczego Wam nie brakowało przez cały rok żeby zdrowie Wam i Waszym dziecia oraz rodziną dopisywało wszystkim kobietą w stanie błogosławionym pomyslnego rozwiązania i zdrowych dzieciaczków Błogosławieństwa Bożego na cały nastepny rok oraz wielu wspaniałych prezentów pod choinką 🙂[color=#FF0000][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysiąca choinek w lesie,
prezentów, ile Mikołaj uniesie,
bałwana ze śniegu
i mniej życia w biegu
oraz tyle radości,
ile karp ma ości!
•••••••:˛˛:˛˛:˛˛:˛˛:˛˛:˛˛:•••••••
’’:’’::’:’/’
..’’::’’’......._________
.....’’’|/’/’/........|~~~~~~~|
.......’’|/’/’......C|=======|O
....................(_________)
..........||.....,•’`.._....._..`’•,
..........||.../...... (o)..(o)`....)
..........||..|.............>.........)
..........||...\..........__/........)
..........||.....’•,_............_,•’
.........,||....,~•¯¯\\\\(@)//
.....,•’`.||..............////\\...`’•,
.....’,...||.............////O\\........
..,•’`...,||•’`¯`’•,////......\\.......\
..’,_______,•’.....///...O.../........|
.......,|.||.............................….|
....../...||..................O............|
/’¯’,_...||.............................../
_.’•.___.~...’`...,’•._,.•’•,_..•’
Wesołych Świąt !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wigilijnie i swiatecznie,


zaraz jedziemy do krakowa do moich rodzicow bo ja bym oszalala od myslenia w kolko o jednym.
Rano zazylam antybiotyk, bo po nocy jestem jeszcze bardziej spuchnieta.
Maz byl dzis u lekarza bo mu sie nasilil ten wstretny kaszel i tez ma antybiotyk..
Liczymy sie z tym ze jutro mozemy juz byc rodzicami ale to nic pewnego. zobaczymy jak zadziala antybiotyk, co powie gin i jak tam nasz synek.
Narazie od rana mnie tak brzuch nawala ze myslalam ze mi cos peklo albo wyszla przepuklina. Do tego synek jakby sie czegos nawachal - totalny rozpiedziel w srodku robi.

Pinacolada - co do Twojego pytania - jak nasz gin przyjmuje nas w szpitalu to nic nie placimy natomiast nie wiem co bedzie jak specjalnie przyjedzie na zabieg czy cos...


Wybaczcie moja chaotycznosc, ale jestem strasznie zdenerwowana - uciekam sie ubierac


WESOŁYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT KOCHANE!!!
jakby cos to damy znac jak tylko bedzie taka mozliwosc.

papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wigilijnie!
Widzę że dziś dzień skłądania życzeń. Więc i ja je składam:

Kochane mamusie na te Świeta życzę Wam dużo miłości, samych pogodnych i ciepłych dni, dużo, dużo zdrówka, no i tego najważniejszego Waszych Maleństw, aby były zdrowiutkie i kochane 🙂 Życzę także krótkich i niebolących porodów, no i wszystkiego naj, naj, naj!

Jagódka- Nie martw się kochana, wszystko będzie dobrze. Daj znać nam jak Ksawcio sie urodzi, bo będziemy tu żyć w niepewności

Uciekam bo mam jeszcze troszke rzeczy do przygotowania na kolację wigilijną, a dla 4 chłopów gotuję to jest troche tego 🙂 Pierwsza samotnie przygotowana Wigilia na obczyźnie, ahhh ciekawe czy wszystko wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIECH TE ŚWIĘTA PRZYNIOSĄ WAM BOŻE ŁASKI, SPOKÓJ, RADOŚĆ I DOSTATEK WSZELKI. A NOWY ROK NIECH SPEŁNI MARZENIA UKRYTE NA SAMYM DNIE.
DROGIE MAMUSIE JA ZE SWEJ STRONY ŻYCZĘ WAM PRZEDE WSZYSTKIM TEGO CO TERAZ DLA WAS NAJWAŻNIEJSZE - ZDROWIA, SZCZĘŚLIWYCH ROZWIĄZAŃ I NIEOPISANEJ RADOŚCI Z WASZYCH POCIECH.

[color=#FF6600][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...