Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane babeczki jak przeczytałam dziś wasze posty to aż mi się lepiej na sercu zrobiło gdyż okazuje się,że wszystkim dolega to samo.Ja dziś miałam tak jak misiamamy przerąbaną nockę,wstawałam co 1,5h na siku,malutka uciskała mi jakąś częścią ciała żołądek że myślałam,że się za przeproszeniem zesram z bólu,bolał mnie dół brzucha,wszystkie kości i kosteczki,zgaga to normalka.Nie wspomnę o pachwinach i krzyżu,już myślałam,że nie wytrzymam i zacznę rodzić.Rano wzięłam ciepłą kąpiel z pianą i w miarę przeszło.Ale jestem strasznie wyczerpana.Strzela mi w miednicy podczas zmiany boku wrażenie jakby mi kości pękały.Masakra.Co do seksu jasne jak żadna nie ma przeciwskazań jak ja ze względu na infekcję lub krążek podtrzymujący szyjkę to ja bym się nawet nie zastanawiała.Jak mi zdejmą 16.01 pessar i nie zacznę rodzić to też skorzystam;-)Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuski, mnie co jakis czas boli ten brzuch na miesiaczke.. i łapią mnie skurcze. Ale są na tyle rozbiezne ze nie panikuje:P:P trzymam nogi chociaz do 2styycznia hehe 😁
A i powiem Wam ze smaruje sie po kilka razy dziennie .. i strzelam.. zaczynam strzelac na brzuchu 😞 😞 ehh całe piersi posladki myslalam ze chociaz brzusszek bedzie ładny.. a tu nic zaczynam puszczac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i mialam sie zapytac, macie jakies sposoby na puchniecie palców.. dziewczyny tak mi palce spuchly ze nie umiem obraczki sciaganac! zaczyna niezle doskwierac... Boga błagam zebym nie musiala jej ciąć.. 😞

a i jeszcze jedna miła rzecz. Snila mi sie dzis moja CORECZKA! boze co za bąbelek kochany 🙂 Musialam ja przebrac bo zrobila taka kupe ze az całe plecy miala brudne hehe potem sie smiala a potem jak lezala zaczelo jej cos przeszkadzac i sie skrzywiala 🙂 AHHH!! hehe tesciowa mowila ze to dobry znak 🙂 no i tez miala nadzieje ze urodze na swieta hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla - ja z obrączki zrezygnowałam juz w sierpniu!!!
Możesz miec powazny kłopot teraz z jej sciagnieciem! I to nie sa zarty bo jak palce spuchna to krazenia nie bedziesz miec w palcu. Wiec szybciutko sie za to wez - spróbuj wymoczyc dłon w zimnej wodzie i potem namydl dobrze palca albo posmaruj oliwa zeby był poslizg i spróbuj sciagnac. Jak sie nie uda to raczej do szpitala i tam Ci ja przetną!! Trudno, Twoje zdrowie wazniejsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj spałam 3 h no i pewnie w nocy spać nie bede 🙂
wyspałm sie bardzo 🙂
ja też mam obrączkę na palcu mam nadzieje że nie bede musiała jej ściągać co prawda troche mi palce puchną ale bez obrączki jak bez nogi sie czuje wiec narazie mam
Zaraz przyjadę moi rodzice na ciacho i herbatke nareszcie ja nie musze sie ruszać nigdzie bo po tej wigilii u brata to wrociłam taka zmeczona że odespać nie umiałam ale co sie dziwić czlowiek cały czas leży a tu nagle musi wstać i jechać i siedziec przy stole ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula napisał:
witam Was Kochane 🙂 Trzymamy się ładnie 5 dni do stycznia a u nas nic 🙂a ja mam kurde te skurcze przepowiadające co dziennie co najmniej 2 😞Ja obraczki też już nie nosze :laugh: :laugh:
Pozdrowionka


uwierz mi, że 2 to nie dużo...to normalne..macica się przygotowuje i dobrze, ze ćwiczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laseczki Stycznioweczki 🙂

wrocilismy od tesciow - łoo matko, byl caly dom ludzi 🙂 Dzieci mi sie przytulaly do brzucha i pytaly ktoredy mi dzidzius wyjdzie :P
Glaskaly, przytulaly Ksawcia 🙂 🙂 🙂
Wszyscy w sumie rozmawiali tylko o naszym synku 🙂 🙂 🙂 Nawet Dostal juz swoje prezenty 🙂
Spiewalismy koledy, bylo bardzo milo 🙂
Obzarstwo oczywiscie na maksa...

Ja tez nie nosze obraczki od dawna.

Co do seksu - nie dosc ze moj maz boi sie dziecka - ze jest za blisko "WTEDY" 🙂 to teraz to ja nawet nie czuje sie "nastrojona" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki 🙂
Oj jakoś tu cichutko. Pewnie jeszcze każdy u rodzinki na Świętach, albo stycznówki popadały z przejedzenia 🙂 Szczerze powiedziawszy to ja tez jestem padnięta choć dziś nawet palcem nie tknęłam. A jutro uciekam na wyprzedaże 🙂 Tylko jaki ja mam rozmiar kupic jak mi się coś spodoba??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada sprobuje jeszcze z ta zimna woda.. zobaczymy.. ehh narazie krew doplywa ale mega spuchlo jeszcze przez te proby sciagania.. nawet octem obkladalam i nic.. moj zebami staral sie na chama sciagnac mi z palca jak byl nasmarowany i nic 😞

justyna mowisz wyprzedaze moze i ja sie wybiore 😉 a rozmiar hehe dobre pytanie 😁 S/M:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamusie,

ale te święta długie, jeszcze dzisiejszy dzień dochodzi. Ale już się nigdzie nie wybieramy, dzisiaj totalne lenistwo w domu przy mężu.

Pinacolada bardzo mi przykro że macie tak smutne święta, mam nadzieję że teściu szybko wróci do zdrowia.

Jej Justyna Ty masz siły na chodzenie po sklepach? Ja bym nie dała rady, chyba że by mnie ktoś w lektyce nosił :laugh:

Syla ja ściągalam swoją obrączkę jakieś 3 tygodnie temu, jak zauważyłam że zaczynam puchnąc. I juz wtedy mialam problem ją ściągnąć. Ale zadziałała właśnie zimna woda i to rano, bo z wieczora palce są bardziej nabrzmiałe. Nasmarowałam też palec płynem do naczyń i tak leciutko manewrowałam że w końcu sie udało. Uważaj tylko na ścięgna żeby nie zerwać.

Jagoda Twój mąż chciałby już Ksawcia, a ja jak mojego podpuszczam to od razu referat do brzucha wygłasza że dopiero po 20 stycznia będzie gotowy :laugh:

Ostatnio strasznie boli mnie kręgosłup, nie moge 10 minut usiedziec w jednej pozycji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Czesc Laseczki Stycznioweczki 🙂



Co do seksu - nie dosc ze moj maz boi sie dziecka - ze jest za blisko "WTEDY" 🙂 to teraz to ja nawet nie czuje sie "nastrojona" 🙃


Mój men tak samo, już mu tłumacze i tłumacze, że nic dzidziusiowi nie zrobi, ale to jak mowic do sciany. Teraz jak dostał rozkaz od gin to nie ma wyjscia :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAUELL 😉 moj wlasnie rozwaza - bo BARDZO chce juz synka i BARDZO chce przyspieszyc poród ale sie boi...zobaczymy co zwyciezy strach czy chec .. 😉 🙃
Poki co kazal mi chodzic po schodach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie
a ja teraz dopiero wstałam ale zasnełam o 6 rano 😞 tak myślałamże skoro pośpie w dzień to w nocy kicha 🙂
Jagódka niech tam twoj sie weźmie do roboty a nie każe ci zapychać po schodach 🙂 to jest o wiele przyjemniejsze i przynajmniej poleżysz i nogi ci bardziej nie spuchną 🙂 🙂 🙂

gunia twój maz to taki przerażony jak JA z tą różnicą że ty jego straszsz raz na jakiś czas a ja sie strasze cały czas i mowie do tej mojej milejdi że jeszcze musi być w barzuszku u mamusi że na tym level nie ma jeszcze opcji wyjścia 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Mój tez ma opory przed seksem zwłaszcza ze jak kiedys sie skusilismy to niunia cały dzien sie nie ruszała i sie wystraszylismy. Postanowilismy wiec wyluzowac ale mi sie chce i to bardzo i co noc mam sny erotyczne 🙃 Właśnie przed chwilką go "obmacałam" zeby sprawdzic czy jeszcze reaguje na mnie no i obiecałam mu ze w sylwestra moze cos wiecej bo jednak do stycznia chciałabym dotrwac a tu ktoras mówiła ze komus wody podczas seksu odeszły, brrr.....

My dzis na obiadek do rodzinki meza - tak wiec dzis bede obsługiwana i zamierzam z tego korzystac na maksa 😉 Tylko chciałam sie ubrac w miare świątecznie i mam problem z butami bo chyba do spódniczki i eleganckiej bluzeczki średnio pasują trapery :P a tylko do nich wchodzą moje słoniowate stopy!

Torcik orzechowy który zamowiłam na świeta własnie sie skonczył i jutro zamówię sobie nowy! A co?, potem nie wiadomo kiedy najem sie takich pysznosci.... 😉

Wczoraj "byłam" troszkę na grudniówkach i naoglądałam się zdjęć grudniowych dzieciaczkow - jakie one wszystkie sliczne. No i snił mi się dzis poród, urodziłam Lenkę, mąż przeciął pępowinę (sama mu zrobiłam zdjęcie:P ) . Lenka miała mega czuprynę, duzo ciemnych puszystych włosków (jakby świeżo po myciu) i grzywkę obcietą do prosta 🤪 i skośnawe oczka jak u Chinki 🤢 No i duża bardzo była 😞

W nocy podczas zktorejs z kolei wycieczki na siku uswiadomiłam sobie ze czekaja mnie jutro ostatnie badania i inwentaryzacja w gabinecie! A tak tego nie lubie 😠 Ale musze zrobic bo jakbym urodziła zaraz po nowym roku to kto to zrobi za mnie 🤢

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada mnie ostatnia wizyta czeka 5stycznia heh strach jak nic:P:P:P

Jagoda hehe ciekawe co zwyciezy! 🙂 moze zrob mu chetkeee 😁 haha to juz "wymieknie" , ja mam fajne wdzianko co pasuje na brzuszek hehe bo dostalam od dziewczyn an panienskie a mialam juz wtedy wielgasny brzuchol!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla - sama mam wątpliwosci czy dalabym rade kogos skusic w tym stanie kustykajac, z opuchlizna na policzku, sloniowatymi nogami i krwiakiem na rece hehehe 🤪
Tez dostalam na panienski koszulke odcinana pod biustem...ale sama nie wiem:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...