Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ah jak tej naszej Jagodzie cudownie! tez pewnie nie bedziemy mogly sie odewac od swoich dzieciatek...

Megi slicznie wygladasz, twoj mąż to istny fotograf az zazdroszczee 😉

Pinacolada Ty masz salon kosmetyczny , tak? tak z innej beczki bo dzis mama totalna zalamake co do mojego ciała.. rozstepy wszedzie wszedzie.. jakies wskazowki jak postepowac zeby schodzily, jakie zabiegi polecasz co uzywac plisss moze od razu po porodzie jak zaczac dbac zeby wyblakly jak najszybciej. Ja to chyba sie do chirurga plastycznego wybioree tak strasznie wygladam.. 😞

lece spac dobrej nocki!!!:*:* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Wiadomość od Jagody:

"Już sie lepiej czuję, nawet spać nie chcę bo nie mogę się oderwac od synka. Właśnie sobie leżymy przytulenii jestem TAKA SZCZĘŚLIWA!!!"


normalnie sie rozklejam jak to czytam ☺️ 🙂 aż by się chciała łezka zakręcić, ale mama u mnie jest i by sie ze mnie śmiała 😉 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro idę do mojej gin 🙂 mam nadzieje że mi powie coś więcej kiedy mała sie wykluje 🤪 no i koniecznie muszę sie spytać czy możemy z moim M pozwolić sobie na seks!!! bo chyba nie wytrzymam do końca połogu, a że styczeń juz niedługo to co stoi na przeszkodzie przezd rodzeniem 😉 hehe tylko mama za ścianą 🤪 🙃 damy jej na kino!! :laugh: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie

mam dla was niespodzianke

Basieńka urodziła Vanesske 🙂 i napisała

odeszły mi wody 23:50 rozwarcie na 2 palce bóle parte i krzyzowe co 7 minut i Niuni spadł puls i to strasznie a do tego była przyblokowana i okreęcona pępowiną. Dlatego zrobili mi cesarke OK 2 W NOCY a wcześniej 2 h starałam sie rodzić.Mała ma 48 cm i waży 2200g jeste piękna!!! 🙂 🙂 🙂

BASIENKO GRATULUJEMY Z CAŁUJEMY TAK SI CIESZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kobitki wy śpicie a tu sie nasze styczniowe maleństwa rodzą 🙂 jejku tak sie ciesze że już mamy parkę uuu a zdajecie sobie sprawe z tego że te bąki bedą o rok starsze od naszych bąbli 🤪 🤪 🤪 ale głupota z tym przełomem roku. wiec pinacolada uzupelniaj tabelke:P wiem że szlag Cie trafia na samą myśl że znowu tabelka :P :P ale trudno jednogłośnie zostałaś do tego wytypowana - przeze mnie 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hEJ KOCHANE ...
HHEHEHE TEŻ MYŚLAŁAM że dziś w nocy urodzę takie miałam skurcze że szok ale przeszło...
BAsiu Kochana gratuluję ci!!z całego serca...a ty kochana miałaś termin taki jak ja ...to zaczęłyśmy pięknie styczniówki...która następna????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...