Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio napisał:
kurcze właśnie pinacolada zauważyłam napis na twoim suwaczu: 10 DNI......
a u mnie jeszcze tak długo..........
z tego co pamiętam to mycloud jest w podobnym terminie, no to my się naczekamy................



Mnie też przeraża ten moj suwaczek, tzn cieszę się ale też boję. Zwłaszcza że ja do szpitala (z torbami) mam się zgłosić juz w poniedziałek i możliwe że mnie juz zostawią. Jesli się okaze że mam rozwarcie to zostaję albo jesli sie okaze po usg ze dzidzia jest duza to tez mnie zostawia ale na cc. Zatem to niekoniecznie musi byc 10 a moze 5dni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam styczniowki 🙂 to ktora sie nastepna pakuje?? Obawisam sie ze to moge byc ja bo mala jest kolosem i lekarz kazal wytrzymac do konca grudnia 😁

Ale teraz chcialam pogratulowac Jagodzie! Wszystkiego dobrego dla niej i dla Ksawcia!

Tak Was tu sledzilam i wyczytałam, że Jagoda miala cesarke, a dlaczego?? I jak byscie mogly napisac do ktorego szpitala rodzila, bo wiem ze chodzilysmy do tego samego lekarza 🙂

Zrobiła sie z niej grudniówka:P:P Najważniejze ze Ksawciu sie dobrze czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina89 napisał:
Witam styczniowki 🙂 to ktora sie nastepna pakuje?? Obawisam sie ze to moge byc ja bo mala jest kolosem i lekarz kazal wytrzymac do konca grudnia 😁

Ale teraz chcialam pogratulowac Jagodzie! Wszystkiego dobrego dla niej i dla Ksawcia!

Tak Was tu sledzilam i wyczytałam, że Jagoda miala cesarke, a dlaczego?? I jak byscie mogly napisac do ktorego szpitala rodzila, bo wiem ze chodzilysmy do tego samego lekarza 🙂

Zrobiła sie z niej grudniówka:P:P Najważniejze ze Ksawciu sie dobrze czuje 🙂




Miała b. duże obrzęki, wysokie (skaczące) cisnienie a poza tym jeszcze wyskoczyło jej cos w rodzaju opryszczki na twarzy i musiała przyjmowac antybiotyk i było podejrzenie ze to półpasiec.

Rodziła w rezultacie u swojego gina w szpitalu (w Narutowiczu?)

Pozdrawiamy Cie! Dlaczego od nas "ucieklaś"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie jak sie czujecie??? Gratulacje dla kolejnej Mamusi 🙂 🙂 🙂
Misiamamy jesli moge wiedziec jakie masz leki??? bo ja mam tez brac do tzw bezpiecznego momentu ale tu w IRL o lekach wie tylko moja prowadzaca ktora oczywiscie nie jest ginekologiem...a szpital nawet nie wie co to luteina ani nospa...
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada to humoru mi nie poprawilas, ale dobrze ze moga one chociaz zbladnąc ohh szkoda ze mam ich tak duza... zawsze mialam taki fajny tyłek wszyscy mi zazdroscili 😞 i coo ehh .. operacja i blizny to chyba na to samo wychodzi co rozstepy. A mam jeszcze jedno pytanie czy jest jakis specjalny sposob smarowania rozstepow zeby one sie nie poglebilay i nie robilo sie ich wiecej? np kierunek czy cos.. bede musiala sobie sprawic taki krem co mowisz. Jak bys mogla to daj całą nazwe(najlepiej pokaz na internecie jak wyglada) boze ale bylabym wdzieczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAA ja znowu dziś do pracy i pewnie znowu mnie coś omini, a tu takie rzeczy się dzieją od rana!
Basieńko GRATULACJE dla CIEBIE I VANESKI ja jak fajnie. Kolejne styczniowe maleństwo urodzone w grudniu. Jupi!!
Tylko teraz sie tak zastanawiam, hmmmm Basia miała termin po mnie... upssss
Ja się zegnam i uciekam do pracki. Mam nadzieje że żadna sie nie rozpakuje do mojego powrotu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sama nie wiem dlaczego ucieklam 🙂 gdybym byla w stanie to bym ja odwiedzial bo mam 3 minuty tramwajem do Narutowicza 🙂 A Wy reszta jak sie czujecie?? Basia widze ze wczesnie urodzila 🙂 Nie wiecie dlaczego?? ja im blizej tym bardziej sie boje 🙂

Ja sie bede wi9dziec z lekarzem w poniedzialek juz sie nie moge doczekac 🙂

Strasznie sie ciesze, ze teraz przyszla nasza kolej na rodeznie 🙂 trzeba robic miejsce dla lutowek, one tez juz sie nie moga doczekac 🙂 Pozdrowcie Jagode jakbyscie mjialy z nia kontakt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Hejka Mamusie jak sie czujecie??? Gratulacje dla kolejnej Mamusi 🙂 🙂 🙂
Misiamamy jesli moge wiedziec jakie masz leki??? bo ja mam tez brac do tzw bezpiecznego momentu ale tu w IRL o lekach wie tylko moja prowadzaca ktora oczywiscie nie jest ginekologiem...a szpital nawet nie wie co to luteina ani nospa...
Pozdrawiam 🙂



ja jem isoptin a luteine mam dopochwowo i masakryczne ilości magnezu doustnie i musze przerwac już 1 sty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mi moja lekarka kazala przerwac z dniem w ktorym wkrocze w 37tydzien. Czyli tak naprawde bedzie to zaczety 38smy. Mam luteine 3xdziennie ale pod jezyk bo od dopochwowej strasznie mnie pieklo 😞 a magnezu mam 6tab na dzien no i nospe w razie boli jak na okres...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
pinacolada to humoru mi nie poprawilas, ale dobrze ze moga one chociaz zbladnąc ohh szkoda ze mam ich tak duza... zawsze mialam taki fajny tyłek wszyscy mi zazdroscili 😞 i coo ehh .. operacja i blizny to chyba na to samo wychodzi co rozstepy. A mam jeszcze jedno pytanie czy jest jakis specjalny sposob smarowania rozstepow zeby one sie nie poglebilay i nie robilo sie ich wiecej? np kierunek czy cos.. bede musiala sobie sprawic taki krem co mowisz. Jak bys mogla to daj całą nazwe(najlepiej pokaz na internecie jak wyglada) boze ale bylabym wdzieczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘




Kierunek nie ma znaczenia. Natomiast kazdy kosmetyk lepiej się wchłania pod wpływem ciepła więc warto rozgrzac skóre pod prysznicem masując np. sizalową rękawicą a potem po wyjsciu i wytarciu wmasowac specyfik. Krem o którym pisałam jest kremem tylko do uzytku profesjonalnego (one są mocniejsze i daja lepsze rezultaty niz kosmetyki tzw.detaliczne) ale jesli bedziesz chetna to Ci taki skombinuję. Daj mi tylko chwilę bo wszystkie materiały zostawiłam w pracy a nie pamietam nazwy dokładnie bo tyle tego jest.
A wersja dla klientek do domu nazywa się :ANTI-STRETCH SORBET

Sorbet ujędrniający i zapobiegający rozstępom
ale on ma tylko 200ml pojemnosci wiec szybciutko go zużyjesz. Wersje profesjonalne mają 500ml i cenowo tez wychodzą korzystniej. Postaram się dzisiaj zdobyć nazwe profesjonalną i Ci napiszę ile by kosztowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamunie ;*
Noi mamy następne styczniowe maleństwo 😉
BASIEŃKO GRATULACJE !!!!
A noi moje przypuszczenia się sprawdziły 😉
Że Basia będzie następna..Noi posypałyśmy się już ;D

Mi tabelka też się nie otwiera 😞
A ja dziś miałąm wyjątkowo super noc wcale nie wstawałam siku
Żadnych skurczy ani boleści 😉

A co do rozstępów na brzuchu nie mam ani jednego
Zrobiły mi się pod piersiami ale takie że praktycznie ich nie widać
na jednej 2 na drugiej 3..Z tego co wiem nie da sie z nimi nic zrobic
bez jakis tam operacji ale podobno po czasie bledna..Ewentualnie można
robić coś że by się nie pogłebiały..

O rany jeszcze 5 dziewczyn przedemną a później ja 🤪
Masakra..Zobaczymy kto następny ;p
Według tabelki powinno być
Anioł303
Julia
Marlen76
Megi85
Pinacolada
I ja 🤪

Nie wiem dlaczego ale ja obstawiam Pinacolade..

No teraz powinno być 4 chłopców ;p
I później ja z Pinacoladą dziewczynki 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...