Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zastanawiam się jak moja niunia będzie wyglądac, czy będzie do mnie podobna, czy raczej do męża, czy bedzie miała po nas jakieś znaki szczególne, czy będzie włochaczem czy może łysolkiem, ile bedzie tak naprawdę ważyć...
Normalnie natłok myśli - też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie macie gunia i to jak! głaszcze brzuch i gadam do naszej malutkiej do kogo jesteś podobna pytam? najlepsze jest to,że mąż blondyn ja brunetka,mąż błękitne oczy ja brązowe...ale przeważnie dziewczynki podobne są do tatusiów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie gunia mnie to sie nawet śni po nocach moja mała milejdi 🙂 a wiecie nad czym sie zastanawiam coraz cześciej? zastanawiam sie nad tym czy sobie poradze gdy bedzie płakała a ja nie bede miała pojecia dlaczego...boje sie że nie rozpoznam odpowiednio płaczu czy ją coś boli czy poprostu marudzi i nie bede umiała jej odpowiednio pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud ja mam podobnie z tym wierceniem niuńki. I pytalam przedwczoraj moją gine o to, bo ona każe mi liczyc 10 ruchów na dobe a ja tyle czuje na godzinę 🤪 No i odpowiedziala mi że albo dziecko bedzie takie żywe i bedę miała przechlapane 🙃 albo we śnie robi te wszystkie wygibasy. Wolę tą druga opcje i Tobie tez tego życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
dzięki za oklaski 🙂

Tak w sumie to dziś już nie powinna żadna urodzić 😉
wczoraj Jagoda 🙂
dziś Basia 🙂
więc następna dopiero jutro w Sylwestra 🙃 🙃 🙃
po jednej na dzień-tak to sobie wymyśliłam:laugh:

megi nie wiem jak Ty ale Ja zaciskam mocno nogi,żeby nie być tą kolejną:P Julia pewnie też hi hi
hi hi hi hi nio masz racje ze sciskam kolanka jak sie da... tyle przetrzymalam utrzymalam i sie wylezalam... to musi byc uwienczenie Anieoleczku-Justynko musi byc w styczniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W moim przypadku ja i mąż to też dwie zupełne sprzeczności. Ja brunetka, ciemna karnacja, oczy brązowe. A mąż blondyn, genetycznie lekka łysinka, oczy szaro-niebieskie, karnacja jak u młynarza 🙂

Hmm ja nie miałam zgagi ani razu 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak gunia,choć jak ma charakterek po mnie to będzie właśnie taka zywa 🤪 chodzę po domu i patrzę i zaglądam a to do kołyski a to do łóżeczka i do wózka,już nawet śpiworek zamontowałam do fotela po swojemu,żeby potem mąż tylko go przywiózł.Co do obaw misiamamy to ja mam podobne,już nawet znalazłam pediatrów prywatnych,którzy w razie konieczności przyjeżdżają do dziecka oczywiście odpłatnie,ale np.w święta,weekendy.Wolę być przygotowana na wszystko,móc zawsze zadzwonić do położnej lub takiego pediatry.No bo co jestem póki co laik w tych sprawach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha napisał:
Madziulek, już próbowałam wszytskiego oprócz rycyny i na to się jednak nie zdecyduję... wczoraj wypiłam herbatę z senesu bo przeczyszczając pobudza jelita co z kolei pobudza macicę do skurczy i każdej z was to odradzam... co sie do kibla nabiegałam to historia... a skurczy jak nie było tak nie ma... wino czerwone też niby przyspiesza- nie w moim przypadku, mocna kawa, kąpiel i przysiady, schody, spacery... herbatka z liści malin.. wszystko to już próbowałam i nic...
kurcze musiałabym znależć jakiś sposób na zwiększenie rozwacia, bo jak mi do niedzieli "urośnie" to może mnie już zostawią i POMOGĄ 🙂


Kajtucha widać Twoja dzidzia chce jezszcze posiedzieć u Ciebie w brzuszku...nie martw się... przynajmniej będzie młodsza o rok :P My tu wszystkie mamy nadzieje, że do tego 1 dotrwamy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my z meżem jesteśmy bardzo do siebie podobni włoski takie same oczka ja zielone on niebieskie tylko że ja mam ciemną karnacje a moj kochny jak u guni 🙂

za to charaktery to niebo i ziemia ja choleryk on anielski spokój jak Nadusia bedzie miała moj charakterek to mam przerąbane 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:


Agab - cos mi sie wydaje ze bedziesz nastepna zwłaszcza ze piszesz ze jakies bolesci w dole brzucha masz, fajnie....



ja takie bóle w dole brzucha mam od 3 dni :P Ale moją mame tak bolało tydzień więc do stycznia powinnam wytrzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mycloud ja moge mówić moge bo ona naprawde cudna jest 🙃 🙃 🙃 🙃 no już juz niedługo bedzie

a nie odpowiedziałaś mi jaki kolor sobie tego stanika do rodzenia w wodzie kupiłaś 🙂 tylko sie nie gniewaj na mnie mnie to tyle radości sprawia bo ja cały czas mysle że róz 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
no pewnie gunia mnie to sie nawet śni po nocach moja mała milejdi 🙂 a wiecie nad czym sie zastanawiam coraz cześciej? zastanawiam sie nad tym czy sobie poradze gdy bedzie płakała a ja nie bede miała pojecia dlaczego...boje sie że nie rozpoznam odpowiednio płaczu czy ją coś boli czy poprostu marudzi i nie bede umiała jej odpowiednio pomóc


Mam tak samo..czasem nie mogę się doczekać i przeżywam, a czasem ogarnia mnie strach i zastanawiam się, czy dam sobie radę...ale to chyba normalne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...