Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojej dziś znowu tyle do nadrobienia. Ach strach pomysleć co będzie w styczniu 🙂
Ale mamy sliczne dzieciaczki. Vaneska jest cudowna, a Ksawcio to będzie mega przystojniak 🙂
A tak wogóle to witam Kajtuche. Nie martw sie kochana, urodzisz prędzej czy później. Ważne żeby synuś był zdrowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z miłą chęcią ja bym zaczęła :-) ale moje dziecko uparte niedługo zakwalifikuje się do lutowych maluchów jak tak dalej pójdzie :-) próbowałam robić przysiady ale po tych zakupach nie dałam rady... Kolana odmawiają posłuszeństwa. Z reszta sylwester w szpitalu? Nie za bardzo :-) tak to sobie przynajmniej obejrze Sylwestra z Dwójka albo Polsatem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do madziuli to było 😉

No ja miałam wcześniej..Nie umiałam z łóżka wstać jak mnie ta kolka dorwała..Tak strasznie bolało.. 😞.. Na szczęście nie byłam sama w domu był u mnie Łukasz i na szczęście 😉 Przyniósł mi NO-SPE bo tak to nie wiem co bym zrobiła a biedny tak panikował to już , jedziemy ? skurcze masz.. Może coś ci przynieść..Biedak..No ale na szczęście wziełam tą NO-SPE poleżałam troche i mi przeszło 🙂 A później już takie stawianie macicy..A teraz już w porządku ..

Mycloud pochwal się ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula Ty nie strasz, wiemy że chciałaś wcześniej ale na dziś limit wyczerpany jak coś to masz kolejkę na jutro :P

Misiamamy zobaczysz jak będziesz wyglądać jak przyjdzie nawałnica mleka 😁 hehehhe ja chyba jakieś wiaderko pożyczę od pielęgniarek żeby się nie marnowało :P

ja się właśnie wykąpałam i męża do makro wysłałam żeby napoje pokupował bo wszystko się prawie pokończyło taki chlejus ze mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam z miseczki B na D hahaha 🤪 jak mi przyszedł ten stanik i tak patrzę na niego i patrzę i mówię cholera przysłali mi za duży na jakąś babcię z wielkimi cyckami,ale kiedy przymierzyłam był akurat na mnie....super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziś dobry dzień i zrobiłam mężowi dwa prezenty tak bez okazji,kupiłam mu nowy garnitur boski!!! i skórzaną saszetkę bo wszędzie gdzieś po kieszeniach trzyma dokumenty i kasę.Uhhh ten to ma ze mną dobrze;-) jakaś bardzo miła się zrobiłam pod koniec ciąży,nawet nie narzekam!;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest bardzo wymiarowy! przynajmniej można mu zrobić prezent.Garniak pasuje idealnie.Kupowanie garnituru jest prostsze niż kupowanie np.spodni codziennych.Na garniturze masz konkretny wymiar tzn.wzrost,szer.klaty i obwód pasa i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to tak wtedy trudniej.

mnie jest wszystko jedno czy ja bym rodziła w Sylwestra czy Nowy rok czy też w Boże Ciało! co to za różnica?!

Mi zależy,żeby moja malutka do 10ego wytrzymała bo mamy trochę spraw do załatwienia ,które beze mnie nie mogą się odbyć.Np.sprzedaż mieszkania po drugiej stronie Wawy ,żeby wykończyć dom no i do 10.01 muszę być jeszcze u notariusza,a jak mi się plany zmienią to i ludziom innym się zmienią,więc tylko dlatego zależy mi ,żeby poród odbył się troszkę później niż teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...