Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał:
Ja cie niemogę ale wiadomości 🙂 wspaniale Agab trzymam kciuki
pinacolada to ty dziś pierwsza na forum a ja pierwsza byłam wczoraj ...ale z nas maniaczki 🙂 🙃 no ale w sumie musimy sie wymieniać przynajmniej nickiem bo my to ta sama osoba 😉 😉 😉 🙃 🙃

dyscyplina rewelacyjna no to dziś nikt wiecej nie rodzi kochane dziś pijemy 🙂 😉

a ja jutro składam łóżeczko i pościel ubieram i ciesze sie na to jak na prezent świąteczny 🙂 i od jutra już nie bede brała leków 🤪 🤪 🤪


Misiamamy
przecież wy to 2W1 🤪 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie po co tu spać skoro codzinnie takie wiadomości! Agap trzymam kciuki 🙂 Ale by było fajnie. Pinacolada ma racje, zdyscyplinowane jesteście bardzo 🙂Codzinnie jedna. Ciekawa jestem tylko kto będzie jutro 😉 Ja uciekam na wizyte do szpitala. Mam nadzieje że mnie dziś nie zostawią, bo pierwszy raz miałam skurcze i to takie bolesne;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 Nocka pół na pół-całą noc nieregularne skurcze,ból w dole brzucha i mnie brało na wymioty :X
dziś w ogóle nie mam apetytu..tak mi dziwnie. 🤢
Trzymamy kciuki za agab niech będzie po jej myśli 🙂
Vanesska jaka niuńka z niej kochana zakochać się można w tych "naszych" dzieciaczkach:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 wczoraj widzialam zdjecia Synka Jagody i Córeczki Basi zazdroszcze im ze maja juz pociechy przy sobie 🙂 Vanesska strasznie malutka, moja Paulinka w 35 tc wazyla 2900 🙂 ciekawe co bedze teraz 🙂

Na szczescie mamy ostatni dzien 2009 i juz bedzie 2010, tzn ze mozna rodzic 🙂 Z tego co czytalam dzis u Was na um to jeszcze jedna sie rozpakowywuje albo juz rozpakowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś tak smacznie spałam, że dopiero wołanie Agaty po 9 mnie obudziło!!!
Vanesska ślicznotka jak fajnie jej włoski stoją 🙂
Trzymamy kciuki za Agab!!! moja teściowa dopiero 2 dni po odejściu wód płodowych urodziła. Więc może jej córcia będzie noworoczna 😁
Madziula trzymaj się pamietaj, że wczoraj dałam Ci wolne na Sylwestra :P od rodzenia 😉
ja dziś do torby wkładam ostatnie rzeczy - kapcie i misia od Majki dla Agatki no i moge zapinać zamek 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobrze, że trzymamy się umówionych ustaleń 🙃 ja się zastanawiam czy do lutówek się nie zapisać bo Agatę urodziłam 11dni po terminie a dodając 11dni do mojego terminu to wychodzi początek lutego :P chyba, że zacznę stosować sposoby przysiadowo-bioderkowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab-trzymamy kciuki,myślami jesteśmy z Tobą.

Ja dziś przeżywam chwile zgrozy,obudziłam się a tak naprawdę obudził mnie ból..i niestety przypomniał mi ból nadchodzącej miesiączki,boli mnie krzyż promieniuje do odcinka lędźwiowego,piersi,mostek,żebra i brzuch.Załamka.Mąż mnie przed pracą trochę pomasował po plecach,wzięłam apap i troszkę przeszło,zaraz wezmę ciepły prysznic,ale martwię się bo dobrze znam ten ból.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,dziś jest jeden dzień kiedy dałam wolne mojej położnej ,niech się dziewczyna pobawi.Nie wyobrażam sobie,żeby miała w kreacji sylwestrowej jechać do szpitala bo u mnie by się coś działo.Tak więc idę do kąpieli z pachnącą solą.Przy okazji trzeba co nieco ogolić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - słyszałam o tym sposobie - prezent od maluszka dla starszego rodzeństwa - podobno działa cuda. Myślałam tez o tym ale moja Jula juz jest za stara na takie numery zwłaszcza że sama oszczedza od jakiegos czasu i z kieszonkowego odkłada na przytulankę dla Lenki. Sama ma ją wybrać - zdecydowac o rozmiarze, kolorze i w ogóle o całokształcie. Jest bardzo tym przejeta i bardzo odpowiedzialnie podchodzi do tego - zwłaszcza ze sama ma od malenkosci taka przytulankę - misia Krzysia 🙂 z którym śpi i jezdzi wszedzie : na wczasy a ostatnio nawet na kolonie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, ale u Was wieści z samego rana... 3mam kciuki za Ageb!
Mnie dziś w nocy też bolał i brzuszek jak na miesiączkę i krzyż... Ale przeszło...
A powiedzcie mi jakie dane potrzebujecie do tel tabelki bo póki co wchodzę na neta przez telefon bo komp jest okupowany, a w tel nie otworze tego pliku :-(
życzę miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha napisał:
Dzień dobry, ale u Was wieści z samego rana... 3mam kciuki za Ageb!
Mnie dziś w nocy też bolał i brzuszek jak na miesiączkę i krzyż... Ale przeszło...
A powiedzcie mi jakie dane potrzebujecie do tel tabelki bo póki co wchodzę na neta przez telefon bo komp jest okupowany, a w tel nie otworze tego pliku :-(
życzę miłego dnia!



W zasadzie tylko przewidywana data porodu, płeć i imie dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...