Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a i dzwoniła do mnie położna zapytać jak Vanesska i powiedziała ze kolki trzeba przeżyć i że żadem lek tak naprawde nie pomoże, złagodzi na dzień moze dwa...
doradzal by podawać kilka dni i odstawić i wziąść następny.

ponoć do 3 miesiąca maleństwa tak cierpią- czyli blizej końca niż dalej:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktoś_ wyjątkowy czyś Ty kobito zwariowała??? bez konsultacji z lekarzem podajesz małej lek od 3 miesiąca??? odważna jestes

ja z espumisanem czekałam az mała skończy 5 tygodni by jej dać mimo że jest od 4 tygodnia. Nie dałabym leku dziecku bez konsultacji z lekarzem, ja mleko jak zmieniałam to do położnej dzwoniłam dodatkowo bo bałam się ze lekarz moze nie ma racji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a musze się pochwalic ze Vanesska nauczyła się wkocu spac na drugim boku:laugh: ale tytlko w nocy i u mnie w łóżku:laugh: dobre i to 🙂

a i moja siostra już ma potwierdzone że jest w ćiązy- we wrześniu bede ciocią 🙂 ja rodziłam a ta na męża siadała:laugh: teraz wiem już czemu nie odbierała wtedy telefonu:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY JA TEŻ NIE MIAŁAM JAK DO WAS ZAJRZEĆ!Ale dziś juz nadrobiłam 🙂

Syla u mnie po jabłkach jak zjadłam wieczorem to kupka już rani była 🙂
moniss ja też tak niestety mam 😞 i sama ze sobą wytrzymac nie mogę...mam nadzieję, że zaraz się to wszytsko skończy!!
katpio i aallicee dołączam się do mężów nie fotografów 😉 mój jak wreszcie go zmuszę to zrobi takie zdjecie, ze wszystko jest wyraźne oprócz mnie 😉
Basiu gratuluję że zostaniesz ciocią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Mamuski, u nas lepiej ale mała i tak je na raty.
Ale wyjsc sie udało rodzicom wczora wieczorem i u babci była baardzo grzeczna 🙂

To ze mama sie nie wyspala to normmalne , a przynajmniej wyszłam do ludzi. Jeszcze te szybkie zakupy wczoraj zebym miala co ubrac ale udało sie hehe zrobilam sie na bóstwo i morale mi sie podniosly bo uslyszalam mile slowa od znajomych 🙂

LEce zjeść sniadanko

DZIS KONCZYMY MIESIAC! jeeej!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w walentynkowy dzień 🙂 🙂 🙂
zaczne od tego że dziś znowu nie idziemy na spacerek..śnieg po KOLANA!!poważnie!masakra ile przez noc naspało!!i jeszcze znowu goście przyjadą mam już dość ich!wczoraj była znajoma zepsuła nam wieszak i dziś zobaczyłam przyklejoną gume do podłogi(bo miała iść wyrzucić do kosza w kuchni a dziś patrze guma przyklejona do podłogi)normalnie szok!!
ciekawe jaka dziś niespodzianka..

u nas w domu jest ok. 22 stopni a kąpiel nie wiele więcej..

co do ubierania ja małego ubieram w kaftanik i półśpiochy a przy gościach stroimy go w ładne,kolorowe pajacyki itp.

Syla oklask dla Nelci!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kochaniutkie


Ja tylko na chwilke bo sie zbieramy do kawiarenki uczcic Walentynki i sukcesy szkolne starszej latorośli 😉

Młoda wczoraj przeszła sama siebie - nie spała od 18 do 2:30 w nocy. Myslałam ze oszaleje. Kolki nie miała, refluksu tez tylko po prostu nie mogła zasnac! szok! Traciłam juz cierpliwosc 😠 Zobaczymy co przyniesie dzisiejsza noc

Pozdrawiam Was , całuje i sciskam Walentynkowo.

Buziaczki 😘 😘 😘

Zagladne wieczorem jak ksiezniczka pozwoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ratujcie bo ja zgupiałam !

Słuchajcie jestem juz miesiac i 4 dni po porodzie noi mialam caly czas plamienia ale byly juz barwy żółtej ale wczoraj normalnie zalało mnie krwią i dziś to samo..I zgupiałam bo nie wiem co sie dzieje czy cos nie tak czy dostałam miesiaczke ? ale ja caly czas karmie piersia czy to mozliwe ze to miesiaczka tak szybko ? ;o 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:

moniss ja też tak niestety mam 😞 i sama ze sobą wytrzymac nie mogę...mam nadzieję, że zaraz się to wszytsko skończy!!

Dusia Twoja coreczka tez tak miewa? Moja dzis juz lepiej jakby. Ale wczoraj to malo co spala w dzien.

Apropo kolek i boli brzuszkow. Moja chyba takich bardzo duzych nie miewa, ale jak widze ze sie prezy, to jak Ja przewijam to kiedy ma nozki zgiete w kolankach lekko jej przytrzymuje przy bokach i wtedy zaczyna pryczkac i czesto tez wtedy robi kupke. Oczywiscie bardzo delikatnie i tylko jesli Jej to pasuje bo jesli dzieciatko nie chce to nie ma nic na sile. Z reguly jej sie to podoba, przynosi Jej najwyrazniej ulge.
Sprobujcie i tego sposobu, moze komus pomoze.

Pozdrawiam i zycze milego wieczoru Walentynkowego 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
Dziewczyny ratujcie bo ja zgupiałam !

Słuchajcie jestem juz miesiac i 4 dni po porodzie noi mialam caly czas plamienia ale byly juz barwy żółtej ale wczoraj normalnie zalało mnie krwią i dziś to samo..I zgupiałam bo nie wiem co sie dzieje czy cos nie tak czy dostałam miesiaczke ? ale ja caly czas karmie piersia czy to mozliwe ze to miesiaczka tak szybko ? ;o 🤪


Ktos wyjatkowy Ja jak karmilam piersia to nie jialam mczki. karmila syna 11 mcy i przez ten caly czas nie mialam krwawienia. Takze wydaje mi sie ze to nie mczka. A duzy masz uplyw tej krwi? Bo jesli tajk to moze powinnas zobaczyc lekarza. Boli Cie brzuch czy cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ciocia moja tez dopiero jak skonczyla karmic to dostała..

Nie boli mnie ale miałam wczesniej takie pobolewania jajników zaraz zadzwonie do połoznej

A jezlei chodzi o wino to myśle że mała lampka nie zaszkodzi ja wczoraj wypiłam redssa i odziwo mała nie miała kolki a myślałam że bedzie miec tym bardziej ze gazowane piłam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
No właśnie ciocia moja tez dopiero jak skonczyla karmic to dostała..

Nie boli mnie ale miałam wczesniej takie pobolewania jajników zaraz zadzwonie do połoznej

A jezlei chodzi o wino to myśle że mała lampka nie zaszkodzi ja wczoraj wypiłam redssa i odziwo mała nie miała kolki a myślałam że bedzie miec tym bardziej ze gazowane piłam..



zadzwon zadzwon, koniecznie. Bedziesz spokojniejsza.
A jeszcze pamietam jak mi polozna mowila ze jesli sa jakies skrzepy wielkosci 50p to wtedy tez trzeba sie skontaktowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Mamusie

u nas noc yyyy Walentynkowa 😉 🙃

W koncu tez zalozylam obraczkę! 🙂

No i bylismy na pierwszym spacerze!!!! 🤪
Trwal 30 min bo utknelismy w zaspach i nie bylo gdzie jechac... 🤢 Potem wsadzilismy młodego w autko i pojechalismy od tesciow - pierwsza wizyta!!!
Troche przeglodzilismy dziecko 🥴 ale chyba warto bylo w koncu sie wyrwac.

W ogole to wczoraj pisalam dosc duzo po powrocie ze spotkania z moja psiapsiola i dzis widze ze nie ma tego posta :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto ze spacerku 🙂 [img size=367]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1_kolaz_spacer_brzuszek.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w Walentynkowy wieczór 😘

Jagódka widzę,że w końcu opuściliście z Ksawciem celę więzienną:P od razu widać radość na Twojej twarzy.To pewnie też przez wczorajszy wypad 😉My oczywiście dziś też zaliczyliśmy spacer 🙂
teraz to już chyba nie odpuścisz sobie spacerów i pokonasz nawet to 3 piętro co? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello

Jagoda - gratuluje spaceru i ciesze sie razem z Wami 🙂

My wczoraj bylismy tez na spacerze choc mocno sypało - wózek zasypało centymetrowa warstwa sniegu !!! Ale co tam - młoda spała sobie smacznie .
A dzis - jak juz wczesniej pisałam - bylismy w restauracji - miała byc kawiarnia ale był ful ludzi i pojechalismy do restauracji w ktorej zreszta planujemy zrobic chrzciny. Zarezerwowalismy wstepnie termin na 11 kwietnia.
Młoda wystroiłam w dzinsy i tunike - wygl.ądała elegancko i taka zestrojona zasneła za stołem 🤪

Lece na kolacyjkę

Jeszcz fotka z wczoraj. Wiem ,wiem Jagoda - to jeszcze nie to ale i tak mi sie podoba bo jedno z ładniejszych które udało mi sie zrobić 😉 [img size=373]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0003f.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...