Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
czesc mamusie,
jagoda Kswaciu bomba, jaki On juz duzy, Zdjecie przy szufladach swietne, Spodenki obledne ma na sobie 🙂

aniolku mam nadzieje ze Malgosia juz sie lepiej czuje.
Ja niewyspana dzis na maxa. Nawet nie mam sily przeczytac jezyka niemowlat coby wiedziec co zrobic 🙂aniolku jak nazywa sie ten portal o ktorym pisalas? Ten co sprzedawalas ciuszki na nim? Piszesz ze nic sie na nim nie placi, byloby super bo Allegro zdziera z czowieka okrotnie..
milego dnia mamusie 🙂



dzieki kochana 😘 a tu masz te strone:
www.szafka.pl 😉 😘


szkoda tylko, że tam się zalogować nie idzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dotarły w końcu dzis kalosze, które kupoiłam Julce 1 wrzesnia - nie dość ze za małe to jeszcze nie ten model 😠 😠 😠 Napisałam tam maila - zobaczymy co odpisza bo oczywiscie w regulaminie nie ma zwrotów 😠 ani wymiany 😠 ale za to reklamacje są 😁 A to przeciez reklamacja bo dostałam nie te buty ktore "kupiłam" , no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
czesc mamusie,
jagoda Kswaciu bomba, jaki On juz duzy, Zdjecie przy szufladach swietne, Spodenki obledne ma na sobie 🙂

aniolku mam nadzieje ze Malgosia juz sie lepiej czuje.
Ja niewyspana dzis na maxa. Nawet nie mam sily przeczytac jezyka niemowlat coby wiedziec co zrobic 🙂aniolku jak nazywa sie ten portal o ktorym pisalas? Ten co sprzedawalas ciuszki na nim? Piszesz ze nic sie na nim nie placi, byloby super bo Allegro zdziera z czowieka okrotnie..
milego dnia mamusie 🙂



dzieki kochana 😘 a tu masz te strone:
www.szafka.pl 😉 😘


szkoda tylko, że tam się zalogować nie idzie 🤨


miałam wczoraj ten sam problem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzien dobry

Aniolku -
tak, Ksawciu jak cos go zachwyci to otwiera buzke i robi bam bam bez konca 🙃
widzialam w koncu fotki w kuleczkach i inne - SUPER! ja tez chcialabym Ksawcia puscic do kulek tylko musze znalezc miejsce gdzie nas wpuszcza 🤢 a co do warsztatow pampersa - zawsze chcialam isc - a powiedz mi Aniolku czy te panie to byly jakies pielegniarki, rehabilitantki..? bo widzialam ze cwiczyly na pilce z Malgonia - a ocenialy jej rozwoj psychoruchowy czy cos..?
Ja juz tez troszke dzis posprzatalam bo mozemy miec gosci dzis ale i tak czeka mnie gotowanie obiadku dla mlodego ale narazie mi nie pozwala 🤢 a nie chce isc spac 😮

Karola - dzieki :* z tym slubem to nie zazdroszcze! zdecydowanie za pono sie zdecydowali Was zaprosic!tez nie mialabym sie w co ubrac! a to jeszcze buty, dodatki, prezent, stroj dla dziecka...bedziesz miala kombinowanie przez ten tydzien 🙂 a jak M. swiadkiem to teoretycznie masa obowiazkow przed nim. co za ludzie - kilka dni przed slubem daja znac? 😲 a to cywilny czy koscielny i z weselem???


wiesz co nie wiem czy pielęgniarki Oni nazywają się ekspertami więc jakieś przeszkolenie medyczne muszą posiadać,tym bardziej że jest to akcja ogólno krajowa i głupio by było gdyby były to osoby bez kompetencji.
A co do badania Małgosi to nie,tylko jedna z Ekspertek mówiąc o raczkowaniu-wskazała na Małgonię i powiedziała,że robi to bardzo prawidłowo,śliczniei to tyle.
Po wyjściu z namiotu można porozmawiać z lekarzem pediatrą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Kochane jakiego typu problem był na szafce???
może cosik pomogę 😉


jak się rejestruje to wyskakuję jakiś error 🤢 - ale po angielsku - chyba coś, że trzeba wpisać miasto, tylko tam nie ma takiej opcjii 🤢.


a spróbuj skorzystać z innej przeglądarki,ja tak mam z innym portalem i nie mogę otworzyć na CHROME a otwieram na Mozilli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, my po spacerku, gosci nie bedzie bo za pozno poszlysmy na spacer.
Ja tez mialam ten sam problem niestety i nei da sie zarejestrowac bo pytaja o jakies miasto :/

ide jakis obiad wykombinowac buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a widzialyscie kiedys te pajace? ja zwariowalam! sa boskie! ale jaka cena!!!!!!!!! 😲 😲 😲
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15367291


PIĘKNE I CENA RÓWNIEŻ ZWALA Z NÓG!!!


no cena masakra ale ubranka nie tylko pajace w sumie sa przecudne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobitki, ale sie najadlam! 😮 😮 caly dzien nic i teraz mega obiadzisko..super...
Dzwonila ta moja znajoma - byla z Olusia u lekarza no i siedza w domu do konca tygodnia wiec nici z naszych spotkan a szkoda bo bardzo je lubie.
Ale - ide do lekarza z mlodym za tydzien - ta znajoma chodzi prv, placi 50 pln ale siedzi 40 min i podobno koleś za kazdym razem wazy, mierzy glowe, klatke, kosci, bada stawy, odruchy, robi szczegolowy wywiad co dziecko potrafi itd., daje rozne przedmioty do chwytania zeby zobaczyc jak dziecko sobie radzi i wszystko skrzetnie prowadzi w kartotekach wiec mam nadzieje ze i nas przyjmie tak samo i w koncu znajde dobrego szczegolowego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bylismy z niunią na zakupach. Stwierdziliśmy że człowiek uczy się całe życie 😉 Dotychczas jak szłam na zakupy to fotelik z niunią wkładałam do wózka i się wściekałam, że nie mam już miejsca na zakupy 🤢 Jakis tydz temu bedac sama w sklepie zauważyłam jak facet nakładał fotelik z dzieckiem na wózek sklepowy a dokładnie na to rozłożone siedzonko dla starszego dziecka. Okazuje się że jak się rozłozy to siedzenie "wózkowe" to rozstaw tych prętów jest taki że wchodzi w te wyżłobienia, które są w foteliku od spodu . I nawet słychac takie samo klik jak przy montażu fotelika na bazie 🤪 I żeby ściągnąć fotelik z wózka sklepowego to należy wykonać dokładnie taki sam manewr jak przy wyciąganiu fotelika z bazy 🤪 Boziu - jaki człowiek niewyedukowany do końca ☺️ Na ale lepiej późno niż wcale 😜
A teraz z ręką na sercu: która o tym wiedziała???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Coś z szafki 😜Jagoda pomyślałam o Ksawciu
http://szafka.pl/c229338-geox-respira-rozm-21.html

AHA nie widzisz ceny 35zł +przesyłka


Dziekuje Aniolku :* mysle ze zakupie kozaczki ocieplane, takie polbuciki to sie juz nie oplaca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Bylismy z niunią na zakupach. Stwierdziliśmy że człowiek uczy się całe życie 😉 Dotychczas jak szłam na zakupy to fotelik z niunią wkładałam do wózka i się wściekałam, że nie mam już miejsca na zakupy 🤢 Jakis tydz temu bedac sama w sklepie zauważyłam jak facet nakładał fotelik z dzieckiem na wózek sklepowy a dokładnie na to rozłożone siedzonko dla starszego dziecka. Okazuje się że jak się rozłozy to siedzenie "wózkowe" to rozstaw tych prętów jest taki że wchodzi w te wyżłobienia, które są w foteliku od spodu . I nawet słychac takie samo klik jak przy montażu fotelika na bazie 🤪 I żeby ściągnąć fotelik z wózka sklepowego to należy wykonać dokładnie taki sam manewr jak przy wyciąganiu fotelika z bazy 🤪 Boziu - jaki człowiek niewyedukowany do końca ☺️ Na ale lepiej późno niż wcale 😜
A teraz z ręką na sercu: która o tym wiedziała???


ja nigdy nie potrzebowalam wsadzac fotelika do wozka ale widzialam ze tak robia. My zawsze bralismy stelaz i zakladalismy fotelik na stelaz jesli mlody zasnal w aucie, jesli nie to do wozka a teraz to wsadzamy go do wozka sklepowego w to miejsce "dla starszych dzieci"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro idę z Julką do kontroli bo skonczyła antybiotyk i kto wie zy Leny też nie zabiorę bo coś czuję że może jej się pogorszyć 😞 Byłyśmy dziś na mega długim spacerze i niby wszystko ok tylko, że mojej niuni cos się odwidziało i non stop ściągała czapkę 😮 Co jej dziś odbiło to nie mam pojecia - jak tylko udało mi sie ją zagadać i założyć beret to buch i już leżał na chodniku 🤪 Miałam w zanadrzu jeszcze wiązaną chustkę więc ryp jej na głowę - ale z chustką też sobie dość szybko dała radę 🤢 To założyłam jej kaptur od kurtki - też mu dała radę. calusieńki spacer z nią walzyłam a pogoda była dość dziwna - raz słońce tak grzało że pot po dupie leciał a za chwilę ziąb i wiatr 🤢 A ona z gołą głową 🤢 😮 Ludzie dziwnie patrzyli a ja byłam bezradna 😮 I mam nadzieję że po pierwsze jej nic nie bedzie a po drugie że do jutra zapomni ze nie lubi czapek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Bylismy z niunią na zakupach. Stwierdziliśmy że człowiek uczy się całe życie 😉 Dotychczas jak szłam na zakupy to fotelik z niunią wkładałam do wózka i się wściekałam, że nie mam już miejsca na zakupy 🤢 Jakis tydz temu bedac sama w sklepie zauważyłam jak facet nakładał fotelik z dzieckiem na wózek sklepowy a dokładnie na to rozłożone siedzonko dla starszego dziecka. Okazuje się że jak się rozłozy to siedzenie "wózkowe" to rozstaw tych prętów jest taki że wchodzi w te wyżłobienia, które są w foteliku od spodu . I nawet słychac takie samo klik jak przy montażu fotelika na bazie 🤪 I żeby ściągnąć fotelik z wózka sklepowego to należy wykonać dokładnie taki sam manewr jak przy wyciąganiu fotelika z bazy 🤪 Boziu - jaki człowiek niewyedukowany do końca ☺️ Na ale lepiej późno niż wcale 😜
A teraz z ręką na sercu: która o tym wiedziała???


ja nigdy nie potrzebowalam wsadzac fotelika do wozka ale widzialam ze tak robia. My zawsze bralismy stelaz i zakladalismy fotelik na stelaz jesli mlody zasnal w aucie, jesli nie to do wozka a teraz to wsadzamy go do wozka sklepowego w to miejsce "dla starszych dzieci"



my tez braliśmy stelaż ale jak jechałam do sklepu sama z niunią to ciezko było z dwoma wózkami . Teraz tez wsadzamy ja na miejsce dla starszych dzieci ale szczerze to wole ja w foteliku bo jest przypieta i nie robi porządków na półkach sklepowych 🤪 No i bede mogła z nia sama na wieksze zakupy jezdzic 🙂 Troche pozno ale zawsze cos 🙂 Jak se strzele trzecie to bedzie jak znalazł 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
30 września jedziemy z Lenka na kontrolne USG stawów biodrowych !!! Jak robilismy w 3 miesiacu to wyszło wszystko jak najbardziej ok ale stwierdzilismy że ona dość szybko staje i "chodzi" ,że może warto skontrolować czy nic złego tam się nie dzieje 🤢

A teraz nadrabiając wczorajszy wieczór :
Aniołku - Małgonia w kulkach Boska . ja osobiscie nie lubię tych kulek bo mam alergie na kurz a tam niestety tego pełno i raz jak mi Julka znikneła pod nimi to miałam schize ze sie udusi 🤢
jagoda - Ksawery jak zwykle gigant 🤪
agab - nie, wczoraj nie było spotkania z Georgem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...