Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
12sta a Mlody nie spal jeszcze od 7mej i mnie dreczy a ja mam doła giganta cd i nie mam dzis sily na nic...



a z czym ten dół jest związany ??


a tak ogolnie, podsumowanie wszystkiego, tak mnie czasem najdzie. Czasem czuje sie jak automat do wykonywania domowych czynnosci i opieki nad dzieckiem. Ciagle sama na tym zadupiu. Nie ma moich potrzeb tylko ciagle czyjes. Brakuje mi kontaktu ze znajomymi, z mezem ktory ciagle pracuje i ciagle zmeczony i niewyspany [bo spi po 2-4 godzin] Brakuje mi fryzjera, plotek, plenerow zdjeciowych, nawet krakowskiej komunikacji miejskiej o dziwo tez mi brakuje. Nie ma mozliwosci zeby ktos do mnie wpadl bo do olkusza to cala wyprawa wiec nikt nie wpada na szybka kawe czy cokolwiek. moje zycie towrzyskie ograniczylo sie do rozmow via tel z mama...i jak slysze moje znajome ktora umawiaja sie to tu to tam, ciagle sie odwiedzaja, manicure, plotki, kawa, fryzjer, praca, babcie do dzieci a one kino teatr...W krk jest tyle parkow, imprez plenerowych gdzie mozna isc a tu...to mnie to przygnebia 😞 i jeden dzien podobny do drugiego i ciagle to samo. sama sama sama sama... 🤢 i te spacery codzienne juz mnie wkurzaja. ciagle te same trasy, i krazenie w kolko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
12sta a Mlody nie spal jeszcze od 7mej i mnie dreczy a ja mam doła giganta cd i nie mam dzis sily na nic...



a z czym ten dół jest związany ??


a tak ogolnie, podsumowanie wszystkiego, tak mnie czasem najdzie. Czasem czuje sie jak automat do wykonywania domowych czynnosci i opieki nad dzieckiem. Ciagle sama na tym zadupiu. Nie ma moich potrzeb tylko ciagle czyjes. Brakuje mi kontaktu ze znajomymi, z mezem ktory ciagle pracuje i ciagle zmeczony i niewyspany [bo spi po 2-4 godzin] Brakuje mi fryzjera, plotek, plenerow zdjeciowych, nawet krakowskiej komunikacji miejskiej o dziwo tez mi brakuje. Nie ma mozliwosci zeby ktos do mnie wpadl bo do olkusza to cala wyprawa wiec nikt nie wpada na szybka kawe czy cokolwiek. moje zycie towrzyskie ograniczylo sie do rozmow via tel z mama...i jak slysze moje znajome ktora umawiaja sie to tu to tam, ciagle sie odwiedzaja, manicure, plotki, kawa, fryzjer, praca, babcie do dzieci a one kino teatr...W krk jest tyle parkow, imprez plenerowych gdzie mozna isc a tu...to mnie to przygnebia 😞 i jeden dzien podobny do drugiego i ciagle to samo. sama sama sama sama... 🤢 i te spacery codzienne juz mnie wkurzaja. ciagle te same trasy, i krazenie w kolko.



Jagódka ja mieszam w centrum a jakoś dzięń wyglada tak samo, koleżeni jak wpadaja to po pracy czyli o 19 a Nesia wtedy zasypia i dupa latam do niej bo kwęka i do nich wiec powoli się towarzystwo wykrusza 😞 ja jestem totalnie sama i to 24 godziny na dobe. Mama wraca ok 22 po 16 godzinach pracy i juz nie ma sił na rozmowe... Rozumiem Cię ja się czujesz 😘
ja nie dosć ze jestem sama to i samotna 😞 ale mam kochane dziecko dla którego musze być matką i ojcem i kazdego dnia dziękuje ze ją mam, mimo że jest mi ciężko, mimo że moje życie strasznie się zmieniło ale mam dla kogo żyć.

Więc głowa do góry masz nas! z nami zawsze możesz pogadac a jak trzeba bedzie to spakuje moje dziecie i się spotamy 🙂 😜 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Laseczki o co chodzi z "płace przez Allegro'?
wystawiłam buty i sie sprzedały i niechcący miałam tą opcje zaznaczoną i mi poazuje ze laska zapłaciła przez płace przez allegro.

hmmm i ja teraz ta asa do mnie dotrze?



wprowadz w swoich ustawieniach nr swojego konta i czestotliwosc z jaka allegro ma Ci przelewac kase.
Płace z allegro jest fajne bo od razu dostajesz maila ze ten ktos zapłacił i mozesz wysyłac towar bo masz gwarancje ze kasa do ciebie dotrze


dziekuję 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

sprzedałam buciki co dostała moja Nesia, nowe ale bez metek i rozmiar 26 🤪 i poszły za 51 zł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
12sta a Mlody nie spal jeszcze od 7mej i mnie dreczy a ja mam doła giganta cd i nie mam dzis sily na nic...



a z czym ten dół jest związany ??


a tak ogolnie, podsumowanie wszystkiego, tak mnie czasem najdzie. Czasem czuje sie jak automat do wykonywania domowych czynnosci i opieki nad dzieckiem. Ciagle sama na tym zadupiu. Nie ma moich potrzeb tylko ciagle czyjes. Brakuje mi kontaktu ze znajomymi, z mezem ktory ciagle pracuje i ciagle zmeczony i niewyspany [bo spi po 2-4 godzin] Brakuje mi fryzjera, plotek, plenerow zdjeciowych, nawet krakowskiej komunikacji miejskiej o dziwo tez mi brakuje. Nie ma mozliwosci zeby ktos do mnie wpadl bo do olkusza to cala wyprawa wiec nikt nie wpada na szybka kawe czy cokolwiek. moje zycie towrzyskie ograniczylo sie do rozmow via tel z mama...i jak slysze moje znajome ktora umawiaja sie to tu to tam, ciagle sie odwiedzaja, manicure, plotki, kawa, fryzjer, praca, babcie do dzieci a one kino teatr...W krk jest tyle parkow, imprez plenerowych gdzie mozna isc a tu...to mnie to przygnebia 😞 i jeden dzien podobny do drugiego i ciagle to samo. sama sama sama sama... 🤢 i te spacery codzienne juz mnie wkurzaja. ciagle te same trasy, i krazenie w kolko.


tu się zgadzam - mnie tez sie juz trasy znudziły 😠 ale wychodze dla dobra dziecka i swojego 😉 dzis pojechałysmy do miasta autem a po miesie w nosidełku 🤪 Piszczała z radości 🤪 Przynajmniej weszłam do kazdego sklepu 🙂 Cza sobie jakoś tą monotonie urozmaicać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co..mlody mi spi na klacie jak noworodek hehe, i tak juz 40 min potem wrzuce foty a zeby bylo smies plnzniej-piszac jedna reka wygralam kozaczki na allegro-bez snajpera jedna reka za 31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Aniołku Nesia najbardziej lubi drożdzówki 😁 ziemniaki z sosem wcina, fileta uwielbia, dzis ja przestanie padac to ide po rybke i jej zrobie 🙂 wszysto co mam na talerzu je a jak jej ugotuje to pluje 😜
to dobrze nie bedzies zmusiala gotowac dwa razy hehe tylko raz dla WAs obu 🙂 🙂 no i zdrowiej bedziesz sie odzywiac 🤪 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

w końcu w tym domu nastała cisza ...... 🙂
Lenka śpi, Julka nadal się uczy (odkąd wyszła ze szkoły a dzis skonczyła o 10:25 🤪 )

Byliśmy z Julką do kontroli i zabraliśmy też Lenkę - dostała nasivin do noska i zyrtec w kropelkach. Szmer nad serduchem nadal jest ale bardzo cichutki - mamy przyjść jak katar zniknie. W poczekalni nie było nikogo - ukłon w stronę "mojej" przychodni. Wzięłam recepte na mleko i pytałam do kiedy ja trzymac na tym Bebilonie Pepti wiec na pewno do roku a potem to sie zobaczy.

Przyszło w koncu długo wyczekiwane krzesełko do kąpieli 🤪 Rozpakowałam - młoda zachwycona. Siedziała w nim na parkiecie i bawiła sie zabawkami. Wieczorem napuściłam wode do wanny, zamontowałam krzesełko, wsadzam młoda - RYK i taka panika jakich mało 😮 Myslałam ze woda za goraca wiec wyciagam ja w te pedy, sprawdzam - woda dobra. Wsadzam ja jeszcze raz - RYK. Skonczyło sie na kapieli w wanience i zabawie panelem z krzesełka 🤢 I w sumie to nie wiem o co chodzi bo krzesełka na podłodze sie nie bała, w duzej wannie juz siedziała i tez sie nie bała 🤢 Ale w sosnowcu kapalismy ja w wanience która była włozona do duzej wanny i ona nam sie w tej wanience poślizgnęła (bo Monika nie miała maty antyposlizgowej ) i baaaaardzo sie wystraszyła i trzebab było ja w mig wyciagac 😲 I nie wiem czy ona to pamieta??? Jutro dam jej ktrzesełko do zabawy na podłodze, wykąpie ja w duzej wannie bez krzesełka i zobaczymy czy boi sie wanny czy krzesełka w wannie 😉 A jak sie nie uda to krzesełko pojdzie dalej 😜

Na ploty nie poszłam bo chciałam przesunac o poł godzinki spotkanie ze wzgledu na tego lekarza i Kasi cos tam nie pasowało i zmieniłysmy na za tydzien 🙂
A dzis zadzwoniła do mnie inna kolezanka ze co wtorek odwozi młodego na judo i basen i bedzie do mnie wpadac na kawke zamiast czekac na niego na korytarzu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wrocilam w duzo lepszym nastroju, kupilam SOBIE ekstra jeansy - idealny kolor i jeszcze o dziwo w rozmiarze sprzed ciazy - ale sa tak elastyczne i mieciutkie ze wydaja sie duzo wieksze i luzniejsze BOMBA!!! 🙂 nic nie cisnie nic nie uwiera - jakbym latala w samych majtach 🙂 🙂

Maz tez sobie w koncu kupil koszule, Mlodemu tez kupilismy koszule i jasniejsze spodnie ale i tak puchy na maxa w HMie.

Wroce za chwile i wrzuce Wam foty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
my od rana już w domku 🙂 wszędzie dobrze ale w domku najlepiej
pojechaliśmy z Mają na szczepienie - waży równe 8kg była strasznie dzielna, zapłakała tylko przy wkłuciu. Pani doktor dziś jakaś rozkojarzona i zmierzyła tylko główkę 43,5cm,Młoda jej się tak wywinęła podczas osłuchiwania że swoim sposobem obkręciła się na przewijaku i chciała sprawdzić co na podłodze 🤪
w buźce porobiły jej się małe pleśniawki i mam smarować aphtinem i dawać i dicoflor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz z zaległości:
Pinacolada rondo mam ale nie zdało u nas egzaminu, gorzej z nim niż bez 😞 mam takie ceratkowe z gumką i ta humka jednak przepuszcza 😞
Aaliccee - Wiki cudna a z tą grzywką pojechaaałaś 😜
Aniołku - Małgonia przepięknie się uśmiecha
Syla trzymam kciuki za lot i jak będziesz mieć możliwość to zajrzyj do nas
Ania cześć kochana

aaa i spóźnione życzonka dla Nelci i a KacperkA za wczorajsze mini urodzinki STO LAT!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO MOJ MIS KOALA - spal tak na mnie dzisiaj ok godziny ;D

[URL=http://img696.imageshack.us/i/kolaznamisiabrz.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5923/kolaznamisiabrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dzis w dabrowie gorniczej - w czapce od cioci Pinacolady 🙂

[URL=http://img844.imageshack.us/i/pogoriabrz.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3774/pogoriabrz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a to dzis w dabrowie gorniczej - w czapce od cioci Pinacolady 🙂

[URL=http://img844.imageshack.us/i/pogoriabrz.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3774/pogoriabrz.jpg[/IMG][/URL]




🤪 🤪 🤪 popatrz jak wyczułam że nauszniki będa potrzebne 😜 😜 😜
Ps. Julka w niej "chodziła" 11 lat temu 😉 i jak jej pokazałam to sie oburzyła że "chłopską" jej ubierałam. Więc nic nie mów Ksawciowi bo "powie" że w "babskiej" chodzi 🤪

ps. Matka, rękawki ma dziecko przykrótkawe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos dżinsów. Ostatnio w Krakowie kupiliśmy Julce bo wszystkie miała po kostki 🤢 I dziś przyszła moja mama i Julka zniosła wszystkie sobotnie "trofea" zakupowe i prezentowała babci. I pokazjue jej te dzinsy i tak trzyma je w rekach a ja patrze i mysle: Boze jakie one wielkie ( w sensie ze dziecko mam wielkie 😮 ). I mówie: Mam wrażenie, że sama bym sie w nie zmieściła. Na to Julka : dajesz matka ! 😁 No i wyskoczyłam z dresów i.........założyłam i zapięłam bez wiągania brzucha 🤪 🤪 🤪 Fakt, są z odrobiną lycry i sie ciut rozciągaja ale mimo wszystko w wieku lat 34 włożyc na dupę dzinsy 11latki ....... Poprawił mi się humor 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski! ja juz na polskiej ziemi 🙂 Boziu jak fajnie w Polsce 🙂 Od razu sorki zas błędy ale wypiłam 2 pifffka i umieram 😉 Chyba w Polsce jakies te pifka mocniejesze 🙂 Uciekam spac i odezwę sie jutro. Buziaczki dla wszystkich mamuś i ich maleństw 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamuski! ja juz na polskiej ziemi 🙂 Boziu jak fajnie w Polsce 🙂 Od razu sorki zas błędy ale wypiłam 2 pifffka i umieram 😉 Chyba w Polsce jakies te pifka mocniejesze 🙂 Uciekam spac i odezwę sie jutro. Buziaczki dla wszystkich mamuś i ich maleństw 😘 😘 😘 😘



alkoholiczka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😜 😜 😜
do usłyszenia jutro 😉

ps. właśnie walnęłam kielicha czystej bo mi zimno coś (u nas dalej nie grzeją 😠 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...